Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze jedna sprawa - nie polecam stelaży GEBERIT. Mam takie stelaże UP320 i stelaż kosztuje najdrożej z innych marek bo 600zł a ładny przycisk kolejne 500zł(sigma 50) Przycisk za 260zł (sigma 20) jest z tandetnego plastiku . Przyciski Geberit działają na popychacze mechaniczne i kultura pracy jest słaba. A np Grohe ma tańszy stelaż, ładny przycisk 269zł i jest pneumatyczny więc kultura działania duża.

 

Absolutną przesadą są przyciski sterowane na miękko tzn dotykowe Geberita(Geberit HyTronic Sigma 80 ) - ich cena 3500PLN za przycisk do WC to chyba producentowi się w głowie posrało;)

Edytowane przez Adam626
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze jedna sprawa - nie polecam stelaży GEBERIT. Mam takie stelaże UP320 i stelaż kosztuje najdrożej z innych marek bo 600zł a ładny przycisk kolejne 500zł(sigma 50) Przycisk za 260zł (sigma 20) jest z tandetnego plastiku . Przyciski Geberit działają na popychacze mechaniczne i kultura pracy jest słaba. A np Grohe ma tańszy stelaż, ładny przycisk 269zł i jest pneumatyczny więc kultura działania duża.

 

Absolutną przesadą są przyciski sterowane na miękko tzn dotykowe Geberita(Geberit HyTronic Sigma 80 ) - ich cena 3500PLN za przycisk do WC to chyba producentowi się w głowie posrało;)

Geberit to Mercedes stelazy i stąd też cena. Nie bez kozery wśród instalatorów stelaże do WC są potocznie nazywane geberitami. Nikt oprócz Geberita nie daje 25 lat dostępności części serwisowych i najlepszych warunków gwarancyjnych na inwestycjach. Grohe nie ma wcale lepszego przycisku . To też tandetny plastik. Co do klultury pracy to masz rację.Grohe jest lepszy. Jednak po 2-3 latach możesz zmienić zdanie gdy sie mechanizm zakurzy:D

Jakieś 6 lat temu dałem znajomej taki nieużywany stelaż powystawowy w prezencie i do dziś 3 razy wymagał czyszczenia żeby spłuczka działała.

Sprzedałem na inwestycje pare setek Rapida SL i Duofixa i sobie wezmę chyba Geberita choć Grohe kusi ceną z zestaw 5w1.

 

btw

Polecam betoniarnię Prodbet z Mirkowa (Konstancin Jeziorna) Dali mi najlepsze ceny i z realizacją był łatwo sie domówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli chodzi o wykonanie schodów to z czystym sumieniem mogę polecić forumowego Pana Dariusza Laska - LasekD.

Super kontakt, sprawna wycena i pomiar i bezproblemowy montaż. Jakość schodów zachwyca - są poprostu przepiękne.

Schody zwracają uwagę również innych fachowców. Wczoraj miałam montowane drzwi i Panowie z zachwytem podglądali to co wystawało spod folii ;).

W razie potrzeby mogę pokazać na żywo pod Warszawą :).

 

Zgadzam się w zupełności. Pan Darek nie dość, że fachowo zrobi, to i doradzi, albo nawet i odradzi, bardzo słowny i terminowy. Świetna współpraca, jak dla mnie, ekstra. U mnie były robione schody na beton i samonośne. Szybki, ale dokładny montaż, czyściutko, nie ma się do czego przyczepić, a ja raczej z tych marudzących :).

Z czystym sumieniem polecam, moje schody też pod Warszawą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magmab nie wygląda to zbyt wiarygodnie. To wygląda na reklamę

 

To nie jest reklama (chociaż właściwie jak ktoś się uprze, to każdy wpis mówiący pozytywnie o jakiejś firmie można by uznać za reklamę) - jestem po prostu bardzo zadowolonym inwestorem, który dzięki firmie wykonawczej ANJAX został pozbawiony kłopotów z załatwianiem wszelkich formalności. Szczególnie jestem wdzięczna temu wykonawcy za załatwienie formalności w Gazowni, gdzie podpisałam bezproblematycznie umowę na dostawę gazu, a sytuacja była mocno zagmatwana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję godną zaufania firmę zajmującą się automatyką do bramy wjazdowej na posesję - okolice Piaseczna. Może ktoś podrzuci sprawdzonego fachowca?

Polecam też wymienianą tu już kiedyś firmę Rapi z Ursynowa, Biuro mają tuż przy wjeździe do Piaseczna przy ul. Cymbalistów. www.rapi.eu

Edytowane przez SGS2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję sprawdzonego wykonawcy kutych balustrad schodowych i balkonowych - najlepiej z okolic Grodziska Mazowieckiego. Będę bardzo wdzięczna za podanie wiarygodnych namiarów na fachowców trudniących się metaloplastyką.

 

Pozdrawiam.

 

Mi wykonywał balustrady na balkonach fachowiec z okolic Drzewicy - okolice Warszawy też obsługuje. Zrobił ładne, patynowane na kolor miedzi balustrady na 2 balkonach. Ich wygląd sprawia miłe wrażenia estetyczne - brałem jednak model z jego standardowej oferty, bez jakichś wodotrysków i własnych pomysłów. Montaż szybki i sprawny. Cenowo też nie ma na co narzekać. tel.: 695 343 149.

Edytowane przez SGS2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wykonywał balustrady na balkonach fachowiec z okolic Drzewicy - okolice Warszawy też obsługuje. Zrobił ładne, patynowane na kolor miedzi balustrady na 2 balkonach. Ich wygląd sprawia miłe wrażenia estetyczne - brałem jednak model z jego standardowej oferty, bez jakichś wodotrysków i własnych pomysłów. Montaż szybki i sprawny. Cenowo też nie ma na co narzekać. tel.: 695 343 149.

 

 

Dziękuję bardzo! :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hello, my zbudowaliśmy dom z firmą Auris - wszystko poszło gładko, dom stoi i ma się dobrze, tak że Twój entuzjazm jest uzasadniony :) Jak byś miała jakieś pytania, pisz na priv :)

 

Ja jednak bym nie wybudował domu z firmą Auris ze względu na taką bazarową reklamę. Jeżeli niejaki greg1982 we wszystkich swoich wpisach na Muratorze dostaje spazmów na temat tej firmy (:welcome::wave::yes::smile:) to można tylko powiedzieć:

 

za-kazdym-razem-gdy-pojawia-sie-spam-na-forum-umiera-kotek-pl-ffffff-2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym miejscu powinnam zapytać, jest zdecydowanie częściej przeglądane

 

Poszukuję fachowca/ów wykonującego/cych swoją pracę z należytą starannością do położenia podłogi (drewno trójwarstwowe) na ogrzewaniu podłogowym oraz miejsc w Warszawie gdzie można taką podłogę wybrać

(tylko proszę, nie Bartycka - załamuje mnie panujący tam nieład oraz bród)

Znalazłam firmę Fulmen-parkiety, ale niestety nie mogę znaleźć żadnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

 

Polecam P. Mirka tel. 516021131. Ułożył mi całą instalację wewnętrzną i zewnętrzną + system nagłaśniania. Część obwodów mam wyprowadzonych pod generator prądu, bo na mojej wsi czasami wyłączają prąd na parę godzin. Robota zrobiona jest bardzo ładnie i profesjonalnie. Po wszystkim otrzymałam dokumentację zdjęciową, żeby przypadkiem nie zrobić dziury przy późniejszych montażach. Cenowo średnia półka, jakość bardzo dobra. Przy okazji miły człowiek, dużo podpowiada fajnych rozwiązań. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...