Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

widzę, że ludzie szukają dobrego glazurnika, mogę polecić doskonałego fachowca, oprócz glazury (35 zł/m2) specjalizuje sie też w ociepleniach i tynkowaniu elewacji, (robił u kolegi z forum), zna się też na malowaniu, namiar po wysłaniu zapytania na priv, podałam cenę na glazurę, bo to podobno drogo, ale jakość doskonała, całkiem jak te dachy od mojego dekarza, Pana Koprowskiego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

Poszukuję dobrej ekipy do tynków wewnętrznych cem-wapiennych + gładź gipsowa.

Budowa - południe W-wy.

Zastanawiam się jeszcze czy robić tynki maszynowe czy nakładane ręcznie.

 

Termin: Koniec czerwca/początek lipca.

 

Jeżeli możecie kogoś solidnego w rozsądnej cenie polecić (zarówno od maszynowych jak i ręcznych , będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ekipe muraską Stana Teski - chlopaki sa ok, trzeba tylko pilnowac terminu, bo facet w sezonie ma kilka budow jednoczesnie. Ceny - za dom 220 pow zabudowy z silki ,plyta fundamentowa, piwnica, dach 360m2, stan surowy wziąl za robote 46 000. Przy wycenach innych ekip - rewelacja. jakby co - dzwoncie do mnie, kkk

 

co do tej ekipy to mam odmienne zdanie, zwlaszcza jesli chodzi o poprawki schrzanionej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusia_ml,

 

Jeżeli jeszcze ne znalazłaś kierownika, to napisz - dam namiary na całkiem dobrego.

 

Sorki że sie wtrące ,ale właśnie szukam kierwonika budowy domku 123 m2 w gminie Wiązowna pod Warszawą .

Jeśli znasz jakiegoś który za rozsądne pieniądze fachowo pokieruje budową to propsze o polecenie ...

Czekam na namiary i dziękuje ..

 

poz

aigel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Mój dom jest w stanie surowym i właśnie wybieram blachodachówkę - dekarzy już mam, ale potrzebuję dobrej ekipy do ogrzewania podłogowego.

W sumie to potrzebuję dobrej ekipy która zaplanuje i rozprowadzi mi ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz grzejniki na poddaszu, do tego taką która pomoże wybrać mi dobry piec CO oraz go podłączy, Jeżeli ekipa będzie dobra to hydraulikę też bym im powierzył.

Wiem że to dużo szczęścia na jeden raz ale może uda się 

Budowa w okolicach warszawy –wschodnie tereny.

A i potrzebuję sprawdzonej ekipy do tynków gipsowych – kładzionych agregatem..

W zamian mogę polecić rewelacyjnego murarza - robi powoli ale perfekcyjnie..

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie dzisiaj skończyliśmy obudowę kominka. Tzn. nie my, ale ekipa polecona mi przez ytrewq z tego forum. Zaryzykowaliśmy i spotkaliśmy się z p. Jerzym Pietrzakiem. Okazało się, że są przystępni cenowo, kominek wg naszego projektu wykonali naprawdę rzetelnie i ładnie. Jedynie pomylili się z czasem realizacji. Podali początkowo 2 dni, ale okazało się, że zajęło im to ciut ponad tydzień. Ale na efekt warto było poczekać :) Panowie czyści, spokojni, posprzątali po sobie i zostawili eleganckie wrażenia. Dlatego (za ich zgodą) podaję nr telefonu: 0691 964 684.

Pozdrawiam,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wykonawcę mebli kuchennych (i nie tylko kuchennych). Solidne, ładne wykonanie i dobra cena. Polecam. Zdjęcia mojej kuchni moge wysłać w przyszłym tygodniu jak juz kuchnia będzie "dopieszczona" Sypialnia będzie gotowa za 2 tygodnie.

 

Pracuje na terenie Warszawy i okolic.

 

Pan ANDRZEJ PAWLAK

tel. 502- 704-205

Pozdrawiam serdecznie ,

KasiaR

 

P.S. poprzedni post usunęłam i dodałam tu- w odpowiednim temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co mogę polecić geologa z Grodziska ( jeśli ktoś ma wymóg zrobienia badań geotechnicznych ) i glazurnika z Jaktorowa ( robił nam płytki w poprzednim domu - mistrz, nawiasem mówiąc jedyna osoba, którą po poprzedniej budowie możemy polecić...a przewinęły się przez budowę dziesiątki tzw. FACHOWCÓW ).

Mam nadzieję, że za kilka tygodni będę Wam mogła polecić FACHOWCA stawiającego mury, zaczyna 1 czerwca...

Mam nadzieję, że się do tej pory już deszcz wypada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecic firmę KAMELEON z W-wy. W czasach, gdy wiekszość fachowców wyemigrowała z kraju, znalezienie porządnej ekipy graniczy z cudem. Namiar na nich dostałam od znajomych, którym zrobili prawie całą wykończeniówkę w domu. Robią prawie wszystko wewnątrz, solidni, dokładni, a przede wszystkim SŁOWNI. Współpracują też z fajną projektantką wnętrz, której inwencja przerasta moją wyobraźnię. Jeśli macie problem z wykonawcami lub właśnie kogoś szukacie, dajcie znać to podam namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz przypomniał mi, że geodetę też możemy polecić. Tyle, że on mieszka w Jaktorowie lub Żyrardowie i nie wiem, jak daleko się przemieszcza ale zawsze można zapytać.

Za wszystkie pomiary+ zestaw wszystkich wymaganych mapek do celów projektowych skasował 700pln a w czwartek UWAGA !!

 

W CZWARTEK MOI DRODZY GEODETA ÓW WYTYCZA NASZ DOMEK :lol:

 

Skasuje za to 300pln ( podstawa domu nie jest prostokątem i musi wyznaczyć min 6 punktów ).

Nie wiem czy jest najtańszy ( choć chyba dość tani ) ale sporo tańszy niż wszyscy inni, z którymi rozmawialiśmy a przy tym rzeczowy i miły.

 

Trzymajcie kciuki w czwartek o 11.00 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuje namiarów na dobrego (chyba zbyteczny przymiotnik;-)) architekta wnętrz oraz ekipy

do ociplenie kawalka dachu, przestawiania scianek, glazurnika

 

 

bede wdzieczna za namiary

 

pozdrawiam

marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...