Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z naszej bodowy spokojnie mogę polecić ekipę dekarzy - duży, kopertowy dach pokryli w kilka dni blachodachówką (łaty, kontrłaty + folia zawarta w cenie). Zadnych kłopotów, bez przedpłat.

Druga sprawdzona ekipa to tynkarze - tynki wewnętrzne cementowo-wapienne z filcowaniem - już kilka osób oglądało i mówią, że wykonali pięknie. Dlatego polecam, bo przede wszystkim nie ma z nimi żadnych kłopotów - niepijący, a to na budowie bardzo ważny element.

Budujemy 40 km na południe od W-wy, okolice Chynowa domek D09. Zapraszam do oglądania. W razie zainteresowania podam namiary na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.

Mi na razie dobrze buduje stan surowy. 8)

 

Tfu, thu by nie zapeszyć..

Nadal podtrzymujesz opinie?

 

Mnie jak Ziętek zrobił wycenę to spadliśmy z krzeseł - dwukrotnie drożej niż inni! Podkreślam, że każdy dostawał do wyceny ten sam ściśle określony zakres robót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem

my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy

uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom

podobnie było z wypłatami dla pracowników

współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić wam producenta mebli kuchennych i nie tylko kuchennych.

Niedawno skończyli montować mi kuchnię i jestem pod wrażeniem!!!!. Dopieszczona, solidnie wykonana.

Jakość mebli i okucia to górna półka, a cena bardzo rozsądna.

Fajne wizualizacje, nie wiem na jakim programie to robią ale uzyskują efekt grafiki komp. ? prawie jak fotki.

 

projektant 500 117 456

http://www.meble2050.pl - tam znajdziecie dużo fotek.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.

Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!

Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.

Jest piękny. Polecam!

sb

 

 

Czy moge prosić o namiary na dekarza?

Dzięki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.

Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!

Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.

Jest piękny. Polecam!

sb

 

 

Czy moge prosić o namiary na dekarza?

Dzięki :-)

 

i ja tez?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem

my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy

uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom

podobnie było z wypłatami dla pracowników

współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

 

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

 

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia wszystkim budującym z Panem Ziętkiem

my mamy z nim sprawę w sądzie za liczne błędy wykonawcze i nie wywiązanie się z umowy

uważajcie na kasę, bo nie tylko u mnie było tak, że brał ją ode mnie na materiał a nie płacił hurtownikom

podobnie było z wypłatami dla pracowników

współpraca z tym Panem zaowocowała 2 lata opóźnienia w mojej budowie

 

o cholera! no to mnie nie pocieszyles! a pare osob na Forum go tak wychwalalo...

 

napiszesz mi na priva cos wiecej o Twoich problemach z nim zwiazanych?

 

napisałam

moze tylko ja miałam takiego pecha

ufam, że Pan Ziętek uczy się na swoich błędach i stara się teraz jak najlepiej wywiązywać z umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

 

Nie polecam tego wykonawcy!!!

Jest nieterminowy, nieslowny!!!

Umawia sie, nie przyjezdza!!!

Nie odbiera telefonow!!!

Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

 

Szkoda czasu i nerwow!!!

 

ALA

Ostre wejście ALI na FORUM.

Cztery pierwsze posty na Forum o jednakowej treści - oprócz w/w :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259553&highlight=#1259553

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259556&highlight=#1259556

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259561&highlight=#1259561

wszystkie z totalną krytyką NIEZŁEGO.

A to wszystko w ciągu 10 minut. :lol:

Ciekawe co na to NIEZŁY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Niezły to taki fajny gość :)

co prawda nie mieliśmy okazji współpracować ale spotkałam tego Pana w swojej przygodzie budowlanej i uważam, że to człowiek godny polecenia

znam osoby, u których Niezły wykonywał prace i są z niego zadowolone

a tu takie klocki .... hmmmm

ala nie denerwuj się tak, może wszystko się wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

 

Nie polecam tego wykonawcy!!!

Jest nieterminowy, nieslowny!!!

Umawia sie, nie przyjezdza!!!

Nie odbiera telefonow!!!

Slyszalam od innych klientow, ze ich obsluguje tak samo...

 

Szkoda czasu i nerwow!!!

 

ALA

Ostre wejście ALI na FORUM.

Cztery pierwsze posty na Forum o jednakowej treści - oprócz w/w :

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259553&highlight=#1259553

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259556&highlight=#1259556

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1259561&highlight=#1259561

wszystkie z totalną krytyką NIEZŁEGO.

A to wszystko w ciągu 10 minut. :lol:

Ciekawe co na to NIEZŁY ?

 

 

Niezły stwierdził że szkoda mu czasu na takie historie. A swoją drogą Ala ma rację jest nieterminowy i niesłowny.Do terminu mego porodu zostało 6 dni a Niezły zamiast być ze mną i czekać na ten szczęśliwy moment ciąga sie po jakis budowach 200 km od domu wracając najczęściej w sobote około północy"bo go terminy gonią" jak mówi. Na szczęście ode mnie telefony odbiera

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły stwierdził że szkoda mu czasu na takie historie. A swoją drogą Ala ma rację jest nieterminowy i niesłowny.Do terminu mego porodu zostało 6 dni a Niezły zamiast być ze mną i czekać na ten szczęśliwy moment ciąga sie po jakis budowach 200 km od domu wracając najczęściej w sobote około północy"bo go terminy gonią" jak mówi. Na szczęście ode mnie telefony odbiera

:wink:

Niezly stwierdził ze szkoda mu czasu na takie historie, bo i co innego moze powiedziec. Przeciez prawde napisalam i nie ma co tu dyskutowac, tylko trzeba klientow (i ich czas) szanowac!

 

Swoim postem tylko jeszcze bardziej go pograzasz, bo on twierdzi, ze go nie ma, bo mu zona rodzi, a skoro go nie ma przy Tobie, to gdzie jest?

Na innych budowach, tylko nie tam, gdzie sie umawia.

Albo umawia sie wszedzie na raz i jedzie sobie tam, gdzie mu sie podoba, gdzie mu blizej, sama nie wiem.

 

W kazdym razie ja nie jestem zadowolona ze wspolpracy. Przez niego musze stale zmieniac terminy wykonania innych prac, a przeciez inni fachowcy tez maja swoje terminy i nie moga ot tak sobie ich zmieniac.

 

Tak wiec panie Niezly, proponuje zmienic podejscie do tematu, bo tak, to tylko na krotka mete mozna robic, bo wyrobiona marke mozna szybko stracic...

 

ALA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydaje ci sie że możesz pogrążyć mojego męża to sie głęboko mylisz. Dla niego praca to pasja, dla mnie mógłby nie pracować i siedzieć w domu, stać nas na to. Znasz jakiegoś fachowca który nie przekłada terminów , bo ja nie. Nasza 2 łazienka miała być robiona w grudniu, w końcu w marcu zamówiłam nowych fachowców, mieli przyjść w kwietniu , zjawili sie w połowie maja. Kuchnie montowali mi miesiąc. szafę komandora tylko z poslizgiem 2 tygodniowym. I co miałam zrobić, napisac na forum: nie polecam tego fachowca... tak jak ty to zrobiłaś ale ja nie jestem pępkiem swiata i rozumiem że aby spotkać sie ze mną muszą zostawić pracę u kogoś innego a ten ktos też nie jest zadowolony. Ala jesteś jeszcze na początku swojej drogi budowlanej więc tak jak Ci Iza radziła uzbrój sie w cierpliwość bo dużo przed tobą.

 

Ps. Skąd wiesz że rodzę skoro mój mąż nie odbiera od ciebie telefonów?(To było pytanie retoryczne, nie odpisuj mi juz bo rzeczywiście szkoda czasu na takie historie szczególnie jeżeli ktos nie ma odwagi wystapić pod swoim prawdziwym nickiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...