Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.

a murarzy do stanu surowego ?

Ekipa, która mi robiła to chyba do Niemiec pojechała... :( Ale jak chcesz to dam Ci namiary na mojego generalnego wykonawcę, który ma różne ekipy do róznych prac. 8)

 

jasne, podrzuć pls na priv-a.

 

Dzięki

Daniel

Podrzucuiłem.

I jak? Chociaz przydały sie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaliście mnie o wykonawców, więc jak dotychczas polecam (tylko tych tak z ręką na sercu, innych nie polecam):

Elektryk: 0601 980 610

Balustrady: 0603 604 720

Tynki gipsowe: 0509 202 544

Wylewki: 0604 064 734

 

Pozdrawiam

Staszek

 

 

Niestety, przykro jest to powiedzieć, po raz pierwszy w sumie, ale muszę odwołać polecenie Pana od balustrad i ogrodzenia. Jak przyszło do reklamacji - drobna sprawa w sumie, bo tylko zamek - to najpierw mnie zwodził, bo on nie będzie jechał specjalnie do mnie, tylko przy okazji. Później zrobił byle co i powiedzial, abym mu du... nie zawracał. Bardzo wulgarny i nierzeteleny.... Wszystko fajnie było do czasu zapłacenia pieniążków, Jak przyszło do reklamacji, to jestem dla niego bleeee... niedobry klient.

Amatorszczyzna...

Nie korzystajcie z jego usług, aby się nie denerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze chcialbym polecić firme pana Piskorza, w ciągu jednego dnia wykonali u mnie 230 m/kw posadzki wraz z izolacją, jak narazie nic nie pęka, wszystko równo schnie i co najwazniejsze jest równiutko. Brygada solidna i bardzo zgrana - 4 osobowa

 

Kontakt:

696458334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję ekipy do wylewek na koniec października/listopad. Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną ekipę :D

Prosze bardzo :)

696 458 334.

Mam naprawde bardzo ladne wylewki

 

Wylewki :D :D :D

 

Ja też szczerze polecam tą ekipe, w ciągu jednego dnia wykonali 230 m/kw wylewki wraz z izolacja. jestem naprawde zadowolony.

Jest równo i nie popękało

tel: 696458334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończę wykańczanie domu i mogę polecić kilka ekip np. tynkarzy, eletryków, wylewkarzy.

 

ja bardzo chętnie przyjmę polecenia do:

tynkarzy (C-W)

glazurników (mam pewnie coś ponad 150 m do wyklejenia)

wylewkarzy (mikrokret)

fachowców od ocieplenia poddasza i od płyt gk

 

z góry dzięki

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska pomocy. Potrzebuje od kwietnia/maja 2008 ekipy do postawienia stanu surowego okolice Piaseczna!

 

Czy ktos sie zlituje i mi pomoze?

 

Z gory dziekuje :-)

 

Iwo

 

Super ekipa. Żałuję, że ich nie spotkałam wcześniej. Budowali u mojego sąsiada - mury z więźbą w dwa miesiące. U mnie robili tarasy i jętki do podsufitki.

 

p. Piotr 506 242 543

 

Ajur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

poszukuję pilnie namiarów na wykonawcę drzwi zewnętrznych - możliwie najbardziej bezpiecznych.

Zależy mi również na szybkiej realizacji.

 

no_kya

 

Firma Zbig-met z Jabłonnej. Zrobili solidne drzwi wg mojego projektu za nieco ponad 6 tys. Wyszly cudo ! Przy odbiorze okazalo sie ze sa 2 male odpryski lakieru ale to sie zdarza, nie ma co plakac. Wczoraj zabrali drzwi do poprawki, dzis montuja z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.

Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

 

Witam,

Bardzo proszę o namiar na tego pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.

Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.

 

Witam,

Bardzo proszę o namiar na tego pana.

 

ja też poproszę o namiary;

u mnie tego rodzaju prace dopiero na kwiecień/maj ale już czas sie umawiać

 

thx

 

no_kya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...