Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiec zapraszam do nas

 

[email protected]

 

 

pozdrawiam

B.S.

 

Dziękuję, nie omieszkam skorzystać. Od razu przepraszam, za to co poniżej, ale otwarta natura forum każe mi zadać poniższe pytanie: :)

 

Do innych forumowiczów: czy ktoś miał do czynienia z firmą EastBud? Jakieś refleksje?

 

No wlasnie... Probuje sprawdzic u zrodla. Napisalem maila z ich strony internetowej. Nie powiem, nie bylo to dawno, wczoraj. Wydaje mi sie jednak, ze skoro podalem wszelkie namiary do siebie, zglosilem chec rozpoczecia rozmow, to powinien ktokolwiek do mnie zadzwonic.

 

Nie oceniam fachowosci wykonanych prac, ale komunikacja slabiutka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o firmę Arkada spod Konstancina (biuro w Starej Iwicznej) to pisałem już o mojej współpracy z nimi. Poniżej link:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=14998&highlight=arkada

 

Nie jest najgorzej, ale nie oczekuj cudów, bo można się delikatnie rozczarowac. Tak czy inaczej życzę powodzenia, bo budowa to ciężkie przeżycie.

 

Kedrap3,

 

dzieki za info.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vax napisał:

 

Moge polecic super ekipe do budowy domu do stanu surowego. Dokladni, solidni, sluza rada inwestorwi i sa bardzo terminowi.

 

Budowali moj dom.

 

 

Będę wdzięczna za namiary na priv.

 

pozdrawiam

 

i ja tez poprosze o namiary tej ekipy

 

serdecznie pozdrawiam wszystkich formuowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę o namiar na priva

 

Ja również proszę o namiar na priv.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę o namiar na priva

 

Ja również proszę o namiar na priv.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

Ja również poproszę o namiary tej ekipy na priv

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wylewek polecam ekipy forumowego Eimunda. W rozsądnych cenach (nie wyższych niż u innych). Szybko, czysto, solidnie i terminowo. Polecam.

 

 

A swoją drogą to poszukuję ekipę która położy mi podłoge na legarach, wycyklinuje i pomaluje lakierem.

W zasadzie to robi to większość parkieciarzy.

Przeszukałem wątek, ale zbyt wielu namiarów nie znalazłem.

 

No i jakiegoś stolarza, który zrobi trepy schodów oraz kawałek barierki z mojego drewna i je zamocuje.

 

Jakby ktoś mógł się podzielić namiarami na sprawdzonych fachowców byłbym wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.

Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.

Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy :lol:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sensownej ekipy do instalacji kanalizacyjnej i wodnej (i do c.o.), która najpierw zaprojektowałaby system, a potem go wykonała.

Najpilniej potrzebna mi firma do zaprojektowania instalacji kanalizacyjnej - niedługo rozpoczynam budowe i musze poprowadzić rury w chudziaku.

Bardzo prosze o namiary na sprawdzone ekipy :lol:

Pozdrawiam.

 

Też się chętnie dopisze do tej prośby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogrodzeń polecam bardzo solidną firmę METPOL z ul.Lewinowskiej w Warszawie, przyjemnie patrzeć jak się uwijają z robotą. Fachowo, rzetelnie i nie drogo.

 

Polecam też firmę PION z Piaseczna, głównie izolacje wodoszczelne ale i ogólnobudowlane, kontakty z właścicielem p.Górzyńskim to przyjemność, niestety bywa b.zajęty , no ale jak ktoś jest dobry i niedrogi to ma nawał klientów :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...