Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja byłbym wdzięczny za fajny namiar do elektryka,który wykona solidnie instalację wewnętrzną:)

 

Polecam Pana Marka Szyszkę tel. 604603979, który wykonał u mnie całą instalację elektryczną wewnętrzną i zewnętrzną oraz instalację antenową. Wszystkie prace zostały wykonane profesjonalnie wręcz perfekcyjnie. Tynkarze bardzo chwalili sposób ułożenia instalacji i mówili, że dawno nie widzieli tak świetnie wykonanej instalacji, która nie nastręczała żadnego problemu przy wykonywaniu tynków. Po zakończeniu prac inwestor otrzymuje dokumentację zdjęciową na płycie oraz dokładną rozpiskę do tablicy elektrycznej. Pan Marek wypełnia także dokumenty, które należy złożyć do zakładu energetycznego. Wykonawca dokładny, sumienny i bardzo słowny jeżeli chodzi o terminy.

Edytowane przez Magmab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zapytaj w wodociągach. na pewno polecą Ci kogoś kto zawsze u nich robi przyłącza. zazwyczaj są to firmy, które mają dobre układy w wodociągach i załatwiają wszystkie formalności od ręki.

 

Witam,

 

Czy ktoś z was mógłby polecić sprawdzoną ekipę-firmę do wykonania przyłącza wod-kan w Brwinowie lub okolicach.

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z was mógłby polecić sprawdzoną ekipę-firmę do wykonania przyłącza wod-kan w Brwinowie lub okolicach.

Z góry dziękuje

 

Ja korzystałam i mogę polecić usługi Was-Gaz z Grodziska Mazowieckiego. Robiłam z nimi zarówno podłączenie gazu jak i wody - wszystko sprawnie, bez kłopotów. Są na liście polecanych firm zarówno w gazowni jak i wodociągów. Poziom cen - średni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zeszła z budowy ekipa od SSO, którą bardzo polecam. Pracowali szybko, sprawnie, dokładnie z projektem, bez żadnych swoich wymysłów.

Uwzględnili wszystkie nasze poprawki, cenowo też ok. od poniedziałku do piątku spali na budowie, więc nie martwiłam się o włamania.

Mało jest polecanych ekip od SSO, więc mam nadzieję, że ktoś skorzysta.

kontakt i więcej informacji na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, szukamy sprawdzonej, solidnej , doświadczonej ( min 10-15 lat) ekipy od elewacji, której główny majster sam jest na inwestycji, pilnuje ew pracuje razem,nie takiej., która zajmuje sie tym dorywczo albo zatrudnia podwykonawców z przypadku, firmy, która doradzi technicznie i estetycznie, poleci solidne materiały do wykonania, która jest na bieżąco w szerokim temacie róznych mozliwosci wykonania elewacji i tematów powiązanych. pracuje na tym terenie.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i P - mogę Wam polecić firmę która robiła mi elewacje (KALM - Marcin 506-052-951). Dostałem namiary na nich z polecenia.

Bardzo dokładni, wyszło wszystko idealnie równo. Robili mi tynki silikonowe Kabe w tym roku. Ekipa jest jedna. Właściciel pracuje razem z chłopakami. Doświadczenia myślę, że max 10 lat mają bo to młodzi ludzie. Da się znaleźć zdjęcia z realizacji w necie.

Co do ceny to są na pewno tańsi niż forumowe gwiazdy od elewacji o jakieś 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.

Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

 

Powtórzę poprzedni swój wpis - a w międzyczasie p. Jurczak robił jeszcze w podłogówce + kotłownia sporą komercyjną inwestycję mojego znajomego, który był mega zadowolony:

cała hydraulika - kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd - z Jaktorowa - Michał Jurczak - świetny spec, praktyka inżynierska - na bieżąco z całą nową technologią, wylicza, robi projekty - nic na pałę - naprawdę warto, szczególnie jak się chce nowoczesne rozwiązania. Ma własne zaopatrzenie - płaci się tylko z wykorzystany materiał, nic nie trzeba kupować itd. Cała robota była zrobiona rewelacyjnie. Działa w okolicach Wawy - kontakt też ze strony - nie mam już w komorce - http://www.ma-box.pl aaaa jak robi robotę to daje bardzo dobre ceny na wyposażenie łazienek - kabiny, wanny, baterie itd - dowiezie, zamontuje wychodzi łącznie taniej niż z netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał zbigor Zobacz post

Proszę o namiary na hydraulika dobrze znającego się na podłogówce.

Polecany na forum pan Andrzej Matusik jest niestety nieosiągalny i muszę szukać innego fachowca.

 

Powtórzę poprzedni swój wpis - a w międzyczasie p. Jurczak robił jeszcze w podłogówce + kotłownia sporą komercyjną inwestycję mojego znajomego, który był mega zadowolony:

cała hydraulika - kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd - z Jaktorowa - Michał Jurczak - świetny spec, praktyka inżynierska - na bieżąco z całą nową technologią, wylicza, robi projekty - nic na pałę - naprawdę warto, szczególnie jak się chce nowoczesne rozwiązania. Ma własne zaopatrzenie - płaci się tylko z wykorzystany materiał, nic nie trzeba kupować itd. Cała robota była zrobiona rewelacyjnie. Działa w okolicach Wawy - kontakt też ze strony - nie mam już w komorce - http://www.ma-box.pl aaaa jak robi robotę to daje bardzo dobre ceny na wyposażenie łazienek - kabiny, wanny, baterie itd - dowiezie, zamontuje wychodzi łącznie taniej niż z netu.

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy, bliźniaki, segmenty znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu. Pełen opis inwestycji na stronie https://bud.ma-box.pl/ Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...