Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Polecam hydraulika Pana Zbigniewa Kapszukiewicza, który robił u mnie hydraulikę. Ostatnio miałem jeden temat związany z instalacją podłaczenia kranika i jeszcze jeden inny temat związany z termostatem. Pan Zbigniew po moim kontakcie przyjechał i pomógł mi to zrobić a także zaproponował jeszcze jedno fajne rozwiązanie. Powiem szczerze bardzo miłe bo mimo że kilku fajnych wykonawców mialem z forum (mieszkam dopiero 5 miesięcy ale na teraz wszystko jest OK) nie wszyscy wykonawcy po zrobieniu już swojej roboty sa chętni aby przyjechać, poradzić, pomóc i do tego nie wziąć jeszcze za to kasy ... także wg mnie bardzo fajny gest

Aha i podtrzymuje polecenie Pana Jacka Kondraszuka od poddaszy, robią też bardzo fajnie malowanie, karton gipsy i też zawsze mogłem liczyć u nich na porade, dostsowanie się do terminu, itp.

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Jeśli chodzi o wykonanie schodów to z czystym sumieniem mogę polecić forumowego Pana Dariusza Laska - LasekD.

Super kontakt, sprawna wycena i pomiar i bezproblemowy montaż. Jakość schodów zachwyca - są poprostu przepiękne.

Schody zwracają uwagę również innych fachowców. Wczoraj miałam montowane drzwi i Panowie z zachwytem podglądali to co wystawało spod folii ;).

W razie potrzeby mogę pokazać na żywo pod Warszawą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nie jest ściśle związane z budową, ale z jej konsekwencjami na pewno:

czy ktoś może polecić firmę przeprowadzkową? Taką, która nie tylko uczciwie i sprawnie, ale i z dbałością o szczegóły przewiezie meble i sprzęty ADG. Tak, żebym po tej jednej przeprowadzce nie czuła się jak po połowicznym spaleniu…

 

Mogę polecić Pana Adama Molskiego od przeprowadzek - bardzo kulturalny Pan, zorganizowany i punktualny. Przewoził mi drewniane meble z miękkiego drewna i białe skóry. Wszystko poowijane w strecz i folię bąbelkową. Wiezione z pietyzmem 40 km/h:) Ogólnie bardzo sprawna operacja i miła atmosfera. Jak tym razem tylko pokazywałam palcem - nic nie dali mi zrobić. Cenowo - chyba średnia półka, ale biorąc pod uwagę jakość usługi - jestem bardzo zadowolona. Namiary na priva, jak by ktoś potrzebował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojnym sumieniem do wykonania przyłączy gazowych i wod.-kan. mogę polecić wykonawcę, który wykonywał na mojej budowie właśnie ten zakres robót, a mianowicie firmę ANJAX Andrzej Sokół. Firma zajmuje się kompleksowo: projektowaniem, budową sieci gazowych i wod.-kan. oraz załatwianiem wszelkich formalności w Gazowni, Wodociągach i wszystkich Urzędach.

Szybkie i bardzo dobre wykonawstwo - 100% profesjonalizmu Wykonawcy, co oznacza zero stresu dla inwestora! :)

 

Dane kontaktowe:

ANJAX

Tel. 22 755-76-12

tel. kom. 605-653-520

e-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam skład budowlany Mank (Białołęka) http://www.mank.pl/ handlowiec Tomasz. Terminowe dostawy i dobre ceny i dobry kontakt.

 

Zakupy stali - polecam firmę Stawex http://www.stawex.com.pl/ z Modlińskiej - można się z nimi dogadać, bezproblemowi, miła laska obsługuje - są w porządku i nie oszukują na stali (uczciwie liczą wagę pręta a pamiętajcie że porównując ofertę stali patrzy się nie tylko na cenę za tonę ale i na wagę pręta którą każdy liczy wg własnego widzi mi się)

 

Od betonu oczywiście Budet Legionowo - dowożą do Warszawy i jest to 100% godny polecenia partner w budowie - mocne strony: jakość, uczciwość, cena, dobra obsługa, terminowość dostaw,

 

W zakresie wywozu śmieci i kontenerów polecam firmę Bracia znaną na Białołęce - 504555727 - nie znam nikogo kto by nie był zadowolony z usług tej rodzinnej firmy. Wywożą też szambo. dobre ceny za kontener KP7, dobra i dostępna obsługa klienta - firma warta polecenia i przyjaciel Białołęki!

 

W ostatnim czasie brałem koparkę z firmy KAZ-BUD. Kontakt z tą firmą jest taki sobie (nie zawsze łatwo się dodzwonić) ale koparka jest w atrakcyjnej cenie, koparkowy zna się na robocie, można się dogadać równiez i ogólnie wszystko OK więc też z czystym sumieniem polecam.

 

Drewno, deski calówki, kantówka, więźba - godny zaufania skład drewna który się mieści przed rondami na Jana Kazimierza (Białołęka) około 200m przed rondami jadąc od miasta 669424911. Brałem od nich dużo i jest OK. Nie polecam eksperymentowania, bo z więźbą zrobiłem zakupy gdzie indziej, była duża porażka (nie było wszystkich krokwi w zamówieniu, jedna była do wymiany) i jeszcze mi dorabiał ten chłopak z Jana Kazimierza

Edytowane przez Adam626
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...