Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć,

 

Szukam ekipy do montażu bramy wjazdowej przesównej wraz z furtką Wiśniowskiego + wykonanie ogrodzenia panelowego. Możecie kogoś polecić?

 

PZDR

 

Qter

 

Pani Marzena Rapi Bramy - 601 343 601 - Polecam, u mnie wykonywali bramę lecz Novoferm-u, moim zdaniem lepsza niż przereklamowany wiśniowski. Polecam przyjrzeć się obu produktom na miejscu, m.in w Rapi mają obie i można sobie porównąć oba produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Marzena Rapi Bramy - 601 343 601 - Polecam, u mnie wykonywali bramę lecz Novoferm-u, moim zdaniem lepsza niż przereklamowany wiśniowski. Polecam przyjrzeć się obu produktom na miejscu, m.in w Rapi mają obie i można sobie porównąć oba produkty.

 

Dzięki, ale Pani Marzena robi bramy wjazdowe do garażu a nie posesyjne... a mi chodzi o ekipę do "zabetonowania" bramy na posesję + wykonanie ogrodzenia systemowego (panele).

 

Szukam dalej!

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale Pani Marzena robi bramy wjazdowe do garażu a nie posesyjne... a mi chodzi o ekipę do "zabetonowania" bramy na posesję + wykonanie ogrodzenia systemowego (panele).

 

Szukam dalej!

 

PZDR

 

Qter

 

W zakresie ogrodzenia frontowego systemowego i bramy wjazdowej a także oraz ogrodzenia panelowego polecam p. Marcin 576 935 495 działa na terenie Warszawy i okolic, rzetelna ekipa.

 

U u mnie i u sąsiadów wykonuje aktualnie ogrodzenie modułowe łupane firmy Joniec i przęsła firmy Konsport

Edytowane przez Marcin55
zmiana nr tel do wyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale Pani Marzena robi bramy wjazdowe do garażu a nie posesyjne... a mi chodzi o ekipę do "zabetonowania" bramy na posesję + wykonanie ogrodzenia systemowego (panele).

 

Szukam dalej!

 

PZDR

 

Qter

wawmar.pl

Robili u mnie

1. bramę przesuwną na automatyce CAME oczywiście z wykonaniem (zabetonowaniem) miejsca pod mocowanie bramy

2. ogrodzenie frontowe z paneli podobnych do konsportu pp002 64 + 3 furtki

3. Ogrodzenie z paneli 3d

Cenowo lepiej jak Konsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni wykonawcy, których z czystym sumieniem polecam:

 

Schody p. Dariusz Lasek - 608 404 823 (wykonanie schodów uwiecznione na moim blogu)

 

Odkurzacz centralny Vacuflo - p. Jakub Home Systems / Bartycka - 534 000 203‬

 

A więc odświeżając temat dziele się kolejnymi sprawdzonymi ekipami dla kolejnych bobów budowniczych aby mieli łatwiej.

Tych, który sobie przeskrobali u mnie nie będę wymieniał, wręcz może kiedyś wpiszę na czarną listę.

 

A wiec tym, którym można zaufać i będziecie zadowoleni z ich usług:

 

- zabudowa kominka p.Piotr Burakowski Instalkom - tel. 509-841-680, w terminie, w dobrej cenie wkład z kratek.pl z rabatami wykonawcy. Nie ma się do czego przyczepić.

 

- Robert Hawrylak 502-469-645 (Selki) zabudowa poddasza, ocieplenie wełną, ekipa bardzo w porządku, zgrana paczka.

 

- stacja uzdatniania wody - p.Wojciech Szczepanek AQUADROP - tel. 501-287-200, perfekcyjna ocena sytuacji i dobór urządzeń, aby woda była zdatna do picia (szczegóły na moim blogu ze zdjęciami z wykonania prac). Większość innych poległa na etapie otrzymania wyników badań wody.

 

- Stolarz Marcin tel. 669-370-639 wraz ze swoją ekipą, wykonał meble kuchenne, garderobę, spiżarnie, szafkę pod umywalki oraz pozostałe zabudowy. Ekipa na 5 z dużym plusem. Doradzili, wykonali w terminie i posprzątali po sobie. Niestety po większości ekip musiałem sprzątać a tu miłe zaskoczenie.

 

- InterDecor p. Olgierd 513-132-808 - zakup i montaż drzwi Asilo w przystępnej cenie, zgodnie z umową w podanym terminie.

 

- Szklarz p. Marcin Poteraj - 694-363-438, Kabina prysznicowa typu Walk In, lustra, Lacobel -panel lakierowany do kuchni

 

 

Realizacje powyższych ekip i prac zleconych oraz wcześniej wymienianych wykonawców można znaleźć na moim blogu adres: http://budowajablonkig2.mojabudowa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam, gdzieś w połowie maja odbieram klucze do domu w zab. szeregowej. Lokalizacja - Warszawa Białołęka,

Poszukuję :

- kogoś do zrobienia schodów skrzynkowych + balustrady , dom 3 poziomowy - kogoś kto zna się na rzeczy i nie zabije wyceną z kosmosu.

 

Dodatkowo chętnie skorzystam z polecanych kontaktów do osób od:

- zabudowy kominka - mam wstępnie jakiś kontakt, ale jeszcze nie wiem jak z terminami i z opiniami - więc szukam wyjścia awaryjnego

- instalacja alarmowa (kabelki w 99% położone, kwestia doboru sprzętu i montażu)

- montowania anteny satelitarneja na dachu - niby pierdoła, ale się komplikuje ze względu na "metalowe" kominy u mnie na dachu.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kogoś do zrobienia schodów skrzynkowych + balustrady , dom 3 poziomowy - kogoś kto zna się na rzeczy i nie zabije wyceną z kosmosu.

 

Jeśli Zielona Białołęka to po sąsiedzku (wykonawcy, których mogę polecić z własnego doświadczenia):

 

- schody skrzynkowe z bambusa (bambus prasowany łączony ze sklejką, lakierowany). Wykonanie bez zarzutu. Marki, 603-705-866 (Janek).

- przy okazji okładziny podłogowe wykonane z tego samego materiału. www.fulmen-parkiety.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej listy dołącza kolejny wykonawca tym razem od kostki, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

 

Pan Grzegorz tel. 510-500-427 - kostka brukowa

 

Efekty jego pracy możecie zobaczyć na blogu - http://budowajablonkig2.mojabudowa.pl

 

Kolejni wykonawcy, których z czystym sumieniem polecam:

 

Schody p. Dariusz Lasek - 608 404 823 (wykonanie schodów uwiecznione na moim blogu)

 

Odkurzacz centralny Vacuflo - p. Jakub Home Systems / Bartycka - 534 000 203‬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...