Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Po raz pierwszy mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy Dachlux. Kupowałem u nich wszytsko do dachu. Super profesjonalnie, szybko i w miarę tanio. Jak nie mieli czegoś, to szybko ściagali z innych swoich punktów. U nich też dostałem namiary na dekarzy, którzy wykonali mi dach. Polecam wszystkim.

 

Potwierdzam:)

Część zakupów również robiłam w firmie Dachlux (w Łomiankach).

Ceny ok, obsługa miła i faktycznie stawali na głowie jak potrzebowałam coś na "wczoraj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat Napisał zygii Zobacz post

(...) kolejnej polecanej ekipy od wykończeniówki tzn. Pana Piotra tel. +48 514 997 269 email: [email protected]. Prawda jest taka, że Pan Piotr niejednokrotnie zaskakiwał mnie pomysłami i mocno się zastanawiał (w sensie pozytywnym) zanim wywierci tą przysłowiową "dziurkę" Wiem, że jego pracę doceniają także osoby, które mocno zwracają uwagę na aspekt wizualny, co tym bardziej czyni jego pracę cenną, a ten wpis moim zdaniem należy mu się

W nawiązaniu do powyższego postu, z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Piotra Kryma i jego ekipę do prac wykończeniowych. Niebanalne koncepcje, rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie, dobry gust i dbałość o klienta to główne cechy Pana Piotra.

 

Jeszcze raz:

 

Piotr Krym

tel. 514 997 269

e-mail: [email protected]

 

Niestety ja nie mogę się pod tym podpisać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:)

Część zakupów również robiłam w firmie Dachlux (w Łomiankach).

Ceny ok, obsługa miła i faktycznie stawali na głowie jak potrzebowałam coś na "wczoraj".

 

To i ja się dorzucę. Kładłem w tym roku karpiówkę Bogena i zakupy robiłem w Dachluxie w Mińsku Mazowieckim. Obsługa w porządku, nie olali mnie, gdy już zapłaciłem. Ceny w porównaniu z innymi hurtowniami mają naprawdę niezłe. Trochę dowóz nawalił, ale tylko kilka godzin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
polecam szczerze pana Kamila , robił moje łazieneczki , nie tani nie drogi ale bardzo łebski chłopak 883604447

 

Jassssne.... http://goglecenter.pl/ki,68/kpg,280/firma,286795,remonty-wykonczernia-andrzej-majowskiostroleka.html

Jak to sie mówi.... szach i mat.

Na tak prostacką formę autoreklamy to chyba tylko kretyn sie złapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pomogę.

Ja projekt robiłem w studiu - zapłaciłem za niego- ale wykonawcę wezmę jednak osobno. Zdecydowała cena. Wykonawca jest sprawdzony ale to wykonawca nie projektant. Może co najwyżej coś doradzić.

Jeśli będziesz mieć projekt i dalej będziesz zainteresowana wykonaniem kuchni to napisz na priva to Ci dam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.

Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

 

Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

 

ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...