Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jako budujący z niewielkim stażem, chciałbym potwierdzić dobre opinie na temat http://brinkmann.com.pl/, firma wykonała u mnie płytę fundamentową izolowaną pod dom i nie izolowaną pod garaż. Po 2 tygodniach wykonano mi płyty, pomimo niewielkich przeciwności losu w postaci problemów z piachem na podbudowę, awarią sprzętu i załamaniem pogody, zawsze miałem pomoc i wsparcie wykonawców.

 

 

Mam pytanie do osób bardziej doświadczonych, za jakiś czas będę potrzebował ekipy do wykonania następujących prac :

 

- wykonanie sufitów podwieszanych

- tynkowanie - tynki gipsowe

- wylewki cementowe

- ocieplenie styropianem i wykonanie elewacji zewnętrznych

 

Budowa zlokalizowana pomiędzy Górą Kalwarią a Warką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

 

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.

 

 

2. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

 

3. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

 

4. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

 

5. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

 

6. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

 

7. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

 

8. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

 

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

 

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

 

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

 

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

Edytowane przez mmm814
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

 

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.

 

2. Okna aluminiowe – polecana Firma Alltop, ale z duża ostrożnością-robiliśmy drzwi wejściowe i cala stolarkę okienna u nich z dużymi przeszkleniami aluminiowymi m. in. HSy na profilach reynaers w dobrej cenie http://www.alltop.com.pl/ Tu jedna uwaga należy uwazac na terminy, koniecznie podpisac umowę z datami i karnymi odsetkami za zwlokę(na szczęście taka mielismy), bo Panowie z terminami trochę kręcili, a kontakt z wlascicielem bardzo często utrudniony (nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsmy i nie oddzwania przez kilka dni, czasami do poprawek zdarzylo się im nie przyjechać umówionego dnia bez wczesniejszej informacji, ekipa nie nalezaca do sprzątających za bardzo po sobie) Polecam tylko za jakość produktu i cenę.

 

3. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

 

4. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

 

5. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

 

6. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

 

7. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

 

8. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

 

9. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

 

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

 

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

 

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

 

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

 

my również dziękujemy za współpracę i za polecenie,

pozdrawiamy ANATAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza wypowiedź na forum. Korzystam z okazji i chcę polecić usługi firmy Dachlux. Korzystaliśmy przy budowie dachu, którą zakończyliśmy w tym roku. Korzystaliśmy z oddziału w Wolicy. Może z zewnątrz nie wygląda super, alee naprawdę profeesjonalna obsługa i pomocni sprzedawcy (nieraz dość bezpośredni), ale przynajmniej wiemy, że nie wcisnęli nam bubli, żeby tylko kasę zarobić. Polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos ma do polecenia ekipe od tarasow drewnianych? Na bialej liscie znalazlam niesety tylko jedna firme :/

 

Witam,

nie wiem, jaka firma pojawiła się już na forum, ale ja polecam Pana Grzegorza i firmę VIP Tarasy. Taras zrobiony 2,5 roku temu i nadal jest super. Robota wykonana sprawnie i dokładnie, Pan Grzegorz doradzał w kwestii materiałów i różnych elementów wykończenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza budowa dobiegła końca (mieszkamy już rok), praktycznie wszystkie ekipy mieliśmy z poleceń z białej listy wiec czas na podsumowanie. Mam nadzieję, ze komus się przyda nasza lista. Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałam :)

 

1. Dach - polecany już Janusz Diablo wspólpracujący z panem Michałem tel 500 116 292. Dach zrobiony w ciągu 4 dni, byliśmy pod wrażeniem sprawności ekipy i organizacji pracy.

 

2. Okna aluminiowe – polecana Firma Alltop, ale z duża ostrożnością-robiliśmy drzwi wejściowe i cala stolarkę okienna u nich z dużymi przeszkleniami aluminiowymi m. in. HSy na profilach reynaers w dobrej cenie http://www.alltop.com.pl/ Tu jedna uwaga należy uwazac na terminy, koniecznie podpisac umowę z datami i karnymi odsetkami za zwlokę(na szczęście taka mielismy), bo Panowie z terminami trochę kręcili, a kontakt z wlascicielem bardzo często utrudniony (nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsmy i nie oddzwania przez kilka dni, czasami do poprawek zdarzylo się im nie przyjechać umówionego dnia bez wczesniejszej informacji, ekipa nie nalezaca do sprzątających za bardzo po sobie) Polecam tylko za jakość produktu i cenę.

 

3. Ocieplenie dachu i zabudowa K-G - polecana ekipa Pana Roberta "Selki", telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły, ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko.

 

4. Bramy garażowe Normstahl –znana na forum firma Rapi Rafał Piwowarczyk http://rapi.eu/., rodzinna firma, miła atmosfera, wszystko sprawnie i terminowo wykonane, dobre ceny .

 

5. Elektryka – również znany już na forum- Pan Andrzej Zieliński 604720856. Człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to nie było klopotu, na budowie czysto, cenowo ok. Pan Andrzej polecany dalej sąsiadowi :)

 

6. Tynki -ekipa Pana Tomasza Piórkowskiego (Anatak). Pan Tomek razem ze swoimi ludźmi robil u nas tynki cementowo- wapienne. Zadnych zastrzezen, wszelkie poprawki robione bez problemu, a dodatkowo bardzo sympatyczni i mocno zapracowani ludzie tel. 509 536 736

 

7. Hydraulik – Podlogówkę w całym domu robila nam firma TM instalacje – Pan Tomasz Kucharek i Pan Marek Kisio, profesjonalnie, terminowo, uczciwie.Tel: 502 099 684 Z jakimiś porpawkami nie było problemu, przyjezdzali szybko i w umowioneych godzinach, szybko robili swoje, z takim ludzmi przyjemnie wspolpracowac.

 

8. Hydraulik –Do instalacji zmiękczacza wody u nas w domu i domu sąsiada mielismy Pana Zbigniewa Kapuszukiewiecza ze swoją ekipą. Złote chłopaki, wszystko pięknie zrobione, posprzątane przed robotą, w trakcie roboty i po robocie. Zbigniew Kapszukiewicz 606 340 031 Zarówno my i jak sąsiad bardzo jesteśmy zadowoleni.

 

9. Wylewki - Pan Artur Wiśniewski, firma TEKA z Płocka http://www.posadzkiplock-teka.pl/ Wylewki zrobione w ciągu jednego dluuugiego dnia, bez zadnych problemów, polecamy.

 

10. Balustrady, ogrodzenia - polecam firmę Pana Rafała Pawlika SPAW-LIK +48 603 373 646 Robilismy u niego mnóstwo rzeczy, z których jesteśmy bardzo zadowoleni (balustradę, zadaszenie wejścia do domu, ogrodzenie, podstawy metalowe pod biurko i stoliki, a nawet takie niestandardowe rzeczy jak uchwyt na dwa monitory) Pan Rafał – solidny, dokładny, bardzo dobry kontakt, terminowy, doradzający. Polecony naszym stolarzom, bo tez uznali, ze metalowe elementy do mebli zrobione przez Pana Rafala sa bardzo solidnie wykonane i chcieli by nawiazac z nim wspolpracę.

 

11. Schody - Pan Dariusz Lasek 608404823 ,schody wewnętrzne, systemowe, przyjechaly do nas w calosci (wnoszone przez 10 osob),bardzo solidnie wykonane, dużo ekip, które przewinęły się przez nasz dom po montażu schodów było pod wrażeniem dokładności. Szczerze polecam, chociaż trzeba się liczyć z potencjalnie długim okresem oczekiwania na realizację, najlepiej zglosci się klika miesiacy wcześniej  cenowo bardzo korzystnie.

 

12. Kostka, podjazd, chodniki - ekipa Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U nas wykonywali podjazd i ścieżki. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania, potrafi słuchać, bez problemu dokonuje poprawek. Ekipa polecona dwom sąsiadom z naszej ulicy do polozenia kostki i wszyscy sa bardzo zadowoleni ( w tym jednemu sasiadowi panowie poprawiali miesiac wczesniej ulozona kostke)

 

Wszystkim ekipom z powyzszej listy bardzo dziekujemy za wspolpracę, bardzo milo bylo nam Panstwa spotkac i poznac :)

 

Rowniez bardzo dziekujemy.Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas polecić kolejnego wykonawce: Polecany wielokrotnie na tym forum Vadiol.

Przekonałem się na własnych łazienkach że zasłużenie. Niezmiennie należą się wyrazy uznania za wykonywaną pracę.

 

Przyglądając się spektrum wykonawców przetaczających się przez plac budowy dochodzę do wniosku że to odpowiednie zbalansowanie profesjonalizmu wykonywanych prac, podejścia do klienta i przestrzeganie ustalonych na wstępie zasad owocuje, zarówno dla inwestora jak i wykonawcy, wyśmienitą współpracą. Panu Robertowi udaje się te cechy łączyć nad wyraz umiejętnie.

 

ps. Panie Robercie, widzimy się jeszcze na umywalki :)

 

Bardzo dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam nadzieję ruszyć wiosną z budową domu dwulokalowego w Warszawa Wawer. Pozbierałam już dużo namiarów na polecane ekipy ale do niektórych nie ma kontaktów. Może jeszcze nie umiem znaleźć? Tak czy siak będę wdzięczna za jakiś kontakt tel do słynnych tu "Misiaczków" z firmy Selki oraz namiary na równie godne zaufania firmy budowlane, ekipę od studni i szamba również :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studnie w Wawrze robił mi Aqua Centrum Ekologia z Otwocka/Józefowa z ul. Wiązowskiej. Polecam.

Szamba Budmar Kucharski z Legionowa.

Potwierdzam : szambo Budmar Kucharski

ul. Królowej Jadwigi 4/40

05-120 Legionowo

ul. Postepu 14

05-080 Izabelin Mościska

Email: [email protected]

Tel.: 22 752 21 54

Tel.: 22 722 70 67

Mobile: +48 602 325 904

 

Tynki wewnętrzne oczywiście Anatak (wczoraj projektant mebli kuchennych robił pomiary i powiedział, że różnice sięgają 2 mm )

tel. +48 502 626 122

tel. +48 509 536 736

e-mail: biuro(at)anatak.pl

Siedziba firmy: Raszyn koło Warszawy

 

Wykończeniówka (w szerokim znaczeniu)

p. Mariusz tel. 511 195 169 - nam robił podwieszane sufity, glazura, malowanie, podbitki, poprawiał tynk zewnętrzny, a właściwie klej zaciągnięty na siatce, ...

 

Okna: firma Aprel, p. Krzysztof Wycech: APREL

ul. G. Morcinka 32A

01-496 Warszawa Bemowo

tel: 22 435 71 60 ; 604 170 274; 602 596 196

Edytowane przez gosiasad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...