Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to moge polecic:

 

- ekipa gorali do stanu surowego - naprawde godni polecenia, namiary dostalem od jednej z forumowiczek, zbudowali mi dom, teraz buduja mojemu koledze :)

 

- ekipa od pokryc dachowych jw (takze znana na Forum - dzieki Izat :) )

 

- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego

 

Ze szczegolami zapraszam na priva.

 

Pozdr!

OSTRY

 

poproszę namiary na górali i na ekipę do pokryć dachowych.

 

JA RÓWNIEŻ POPROSZĘ O NAMIARY LAE TYLKO ELEKTRYKA, budowa Wawa Białołęka. Dziękuję

 

Dołączam się do prośby o namiary.

Halszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam,

 

co prawda nie robiłam u nich kuchni - bo to jeszcze przede mną, ale oglądnęłam ich galerię.... i część z tam umieszczonych zdjęć nie jest ich własnością, a są wzięte np. stąd

 

http://marketon.pl/kuchnie/index.php?m=page&a=dir&id=2250.

 

jeśli Ci to nie przeszkadza....

 

to po zakończeniu współpracy napisz jak się spisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos niedawno pytal o dobry sklep z glazura - moge juz cos polecic: Firme Dav-Import z Bartyckiej 175. W ostatniej chwili zmienila mi sie koncepcja kuchni i łazienki, chcialam dokupic troche terakoty. Super mila obsluga (zwlaszcza pan Pawel), terminy dostawy 1-7 dni :lol: :lol: :lol: , jesli cos ma byc sprowadzane z Wloch to max 10dni. Maja dobrze zaopatrzone magazyny na miejscu i zawsze cos sie znajdzie zwlaszcza jesli nie jest to 100m2.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firme EXIMACO, ktora specjalizuje sie w pokryciach dachowych, a mnie i mojej sasiadce w zeszlym roku postawila dom od podstaw, wlacznie z wykonczeniowka. Budowa rozpoczela sie w marcu, a dom gotowy do zamieszkania mialem juz we wrzesniu. Pan Ryszard, ktory prowadzil budowe tak ulozyl harmonogram prac, ze ekipy wychodzily jedna po drugiej i wszystko szlo zgodnie z planem. O nic sie nie musialem martwic - poprostu super obsluga i zrozumienie klienta. Wszyscy sasiedzi przychodzili do nas i z niedowiezaniem patrzyli jak w tak krotkim czasie mozna pobudowac dom i w nim zamieszkac.

 

Zainteresowanym chetnie podam namiary.

 

A tak wyglada moj dom:

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/68d2c15690d4d07c85a72767868a71d7,5,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/3499988bd045e9f45cc97fb99ece394b,5,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a teraz ja mam pytanie..

 

Kiedys ktos na tym wątku poecał firme dachkowalscy z radości czy tam jóżefowa....

 

Czy ktoś moze z ich usług ostatnio skorzystał?? nie mogę znaleść na muratorze opinii o nich a nie ukrywam że dali ciekawą wycene na dachówke oraz na robociznę...

 

pozdrawiam i czekam na jakies opinie

Madzia

 

DachKowalscy

Brałem od nich materiał, najtaniej w okolicy, terminowo, bez zakłoceń, ekipy do blachodachówki też mają dobre, do dachówki nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staszekmoje, wiesz, pan Leszek nadal nie odbiera :-? :cry: Dziś telefon odebrała jakaś kobieta, ale jego żony po głosie nie poznaję, więc nie wiem, czy to ona była... Chyba spiszę go na straty?????? Dobrze, że już dwóch chłopaków mam, co układają... Na razie sprawnie im idzie, aczkolwiek chciałam mieć więcej ludzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.

Dziekuje za mile slowa.

 

Gdyby wszyscy inwestorzy byli tak kulturalni ,sympatyczni i slowni ta ciezka praca bylaby duzo lzejsza :)

 

Jesteśmy właśnie po skończonej pracy glazurowania naszego domku przez p.Roberta (02.04.08.).

Było tego sporo : 2 łazienki (jedna brąz-beż), (druga wiśnia-biel), WC , około 80m2 podłogi.

Praca wykonana bardzo staranie i czysto. Bardzo dobry kontakt z p. Robertem , który ma ciekawe pomysły i rozwiązania.

W przypadku jakichkolwiek trudności zawsze pierwszy był telefon......a nie sama realizacja .

Pozdrawiamy i dziękujemy i ..................Tanzania czeka

PS. dzięki Mike za pomoc :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mogę prosić o namiary na tego elektryka o którym piszecie

,,- elektryk - mlody i nowoczesny - zasugerowal kilka fajnych rozwiazan. Zrobil takze instalacje odkurzacza centralnego ''

Na jakim terenie działa?

 

Mogę z czystym sumieniem polecić elektryka, wszystko bezproblemowo, dokładnie i czysto, wykonuje wszelkie instalacje także Tv, odkurzacz, klima, internet, tele itd. Zresztą juz wielokrotnie polecany przez forumowiczów :lol: :lol:

Piotr Modzelewski 602 835 207

 

 

:lol: :lol: :lol: potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

 

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

 

dziękiuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

 

mam problem hydrauliczny z rezerwuwarem - sprawa nie długofalowa, ale nadzwyczaj pilna :) Niestety, mój hydraulik chyba zmienił telefon i nie mogę się z nim skontaktować..Czy ktoś mógłby mi polecić fachowca, który jest w stanie wykonać usługę w niedzielę, nie żądając w zamian niebotycznych sum?

I jakiej ceny można się spodziewać za wymianę/naprawę spłuczki?

Pozdrawiam,

Zebra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

 

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

 

dziękiuje

 

 

Ja też mogę prosić o zdjęcia? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - stolarzy ( projekt i wykonanie:) .

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Jak by ktoś chciał to mogę przesłać zdjęcia ich pracy

 

czy mogę prosić na priva te zdjęcia?

 

dziękiuje

 

ja też poproszę [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Czy ktoś miał kontakt z firmą dekarską "Zer-Dach"-pan Rękawek i może coś o nich powiedzieć?

 

Poszukuję także kogoś do dorywczych napraw typu emeryt złota rączka (okolice Żoliborza)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam glazurnika - czekałem na swojego 2 miesiące, jak przyszedł termin roboty - wysłał sms'a, że nie będzie mógł u mnie robić - jestem w plecy trochę czasu i nie mogę trafić nowego z przyzwoitym terminem - wszystko już czeka - możecie podrzucić namiary na "solidnych i uczciwych" ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...