Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Obecnie poszukuję firmy do zrobienia tarasu. Taras nie był wylewany. Chciałbym, żeby był ułożony z płyt tarasowych na podłożu gruntowym. Może możecie kogoś polecić ?

 

Grzegorz Ciszewski 607328157 [email protected]

 

Robił u mnie właśnie taras na gruncie z płyt wielkości 60x60. Na razie jestem zadowolony, zobaczę jak będzie po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam sprawdzili się u mnie i na kilku okolicznych budowach:

studniarz - Pan Flisiński, tanio,solidnie,terminowo tel.0601 717 254

 

ekipa dekarzy p. Marek Skrzypczak z Otwocka,tel. 0603 816 030, 022 719 84 16

solidni, niedrodzy, uczciwi .

Nie ma się do czego przyczepić, po sobie zostawiaja porzadek aż miło.

 

Wykonawcy do sprawdzenia w grupach : otwockiej i wawerskiej

dopisuję telefony

 

Dzień dobry. Można gdzieś zobaczyć realizacje tego Pana? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje firmy która zna się na surowych betonach architektonicznych.

Mam w salonie kawałek ścianki z żelbetu i powstał pomysł żeby jej nie tynkować i zostawić surową.

Wymaga pewnie jakiejś impregnacji i może lekkiego doczyszczenia.

Sprawa chyba nie jest trudna ale nie chciałbym też zepsuć efektu końcowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo dobrego słyszałam o p. Bogdanie (607 893 782). To był nasz typ gdybyśmy robili cementowo- wapienne. Widzieliśmy jego prace.

Ostatecznie padło na gipsowe i robił Anatak - polecam

 

 

Mam tynki które robił mi p. Bogdan. Co do plusów - człowiek pracowity, robota idzie szybko, można się dogadać. Tynki miały być idealne pod malowanie, bez dodatkowego gipsowania. Tynki nie wyszły aż tak super i mimo szlifowania przez malarza maja niejednolitości.

Tzn w bloku od dewelopera tynki maszynowe z worka, C-W są ładniejsze niż te które mam.

 

Przywyczaiłem sie do nich i musiałem polubic:)

 

Gdy zgłaszałem problem już przy okazji wykończenia - że jednak tynki nie są takie fajne jak miały być - Pan Bogdan nie miał czasu by przyjechać zobaczyć/poprawić

 

W części pomieszczeń do kwarcu przedostały się jakieś kamyczki drobne - które po szlifowaniu wychodziły na wierzch.

 

Tak wiec zadowolony jestem w 70%

 

Szybko, solidnie, uczciwie, uniwersalnie. Zabrakło troche jakości. NIe wiem czy inni robia lepiej czy gorzej bo nie mam skali porównania. Jedyne porownanie które mam to to co mialem w bloku.

 

Pan Bogdan jest uniwersalnym majstrem- jak trzeba podmuruje, zrobi jakieś przeróbki - to jest atut. Nie pije, jest czystym, normalnym facetem. Można z nim pogadać:) Robota idzie migiem. Termin zgodnie z zapowiedzią. Jest właścicielem ekipy i sam pracuje co jest atutem. Tak więc gdybym teraz stał przed wyborem tynkarza to pewnie też bym z nim gadał, bo wykonawca jest w porzadku, natomiast poszedlbym na opcje w której to tynkarz robiłby też to ostateczne szlifowanie i gruntowanie - tak aby mozna było ocenić czy jest zrobione tip-top czy jednak tak sobie

 

Tynki mi nie popękały, trzymają się. Puszki są osadzone równo (choć niektóre troszkę niedokładnie bo np za mało zaprawy do środka i w przypadku puszek na zewnątrznych scianach potrafił wiać wiatr i musiałem to sam poprawiać). Glazurnik obsadził puszki lepiej:)

Edytowane przez Adam626
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tynki takie nie są i żeby to wyglądało jako-tako trzeba robić gładzie(nie robiłem).

Miały być tylko do szlifowania.

Nie wiem czego oczekiwałeś po tynkach cementowo wapiennych ale jeśli tego by wyglądały jak gipsowe to sorry ale tak sie nie da. Piasek kwarcowy pomaga ale za chińskiego boga nie uzyskasz gładkości jaką ma gips. Widziałem wiele tynków cementowo wapiennych , mam w domu też taki tynk i zeby uzyskać gładkość gipsowego musiałem go zaciągnąć cekolem.

Dlatego w nowym domu położyłem tynk gipsowy bo lubię gładkość prawie jak szkło.

Są oczywiście minusy tego rozwiązania do nawet tynk Diamant z Knaufa który mam czyli towar dość mocny nie umywa sie z wytrzymałością do tynku tradycyjnego.

Widziałeś wcześniej tynki tego Bogdana? Pasowały Ci? Jeśli tak , a u Ciebie zrobił gorzej to nie pozostaje nic innego jak domagać się poprawek.

 

btw.

Widzę, że masz podłogówkę pod litym drewnem? Sprawdza się to ?

Korci mnie lity dąb choć mam już prawie wybraną deskę 2-warstwową. Ogrzewanie tylko podłogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o posadzkę żywiczną, to dobrze wykonana jest efektowna.

 

My zdecydowaliśmy się na posadzkę firmy Poxico, pomimo tego, że miała być twarda i nie rysować się, przypomina bardziej gumoleum.

 

Firma nie odpowiada na reklamacje. Podłoga jest do tego stopnia miękka, że ugina się pod szklanką herbaty. Nie użytkujemy jej nawet roku a jest całą porysowana. Właściciel firmy kasuje komentarze na yt.

 

Co gorsze to w trzech miejscach się już rozwarstwiła, jak wiadomo koszt podłogi jest wysoki. Dodatkowo byłą źle odpowietrzona.

 

Odradzam firmę Poxico. Nic złego Państwo o niej nie znajdą, bo właściciel zadbał o to, żeby usuwać negatywne komentarze.

 

Chętnie prześle zdjęcia naszej podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Spodziewalem sie.ze.beda lepsze niz te ktore mam w bloku od developera z.worka bo.wiadomo.ze.deweloperzy to.robia syf .......

Zdziwiłbyś się. Syfny tynk deweloperski nie jest wcale taki oczywisty. Sam się o tym w ciągu ostatniego roku 2 razy przekonałem. Tynki jakie miałem okazję oglądać i mierzyć łatą były co tu dużo mówić, nie gorsze niż ten co mam w domu.

Tynk w worka też nie jest wcale złym rozwiązaniem. Masz stałą recepturę. A mieszany na miejscu to wiesz jak bywa. Raz łopata cementu więcej , raz mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architekt

Polecam p. Joannę z firmy MATHIA w Grodzisku Maz.

Kobieta ma doświadczenie, praktyczne podejście i służy dobrą radą.

Mieliśmy kupować gotowy projekt i go przerabiać, po czym p. Joanna zrobiła projekt indywidualny, który jest dopasowany przede wszystkim do naszej nietypowej działki oraz do naszych potrzeb :) Czas przygotowania projektu to zaledwie miesiąc czasu :)

tel. 603 600 033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stolarza godnego polecenia z Warszawy- Wilanowa.

Pasjonat potrafiący naprawdę dużo zrobić zarówno z płyty jak i litego drewna.

Kuchni raczej nie robi, ale szafki/szafeczki/ lampy(!) półki, stołki itp.

Jak ktoś szuka prawdziwego fachowca potrafiącego zrobić coś ładnego, a nie tylko tanio i szybko to polecam.

Piszcie na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy możecie polecić kogoś od elewacji z okolic Halinowa. Dzwoniłem do Ewbud, ale za daleko, a Fighter 1983 tyle razy obiecał mi zrobić wycenę, że już straciłem nadzieję. Dzięki.

 

Moje elewacje i jeszcze jednego forumowicza robiła ekipa z Mińska Maz., w moim dzienniku masz zdjęcia i namiar na nich. W tym momencie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...