Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moge polecic swietna ekipe od mebli kuchennych, szaf wnękowych i wolnostojących.

 

Wszystko potrafia zrobic "pod wymiar" i sa naprawde swietni.

 

Do tego cena i jakosc sa SUPER - warto u nich zamowic meble.

 

namiar to P. Daniel 609-541-081

 

pozdrawiam

j_b

 

hmm, tylko dwa posty na Forum i oba wychwalajace "ekipe od mebli kuchennych" :oops: . Mysle ze wiekszosc Forumowiczow zniecheci ten sposob reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

josephineb,

Zasada jest prosta - jesli reklamujesz to w Dziale Ogloszen - a jesli nawet poza tym dzialem to przynajmniej otwarcie np. polecam firme brata, szwagra, tescia czy tez meza... Bedzie fair wobec innych uzytkownikow Forum i nikt Cie nie bedzie za to ganil.

Ale skoro twierdzisz ze to nie jest reklama to mi wybacz - ale Twoje wszystkie posty na Forum wychwalaja jedna i ta sama firme... :wink:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moje przemyslenia- generalnie jest to ogrpmny problem na foru z tymi kryptoreklamami- otoz ja na przyklad polecam ekipe, ktora buduje mi dom. i dzonili do majstra ze 20 osob z forum- nikt go nie wybral, bo z tego co majster mi mowi to jest po prostu dla nichza drogi.

drugi przypadek- przyjechal do mnie nijaki skrol- polecany przez forumowiczow hydrulik. byl tanszy od tego ktory u mnie robi, ale dal mi liste osob, ktore niby go polecają. zadzownilem do kobiety z bialoleki, bo niby blisko, chcialem podjechac i pogadac o skrolu. i co- niespodzianka- kobieta w niecenzuralnych slowach podsumowala tego pana.

 

wiec jak weryfikowac tychze wykonawcow- nie wiem. chyba tak- redakcja powinna zrobic swoja liste wykonawcow , z certyfikatem. ci powinni byc raz w roku weryfikowani. w zamian za reklame przez muratora powinni byc oblozeni podatkiem na rzecz redakcji - np. 2000 rocznie.

klienci powinni dzownic do muratora i raportowac wykonawcow. proste - proste a jakie potrzebne.

bo generalnie w polsce 70 % budow robimy samai a 100% porazek to wina zlych wykonawcow. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno krytykowac najlatwiej!! Jak widac powyzej!!

 

a mi sie wydawalo, ze to forum o wykonawcach solidnych bardziej czy tez mniej...

ale pewnie sie mysle, skoro zostałam w ten sposob skrytykowana.

 

a generalnie koncze sie przebudowywac i moge jeszcze dac namiary na hydraulika - jak tylko skonczy, ekipe od tynków i malarza jak skoncza reszte pomieszczen, w tej chwili w mowym mieszkaniu moge korzystac tylko z kuchni.

 

I robota tych panow mi sie podoba. Wiec o tym napisalam

Jesli dzieki temu zarobia wiecej! TO SUPER!!!

czemu swoja ciezko zarobiona kase mam placic partaczom!!!!

a potem narzekac?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):

+380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

 

PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią solidnie i tanio. Widziałem jak pracowali u sąsiada. Efekty ich pracy na prawdę godne pochwały. Po zimowej przerwie przyjeżdżają do Polski na początku maja i będą stawiać mi garaż i robić elewację domu, więc pod koniec maja są do dyspozycji. Robią tylko w okolicach Warszawy. W Polsce pracują od 9 lat. Jesli chodzi o ceny, to musicie rozmawiać bezpośrednio z nimi (po polsku gadają):

+380343121755 - Iwan (pożecie powołać się na Aleksa z Czosnowa)

 

PS. Ciężko ich zostać w domu, ale zauważyłem że ok. 7 rano zazwyczaj są na miejscu.

czyli co wlasciwie robia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów

ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. :( :evil: Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac. :(

No ale cóz szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję solidnej ekipy do ocieplenia poddasza i gips-kartonów

ja mam podobny problem jak Ty, nawet juz dzwoniłam do kilku osób polecanych na forum i co? - ano u wszystkich jest jakis problem - bo za wczesnie dzwonie, a to za późno dzwonie bo przeciez ma juz poumawianych klientów, a to za daleko bo trzeba przejechac z Białołeki do Wesołej, a to budowa po drugiej stronie Wisły itd. Wszedzie jest jakies ale. Widocznie wykonawcy mają tak duzo pieniędzy,ze w zasadzie klient jest zbędny. :( :evil: Nikt nawet nie wyraził chęci zobaczenia co by wchodziło w zakres prac. :(

No ale cóz szukam dalej.

nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,

a może podejdź do tego w taki sposób,

to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,

nie jest tak na fachowca niestety się czeka,

zaspałaś, :roll:

życzę szczęścia w poszukiwaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

Proszę o namiar na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to, że dla wykonawcy klient jest zbędny,

a może podejdź do tego w taki sposób,

to Ty podtrzebujesz teraz wykonawcy, sądzisz, że on rzuci wszystkich poumawianych bo potrzebujesz fachowca,

nie jest tak na fachowca niestety się czeka,

zaspałaś, :roll:

życzę szczęścia w poszukiwaniach

 

Być moze nie do końca jasno sie wyrazilam stosując skróty myslowe. To nie ja zaspałam. Wrecz przeciwnie, do wielu wykonwaców dzwonilam w lutym z terminem na lipiec, tak jak wiekszość osób radzilo na forum z duzym wyprzedzeniem, ale od wszystkich sie odbijałam z twierdzeniem ,ze za wczesnie, zadzownic na m-c przed robota a on bedzie pamietał ,ze ja dzwoniłam. A kiedy dzwoniłam teraz i tak jeszcze z wyprzedzeniem 2 miesięcznym do tych samych osób co wczesniej uslyszałam to co napisałam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mogę polecić:

(-)Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo

Podpisuję sie pod tym "obiema rencami":lol: :D :lol: - mimo, że nie jestem inwestorem u którego coś wykonywał i nie znam proponowanych cen- mogę potwierdzić wyjatkową estetykę wykonania- wszystko równo i dokładnie.

Mam porównanie jakości z innymi "alarmiarzami", gdzie widziałem nieraz otwory w oknach pod kontaktrony "wydłubywane" chyba dłutem lub przecinakiem :-? , kable prowadzone zygzakiem przez pół ściany... więc mogę śmiało coś wydukać o fachowości Zbycha :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...