Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś może polecić ekipę, która zrobi ocieplenie i elewację w okolicach Góry Kalwarii ? Nie obrażę się jeli wystawi fakturę.

Proponuję zadzwonić do p. Michała Domagały, tel. 693222511. Widziałam wiele Jego elewacji, mnie robił ocieplenie+siatka i klej 1,5 roku temu na jesień. Dom mam bardzo ciepły i szczelny, co widać po bardzo niskich rachunkach za ogrzewanie, więc jestem bardzo zadowolona i polecam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W połowie maja będzie robiona balustrada z nierdzewki u mojego kuzyna

ZTCP to na kwadratowym profilu a nie na rurce. Jest spora szansa że jeśli wyjdzie OK, to u mnie też będzie to samo.

Jak nic wcześniej nie załatwisz to dam Ci namiar

 

Dzięki Zbigor :-) Nie śpieszy mi się za bardzo, więc poczekam na Twoje doświadczenia - mam nadzieję, że pozytywne,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić ekipę, która zrobi ocieplenie i elewację w okolicach Góry Kalwarii ? Nie obrażę się jeli wystawi fakturę.

 

Polecam Pana Jacka. Niestety nazwiska nie zapisałem. Pan Jacek robił u mnie elewację w 2014r. Człowiek cechuje się wysoką dokładnością tego co robi oraz doradzi jeśli zajdzie taka potrzeba.

 

Kontakt do p. Jacka - tel. 518356910.

 

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zadzwonić do p. Michała Domagały, tel. 693222511. Widziałam wiele Jego elewacji, mnie robił ocieplenie+siatka i klej 1,5 roku temu na jesień. Dom mam bardzo ciepły i szczelny, co widać po bardzo niskich rachunkach za ogrzewanie, więc jestem bardzo zadowolona i polecam.

Pozdrawiam

 

Również potwierdzam, że wspomniany Pan zna się na robocie. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję inspektora do odbioru mieszkania. Kilka tygodni temu, napotkałam na forum muratora polecanych fachowców w tej dziedzinie, jednak nie zapisałam i teraz szukam i nie mogę znaleźć :bash:

Jeśli w nie odpowiednim temacie piszę, bardzo proszę o skierowania na ten gdzie są wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Jacka Domagałę, który właśnie skończył mi robić dach na drugim budynku. Ponieważ mam teraz skalę porównawczą z dachem na pierwszym budynku, to stwierdzam, że jakość i estetyka wykonania dachu przez Pana Domagałę napawa mnie trochę zazdrością, ponieważ mój dach nie jest taki ładny (czyli ten pierwszy, robiony przez inną ekipę). Co prawda Pan Jacek zrobił co mógł, żeby i pierwszy dach poprawić. Wracając do dachu robionego przez P. Jacka - jest bez zarzutu. Wszystkie kwestie na bieżąco były uzgadniane, ekipa też super, plac pozostawili posprzątany, materiały które zostały - odwiezione zostały do Dachluxu. Ogólnie wszystko na "6"! Rzec by można: Jaki ojciec, taki syn. Wczoraj Pan Michał zakończył elewację z tynku silikonowego, z boniami w poziomie parteru, gzymsami i podbitką. Wyszło super :-) Ekipa wszystko po sobie wysprzątała, nawet garaż pozamiatali, aż sie zdziwiłam, że chłopaki takie pracowite ;-) Wszystko w miłej atmosferze, więc polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Pan Michał zakończył elewację z tynku silikonowego, z boniami w poziomie parteru, gzymsami i podbitką. Wyszło super :-) Ekipa wszystko po sobie wysprzątała, nawet garaż pozamiatali, aż sie zdziwiłam, że chłopaki takie pracowite ;-) Wszystko w miłej atmosferze, więc polecam!

 

Tylko wolny termin dopiero w październiku, przez telefon też zrobił na mnie dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam ekipy do wykonania elewacji zewnętrznej (tynk silikonowy). Wschodnia strona Warszawy. Czy mógłby ktoś polecić sprawdzonych, uczciwych fachowców?

 

Jestem już po tynkowaniu elewacji. Ekipę, która u mnie robiła, mogę zdecydowanie polecić, bo jestem zadowolony z ich pracy. Jeśli ktoś zainteresowany, to proszę o kontakt na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... co do wolnych terminów to też bierzcie poprawkę :/

W grudniu 2015 umawiałem się z Anatak na kwietnia, tak wszystko poustawiałem, aby tego dotrzymać. W marcu zadzwoniłem aby umówić się na spotkanie (omówić co mam im zapewnić - jakie materiały itp). Pierwsze nie doszło do skutku, drugie zostało przesunięte na kolejny termin. Na trzeci termin Pan Tomek się nie zjawił i przestał odbierać telefony ...

 

No nic, jak to się mówi do trzech razy sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wolny termin dopiero w październiku, przez telefon też zrobił na mnie dobre wrażenie.

 

Na pociechę powiem, że ja swoje też odczekałam. Zamawiałam elewację we wrześniu 2015, ale dobre ekipy mają odległe terminy i z tym należy się liczyć. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto zaczekać na kogoś sprawdzonego. Mnie podkusiło 2 razy wziąć ekipy trochę przypadkowe no i miałam za swoje :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizuję listę moich polecanych z tego posta i mniej polecanych. Skończyłem na instalacji gazowej.

 

Polecił bym kogoś kto by chciał mi zrobić izolację poziomą chudziaka papą, ale nikomu się nie chciało - także polecam siebie - kilka dni z rana i gotowe :D Wyszło całkiem spoko.

 

Elewacje robiła mi firma EWBUD z forum - wyszło bardzo git także polecam, niestety posadzkarze mi ja lekko pobrudzili betonem więc będę jeszcze się kontaktował w sprawie drobnych napraw.

 

Hydraulika bym polecił ale żaden nie miał terminów lub nie było po drodze - więc zrobiłem sobie sam. Rozdzielacze, rury, styropian, podłogówka, piony itd - polecam się :]

 

Posadzkarza miałem z forum, niby wychwalanego ale raczej bym nie polecił. W salonie prawie centymetr różnicy oraz dylatacja przez środek salonu (salon 6x5m - to zrobili mi na pół... Musiałem wydać trochę kasy na łatanie - klamrowanie i klejenie żywicą itd.

 

20160509_132718.jpg

 

Polecam pod odpowiedzialnością karną ekipę Romkona - zamienili mi szpetne wnętrza na cudo. Poddasze ocieplone 2x15 wełną, gładzie, sufity, taśmy led, wentylacje, ocieplenia garażu. Było tego sporo - przesiedzieli zimę, popilnowali chałupy, stestowali kozę :) Jedna z tych ekip, które zostawisz na tydzień czy 2 i się nie martwisz, że ci zamurują okna :)

 

Kotłownie na Buderusie robiła mi firma Aldamir - wszystko działa, terminowi także polecam.

 

Do kominka polecam Pana Andrzeja Jarzynę - terminy ma odległe ale warto. Zanim zaczął robotę to liczył na kartkach , rysował, wyznaczał i rozmierzał chyba z dzień. Efekt taki, że wyszło co do milimetra. Pan Andrzej zrobił mi obudowę kominka oraz obsadził kamień, teraz glazurnicy okładają płytkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...