Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

abb napisał:

 

Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

 

Proszę o namiary na Twoją ekipę.

 

ja też bardzo proszę,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

abb napisał:

 

Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

 

Proszę o namiary na Twoją ekipę.

 

ja też bardzo proszę,

pozdrawiam

Ja również poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmberWind napisał:

 

Jako ze wlasnie przystepujemy do prac wykonczeniowych budynku, moge polecic nastepujace ekipy:

 

- do stanu surowego (wolny termin maja chyba dopiero od sierpnia, ale najlepiej o to zapytac bezposrednio), przy okazji postawili nam tez solidne ogrodzenie

 

- ekipa od podbitki i tynkowania elewacji.

 

Obie sa ok, terminowe i dokladne.

Namiary moge przeslac na PW

 

 

Ja proszę o namiary na ekipę do stanu surowego,

 

dzięki,

 

Aga

 

Poproszę o namiary na priva.

Dzięki

Monia

Poproszę o tych do stanu surowego. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM firmy AKAMI z Bartyckiej - sprzedaja projekty i przy okazji robia adaptacje. U mnie 2 razy zrobili kompletnie zle projekt zagospodarowania dzialki. Za pierwszym razem bledow bylo kilka (m.in. narysowali smietnik na drodze gminnej! zamiast na dzialce, bledy w legendzie - podjazd byl szambem itp), za drugim razem byly bledy w opisie.

 

W dodatku niegdy nie uslyszalam od nich slowa przepraszam lub jakiejkolwiek skruchy. Wiadomo, bledy sie zdarzaja, ale trzeba sie do nich umiec przyznac.

 

POlecam za to studniarza Maciej Nobisa, juz kilka razy chwalono na roznych stronach i elektryka 500 27 52 35.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 2 rozne osoby. Studniarz Maciej Nobis tel. 501732315, 227131405. Wiercil 2 razy, za pierwszym razem wody nie znalazl, kase wzial tylko raz, co nie jest regula. Nie byl drogi, dzialal sprawnie i bezproblemowo. Kupil hydrofor, zamontowal. Ostatnio mialam do niego pytanie dot. srednicy weza i kilku zlaczek, poinformowal mnie fachowo mimo, ze teoretycznie jego praca skonczyla sie na znalezieniu wody.

 

Imienia elektryka niestety nie pamietam, az wstyd sie przyznac :oops:

Rekomendacje j/w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abb napisał:

 

Ponieważ dużo osób szuka murarzy do stanu surowego mogę polecić swoich naprawdę spisali się na medal.Są też uczciwi i niedrodzy. Właśnie zakończyli moją budowę w Hornówku jestem bardzo zadowolona.

 

Proszę o namiary na Twoją ekipę.

 

ja też bardzo proszę,

pozdrawiam

 

Poprosze o namiar na ekipe z Hornowka, ta co u Ciebie budowala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...