Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję sprawdzonej ekipy do wylewek.

Forumowy teka miał wejść na budowę na początku czerwca, ale a to musiał coś skończyć, a to powróciły problemy z kolanem. Choć teoretycznie jestem pierwszy w kolejce, to od ponad tygodnia kontakt telefoniczny się urwał, a cały materiał od miesiąca leżakuje:( Pomożecie?

Na mojej BL jest p.Grzegorz Rola tel.889 391 929.

Z Teką się nie dogadaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Zrób to od razu to co masz zrobić, nie odkładaj.

Tym razem remont mieszkania który dawno się skończył a dopiero:

 

POLECAM

 

Wykończeniówka

Ogólna wykończeniówka aby nie wykończyła naszego myślenia i mieli dobrą pomoc w rozwiązaniach POLECAM forumowego Rom-Kon (605 498 598 )

Zawsze w terminie, służy radą doświadczeniem daje gotowe rozwiązania - POLECAM

 

 

Stolarz - zabudowa, blaty

Pełny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, zawsze służy radą popartą doświadczeniem polecam - Pan Marek Tryniszewski (508 161 116)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a ja potrzebuję porozmawiać, wybrać, przekonsultować i zamówić drzwi wewnętrzne do domku. Niestety firmy w Otwocku, nie są zainteresowane lub coś nie możemy się porozumieć. Domek w Otwocku.

 

Obejrzeć i wybrać możesz w dowolnym sklepie a zamówić w innym miejscu. Ja polecę kolegę z forum finlandia http://www.alterdom.pl/

Zamówiłem u niego 8 skrzydeł z montażem.

 

54a209ded7404cc4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a ja potrzebuję porozmawiać, wybrać, przekonsultować i zamówić drzwi wewnętrzne do domku. Niestety firmy w Otwocku, nie są zainteresowane lub coś nie możemy się porozumieć. Domek w Otwocku.

Podjedź do Ventany na Bartycką. Pytaj o Jarka . Brałem u nich okna, teraz zamówiłem drzwi zewnętrzne, a lada dzień będę zamawiał wewnętrzne z Porta. Panowie mają pojęcie o swojej pracy i robią dobre ceny. Bez problemu możesz się też umówić na oglądanie realizacji. Ja parę domów zwiedziłem zanim wybrałem okna i drzwi :)

Edytowane przez zbigor
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego architekta do zaprojektowania domu od a do z. Przeleciałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku i nie znałem nikogo. Polecicie kogoś?

 

Szukając architekta sprawdź w czym on czuje się najlepiej. Czy ten styl jest zbieżny z tym czego szukasz. Nie ograniczaj się tylko do jednego biura. Sprawdź w bezpośredniej rozmowie co Ci oferują i za ile. Usługa zaprojektowania naszego planu domu w różnych miejscach kosztował od kilku do 60k zł za projekt.

Polecam "Kasprowicz i Zaremba Architekci" z Legionowa. Ale akurat odległość w przypadku dobrego biura nie ma aż tak dużego znaczenia. W sumie mieliśmy kilkanaście spotkań. Często po kilka godzin. Można to było ograniczyć ale... nie chcieliśmy bo często rozmowy wchodziły w zupełnie inne, ciekawe tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego architekta do zaprojektowania domu od a do z. Przeleciałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku i nie znałem nikogo. Polecicie kogoś?

 

Mogę polecić m.in.:

http://www.pracowniaproporcji.pl/

oraz

http://www.baginscyarchitekci.pl/

a no i

https://www.domstudio.pl/ lub https://www.prostydom.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje ekipy budowlanej ktora podejmie sie budowy domu do stanu surowego otwartego (plus dach) w tym roku.

Budowa w Warszawie Rembertow.

Moze ktos poleca kogos kto moze miec wolny termin w sierpniu / wrzesniu tego roku?

 

Ja odpowiem trochę przewrotnie: nie bralbym do budowy swojego domu ekipy ktora ma terminy dostepne na teraz. Widzac co sie dzieje na rynku budowlancow, dobre ekipy maja terminy na przyszly rok.

Ale powodzenia. Moze Ci sie trafi "okazja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem trochę przewrotnie: nie bralbym do budowy swojego domu ekipy ktora ma terminy dostepne na teraz. Widzac co sie dzieje na rynku budowlancow, dobre ekipy maja terminy na przyszly rok.

Ale powodzenia. Moze Ci sie trafi "okazja".

Miałem parę razy termin "od zaraz" z powodu wycofania się inwestora. Raz wygryzła mnie tańsza ekipa na 6 dni przed planowanym wejściem. Innym razem na dwa dni... a raz to pojechałem z narzędziami na budowę i sam się wycofałem.... różnie to bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłam się na polecanym glazurniku Vadiolu. Takie recenzje, super opinie w Internecie, więc też zależało nam by u nas pracował. Dzwoniłam w styczniu, spotkanie było na początku lutego. Zakupiliśmy wszystkie materiały jakie wskazał. Z ceną robocizny się nie targowaliśmy. Miał zacząć robić małą łazienkę na początku marca, a resztę prac w czerwcu. Termin marcowy przesunął z powodu jakiegoś hydraulika. Tydzień później miał na sto procent już wchodzić. Jego żona dzwoniła w piątek i umówiliśmy się na przekazanie kluczy w niedzielę, bo w poniedziałek nie mogliśmy być na ósmą na budowie. Przecież pracujemy. Druga godzina po obiedzie w poniedziałek , na którą mogłam dotrzeć na budowę absolutnie nie wchodziła w grę. Więc umówiliśmy się na budowie w niedzielę. W sobotę dostałam maila, że mamy szukać kogoś innego, bo mąż jest w szpitalu i nie wiadomo kiedy będzie mógł pracować. Nie było przesunięcia terminu rozpoczęcia pracy, więc to musiał być poważny wypadek bądź jakaś straszna choroba. Nie dopytywałam się o szczegóły tego niespodziewanego nieszczęścia. Wyraziłam swoje współczucie. Szukanie nowego glazurnika nie było łatwe, bo wszyscy mieli już poumawianych klientów do jesieni. Liczyłam jednak, że Vadiol odezwie się i będzie robił wszystkie prace w czerwcu. Cisza jednak. Kogoś udało się znaleźć na przełomie czerwca i lipca do tej małej łazienki. Łazienka wyszła pięknie za 1200 mniej niż u Vadiola i na dodatek z fugą epoksydową pod prysznicem. Wszyscy są pod wrażeniem dokładności i estetyki wykonania. Wszystko zrobione na gotowo jak z żurnala. Pan idealnie poradził sobie z przeróbkami hydraulicznymi. Jest to człowiek. który nie prosi swoich klientów o recenzje w Muratorze. Na resztę prac muszę niestety poczekać aż do listopada, bo ma poumawianych klientów. Przypadkiem trafiłam, że u niejakiego Autorusa Vadiol w pełni zdrowia pracował w połowie marca.Na zdjęciach nie widać żadnych obrażeń. Nie cierpię jak mnie ktoś okłamuje. Przecież nikt go nie zmuszał do zaakceptowania pracy na naszej budowie. Po prostu trafił się lepszy klient i nas olał. Nie zważając, że parę miesięcy będziemy w plecy. W styczniu mogłam z łatwością znaleźć kogoś innego. Nie polecam, bo człowiek niesłowny i lekceważący klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby. Zdjęcia u Autorusa oraz aktualizacja ogłoszenia na OLX z marca mówią same za siebie. Kto chce się umawiać, przepłacać, czekać i ryzykować, że fachowiec może z dnia na dzień poinformować, że nie będzie pracował, jego sprawa. Na szczęście większość fachowców jak zachoruje lub coś im wypadnie przesuwa termin. Edytowane przez BudującaDom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...