Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Połowa 2023, dzwoniłem :)

ja to go podziwiam, jak on to ogarnia na tyle do przodu.

Przeciez tyle zmiennych.

Jamam problem z zaplanowaniem prac na kwartał do przodu - 10x pozniej musze aktualizowac grafik, z roznych powodow:

pogody,

opoznien stolarki (to standard) ,

braku zdecydowania,

klientow ktorzy "budza sie" na tydzien przed rozpoczeciem prac

prac dodatkowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

 

Poszukuję sprawdzonej ekipy od wykończeń: kartongipsy, płytki, łazienki Termin wiosna.

Zależy mi głównie na jakości :-)

 

Firma :spam:Miesiąc temu skończyli remont naszego mieszkania pod wynajem. Była robiona właśnie łazienka, płytki w kuchni, układanie paneli w całym mieszkaniu, podwieszany sufit w salonie i malowanie całego mieszkania. Jakość super, podobnie z terminowością. Zaczęli w terminie, jaki podali i tak samo zakończyli.

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finlandia, masz na myśli YACEK poddasza? Szukałem "yaca" ale bez skutku.

 

Hmm.. Jacek Kondraszuk na fb, na grupach wykończeniowych, poddaszowych. Nie śledzę go aż tak, ale miałem okazję poznać zarówno jako człowieka, jak i Wykonawcę u moich klientów. W temacie myślenia o innych wykonawcach jest wzorcowy. A to się ceni, bo mógłby pyknąć płytę na skosie jak leci, a on nie tylko zrobił wycięcie ale i wykonał je pod wymiar większości typowych drzwi. Takie niezauważalne drobiazgi, a doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś polecić jakiegoś specjalistę do regulacji okien?

 

Nie znam lepszego fachowca

https://www.facebook.com/ivoserwis

 

Nie dość że się zna, to i człowiek porządny. Uczciwie podjedzie do tematu, a znam takich co od razu wcisną nic nie dającą wymianę uszczelek.

 

Ale osobiście zawsze proponuję zacząć od sprzedawcy. Do własnych okien zawsze podchodzi się z sympatią. Czasem aż za bardzo.. Chyba że ma się dość nieudanych prób, bo sprzedawca raczej nie przyzna się że coś jest nie tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lepszego fachowca

https://www.facebook.com/ivoserwis

 

Nie dość że się zna, to i człowiek porządny. Uczciwie podjedzie do tematu, a znam takich co od razu wcisną nic nie dającą wymianę uszczelek.

 

Ale osobiście zawsze proponuję zacząć od sprzedawcy. Do własnych okien zawsze podchodzi się z sympatią. Czasem aż za bardzo.. Chyba że ma się dość nieudanych prób, bo sprzedawca raczej nie przyzna się że coś jest nie tak ;)

 

Tutaj leży problem. 3 razy już była przeprowadzana regulacja i do końca nie jestem zadowolony. chciałbym zasięgnąć jeszcze innej opinii aby się dowiedzieć czy jest szansa na poprawę lub czy przypadkiem za bardzo marudzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będzie najlepsza osoba. Powie Ci uczciwie co i jak (dam głowę że nie będzie szukał winnych tam gdzie ich nie ma) i jeśli da radę naprawić inaczej niż regulacją, to na pewno to zaproponuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale w temacie drewna to on czasem dzwoni do mnie :D a ja nie podejmuję się usług na cudzej stolarce, ale wrzuć na forum opis/foty i na pewno uda się coś poradzić.

Za to do stolarki drewnianej polecam innego:

http://naprawaokienwarszawa.pl/

- także daję głowę za fachowość. Ciężko ode mnie ostatnio uzyskać polecenia, ale tych dwóch ludzi dobrze znam od wielu lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ciężko, bo wg powszechnej wiedzy HS nie są regulowane, chociaż wspomniany serwisant od drewna kiedyś usuwał mi gwarancyjne zgłoszenie na przewiew. Konieczna praca była banalna, ale wymagała wiedzy/

Simonswerki Baka to też dobra marka. 4000 wersja prosta w regulacji, ale przez to także wymaga fachowej diagnozy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...