Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i ja niebawem odbieram swoje pierwsze mieszkanko, dlatego czas najwyższy zacząć szukać ekipy wykończeniowej. Moglibyście polecić jakąś rzetelną firmę, która zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykańczaniem wnętrz?

Wreszcie ja się na coś przydam ;) jeśli chodzi o wykończenie wnętrz pod klucz to śmialo polecam http://www.DecoNova.pl robilem 2 mieszkanka pod wynajem i jedno w ktorym mieszkam, pelna profeska, brak uwag. To co mogę doradzić to pytajcie o architekta Michała lub Monikę.

Edytowane przez robertwojciechowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam www.tutajconcept.pl. W zakładce "portfolio" - Nowa Iwiczna możesz obejrzeć projekt moich wnętrz, a w zakładce "realizacja" - wykonanie.

Co do wykończeniówki ponownie polecam p. Tomka Maleszewskiego - www.demobud.pl - 668 365 507.

 

a ile Ciebie wyszlo za m2 projektu wnetrza i jaki metraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje. Każdą na pewno przeanalizuję chociaż póki co trochę ich mało ;) Tak więc, gdyby ktoś jeszcze mógł polecić jakąś godną uwagi firmę czy zaprezentować własne realizacje to bardzo chętnie się z nimi zapoznam.

Muniak.pl Nie widziałem osobiście ich realizacji wiec jakości nie ocenię.

Jednak sprzedawałem kiedyś dla nich różne rzeczy i miałem kontakt z ich klientami. Nikt nie narzekał ale firma do tanich nie należała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

tak naprawdę nie buduję domu, tylko mam mieszkanie do remontu... A to jest chyba jedyne wiarygodne forum o fachowcach, wszędzie pełno kryptoreklam...

 

Szukam kogoś do malowania, wyrównania/drobnych napraw ścian i gładzi.

 

Miałam już dwóch "fachowców" - został mi po nich wybrzuszający się tynk, ściana wyrównana niedokładnie, spod farby po paru miesiącach wylazły zacieki, szczelina na suficie "naprawiona" wygląda już gorzej niż przed naprawą.

 

Więc podsumowując - szukam kogoś do malowania, gładzi i poprawiania ścian. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę działającą ostatnio w Warszawie i okolicach i jak mi powiedzieli także w Opolu i okolicach przy większych zleceniach też w innych lokalizacjach. Mają agregat tynkarski bo wykonywali tynki maszynowe u niego a znajomy był zadowolony z jakości wykonanych przez nich prac.

U mnie robili mieszkanie 120m2 stan deweloperski na gotowo według projektu (2,5 miesiąca). Cenowo dogadaliśmy się - Ja bardziej patrzę na jakość i referencję niż żeby jak najtaniej znaleźć (oglądałem realizacje i rozmawiałem z inwestorami zanim się zdecydowałem). Prace solidnie i terminowo wykonane, otrzymałem tez fachowe porady techniczne i pomysły na różne ciekawe rozwiązania wnętrz od projektanta kooperującego z firmą. Jedynym mankamentem był okres oczekiwania na możliwość rozpoczęcia prac przez firmę Ja akurat potrzebowałem za miesiąc ale nie mieli terminów wtedy i musiałem czekać dodatkowe 3 tygodnie na wolny termin. Także radzę odpowiednio wcześniej zapytać o terminy. Osoba kontaktowa Pan Piotr 509 800 465

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działalność zawieszona od 2014. :yes: Tyle roboty że na ZUS nie ma kasy?

Sorki ale żaden rozsądny inwstor nawet kijem nie dotknie takiego tematu. Jak sie tynk osypie ze ściany to szukaj wiatru w polu.

ten jaki śledzczy :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic, zanim wziąłem styro od Ciebie to też sie rozeznałem :lol2:

i bardzo dobrze :)

to za malo?

Lider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMhttp://forum.muratordom.pl/static/customavatars/avatar91450_7.gifZarejestrowanyApr 2009SkądSierpcKod pocztowy09-200Posty4.426

Edytowane przez fighter1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze :)

to za malo?

Lider FORUM (min. 2800)NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEMhttp://forum.muratordom.pl/static/customavatars/avatar91450_7.gifZarejestrowanyApr 2009SkądSierpcKod pocztowy09-200Posty4.426

Bardzo znacząco ułatwia podjęcie decyzji :yes:

 

btw

Co to za Botox... tfu... Bolix silikonowy? Jakościowo dużo brakuje mu do Amphisilanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Amhisilanu z DE niedostepnego na naszym rynku duzo mu brakuje, do Amphisilanu PL ciezko mi porownac bo:

ten moj bolix ze stopki jest 2 lata na rynku, Amphisilan PL jakies 5 lat

wiec nie bardzo jest jak porownac, no chyba ze to jak wyglada zaraz po ulozeniu, albo co sie lepiej uklada.

Ladniej wyglada bolix od amphisilanu, jest jak thermosan, taki jakby drobniejszy, i nie ma w nim grubszych ziaren jak w thermosanie.

struktura - ladniejsza

trwalosc - nie wiem, za krotko, no ale bolix to w sumie jakas tam juz marka, nie jakis total noname

 

cena dumpingowa :)

 

a co do amphisilanu pl, powaznie, jakbym mial swoja elewacje zrobic jeszcze raz to bym go nie polozyl.

ale i tak jest najlepiej sprzedajacym sie produktem, w sumie nie wiedziec dlaczego .. potega marketingu nieoceniona jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do amphisilanu pl, powaznie, jakbym mial swoja elewacje zrobic jeszcze raz to bym go nie polozyl.

.

Właśnie rozwaliłeś misterny plan na elewację. :mad:

To co? Botox... tfu... Bolix? Z tynkiem mineralnym i malowaniem nie chce mi sie pitolić a Thermosan, to może i Mercedes ale kupka w skarbcu coraz mniejsza wiec troche z przymusu wolę Skodę albo innego Opla.

I tak już za styro wydałem więcej niż planowałem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki chcesz kolor elewacji?

bo jak bialy prawie bialy to sobie daj mineralny bialy caparolowy i go nie maluj, wiem ze wytyczne mowia inaczej, ale ....

ja mam mineralny malowany od razu

moj qmpl z firmy ma mineralny caoparola nie pomalowany 5 lat i nic mu nie jest, i powiedzial ze p.... to pomaluje jak mu sie zabrudzi albo zacznie niszczec.

poki co nic mu sie nie dzieje i ma mineralke biala....

 

a za 5 lat to albo Ci sie ten bialy znudzi, albo bedziesz chcial zielony, a teraz chcesz bezowy ... bedzie pewnie juz szmal znowu, poza tym przez 5 lat ten kolor co teraz zrobisz i tak Ci sie znudzi , wiec i tak zona kaze malowac.

wgle ludziom z wilanowa to sie szmal konczy kiedykolwiek?

Inart cos buduje aktualnie? bo od czasu jak wyjechalem z wawy to nie bywam tam za czesto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...