Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja mogę polecić pana Stanisława Bączka - instalator wod-kan.

Zawsze widział swoją pracę na tle całości a nie tylko siebie i sam sobie rozwiązywał "nagłe" problemy zamiast kopnąć je pod szafę, jak inni...

 

Czy możesz podesłać jego namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jego namiary

Polecam projektanta przyłączy i instalacji wszelkiej maści, jakby ktoś potrzebował proszę o kontakt, to podam namiary

Pan Andrzej Borzym z Piaseczna, obsługuje głównie inwestycje na południu warszawy

nasza współpraca układała się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego wątku.

Dla wszystkich, którym podobają się moje schody podaję namiary na firmę Hossa http://www.papis.pl mają siedzibę w Laskach pod Warszawą i punkt sprzedaży na Bartyckiej 175.

Zdjęcia schodów powinny być w moim albumie dostępnym w linku w podpisie.

 

schody super, a to białe pod stopniami i wokół , to co to jest? z jakiego materiału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

Jestem pierwszy raz na forum.

Niedawno kupiłam mały domek w Piastowie. Planuje tam spore przeróbki - wyburzanie ścian, podniesienie dachu, przeróbki hydrauliczne, zagospodarowanie poddasza etc. Mam plany zrobione przez architekta. Obecnie czekam na pozwolenie na budowe oraz szukam solidnej ekipy.

Znajomi polecili mi P. Jacka Ostafiaka (cenowo niestety górna półka) a ostatniodostałam namiary na P. Janusza Owczarczyka - czy słyszeliście coś o nich?

Czy możecie polecić jakieś sensowne ekipy?

Będę wdzięczna za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Rónież polecam p. Stanisława Majkrzaka. Widziałem kilka domów tynkowanych przez niego. SUPER!

 

Polecam też innego fachowca p. Krzysztofa Matusika, tel. 606812102

Bardzo dobry fachowiec od wszelkich tynków mineralnych wewnętrznych i zewnetrznych nakładanych maszynowo. Robi też wszelkiego rodzaju ozdoby, typu bonie, gzymsy, itp.

 

Do zabudowy GK polecam:

 

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

 

oraz

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

 

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

 

Wszyscy panowie, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

 

pytanie do zbycha- chyba sasiada- czy pan tomek od zabudowy gk jest solidny i uczciwy. dobrze zrobi czy nie??? prosze o pilne info , bo sie z panem tomikiem spotkalismy i sobie rozmawiamy, kkk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...