Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mijają kolejne miesiące budowlanej przygody i kilka nazwisk do poleciania:

 

Selki (Misiaczki) - Ociplenie dachu, poddasze, zabudowa KG. Super!!!

Brama garażowa - RAPI z Piaseczna. Wszystko super sprawnie.

Prace Ciesielskie - Sylwester Waleńdziewski tel. 602-266-963. Podejmuje się praktycznie każdego wyzwania.

Konstukcyjne drewno klejone - Siekierki Lesniewski i Synowie. Konkurencyjne ceny i dobra współpraca.

 

Pozdrowienia budującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po różnych niemiłych przygodach wreszcie mogę polecić kolejnego wykonawcę.

 

Pan Mariusz ( tel. 511 195 169) od wykończeniówki pozwolił mi odbudować wiarę w ludzi.

Podwieszane sufity, glazura i cała reszta towarzysząca przy wykończaniu zrobiona tak, że nawet ja nie mam się do czego przyczepić.

Jeśli zdarzyła się jakaś skucha - natychmiast poprawiona i to jeszcze z przeprosinami.

Takich ludzi warto polecać.

(Był moment, kiedy stwierdziliśmy, że dom wykończy nas nie my jego:cry:)

Edytowane przez gosiasad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy macie kogoś do polecenia kto niedrogo obłoży schody drewnem?

 

Ja se swojej strony mogę polecić montera do napędu do bramy, tel 602171388. Siedziba firmy w Nowej Iwicznej, więc zasięg działania pewnie na Warszawę i okolice. Montaż przebiegł bardzo profesjonalnie, rzetelnie, co prawda dość długo się zeszło, ale za to wszystko ładnie wyregulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry forumowicze! Potrzebna pomoc, mianowicie szukam glazurnika który dokończyć układanie płytek w domu, nic wymyslnego. Okolice Błonia. Termin: jak najszybciej.

Pozdrawiam b&t

 

Poszukuje rowniez stolarza do wykonania futryn i drzwi wewnetrznych w domu oraz innej zabudowy.

Edytowane przez B&T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze jakaś alternatywa. Żebym mógł porównać parę wycen :)

Najbardziej chodzi mi o tynki.

Nie ma :D :p

Jak chcesz mieć ładne gładkie tynki to Anatak jest dobrym wyborem. Jak chcesz tanio to spokojnie znajdziesz tynki za 25zł/m2

Ja tam dla paru groszy wolałem nie szukać dziury w całym. Szkoda nerwów. W moim dzienniku budowy wrzuciłem kilka fotek. Tynki świeżutkie, jeszcze schną. Przyznam, że codziennie patrzyłem jak Anatak i jego ekipa pracują. Kontrola jest w końcu najwyższą formą zaufania :D

Wszystko zagruntowane odpowiednimi gruntami do danego podłoża, metalowe zbrojenia wystające np z podciągów czy nadproży zabezpieczone antykorozyjnie dziury w ścianach gdzie ida kable albo hydraulika zabezpieczone siatką i zaszpachlowane.

Cytując klasyka "nie ma lipy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...