Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja też się odwdzięczę za parę kontaktów i mogę polecić dwóch fachowców od wnętrz - STOLARZY ( projekt i wykonanie mebli nie tylko kuchennych :D ).

 

Jest to Pan Mariusz Mertens i Pan Piotr Tondera – 507-953-818 lub 510-211-215

 

Bardzo mili i sprawdzeni fachowcy nie tylko prze zemnie ale i moich znajomych. Mają dobre ceny ale co jest najważniejsze są bardzo dokładni i uczciwi.

Naprawdę polecam !

 

Poproszę o zdjęcia z realizacji.

 

Z góry dziękuję

 

To poproszę o jakieś namiary gdzie mogła bym przesłać zdjęcia :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Do zabudowy GK polecam:

 

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

 

oraz

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

 

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

 

Ci wykonawcy, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828 - a ja tego pana NIE POLECAM i PRZESTRZEGAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam ekipę do wykańczania domów/mieszkań. Znalazłem ich przypadkiem w necie, po wielu perypetiach z innymi. Gośc przyjechał na oglądanie domu spod Gorlic i zaraz potem zaczęli robotę. Kończyli ocieplenie poddasza po poprzedniej. Robią łazienki, zabudowy K-G, gipsowanie (też po poprzednikach) i malowanie ścian, montarz parapetów, drzwi, schody, podłogi, jak trzeba - drobne przeróbki elektryczne i hydrauliczne. Zostało na około 4 tygodnie roboty u mnie. Obiecałem, że jak bedzie OK, to ich polecę w W-wie, co niniejszym robię. Majster robił kiedyś w W-wie, potem w Niemczech, UK. Teraz wrócił i chce osiąśc z robotami w W-wie, bo w swoich okolicach nie ma za dużo roboty. U mnie jest ich 4ch.

Kontakt pan Zenek

http://www.budfach.pl

Robotę można obejrzec u mnie w Markach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tynkarzy od tynków cement-wapiennych. Ekipa super, profesjonaliści w 100 %. Pracują we trzech, tynki są śliczne, na gotowo, pod malowanie, zacierane piaskiem kwarcowym.

Ze wszystkich ekip pracujących ta zostawiła po sobie najlepszy porządek. Okna zabezpieczone, bez jednej plamki.

Niestety nie są najtańsi, ale naprawdę warto. Drugi minus to, że terminy u nich odległe, ja miałam niewiarygodne szczęście :o :D Wstrzeliłam się w okres kiedy wypadła im niespodziewana przerwa. Ekipa p.Jana Majewskiego. Telefon podaję na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak w temacie, skłaniam się ku tynkom cementowo-wapiennym... i jestem zdesperowany, więc może być robota ręczna lub maszynowa.

Czy ktoś zna jakiś dobry kontakt w okolicy Raszyna ew. Pruszkowa lub Piaseczna?

Terminy gonią już za niecałe dwa tygodnie chciałbym zacząć...

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam tynkarzy od tynków cement-wapiennych. Ekipa super, profesjonaliści w 100 %. Pracują we trzech, tynki są śliczne, na gotowo, pod malowanie, zacierane piaskiem kwarcowym.

Ze wszystkich ekip pracujących ta zostawiła po sobie najlepszy porządek. Okna zabezpieczone, bez jednej plamki.

Niestety nie są najtańsi, ale naprawdę warto. Drugi minus to, że terminy u nich odległe, ja miałam niewiarygodne szczęście :o :D Wstrzeliłam się w okres kiedy wypadła im niespodziewana przerwa. Ekipa p.Jana Majewskiego. Telefon podaję na priva.

 

Poproszę na: [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak wszyscy.

Szukam sprawdzonego hydraulika w Warszawie do położenia nowej instali CO (8 punktów) i zrobienia zamkniętego obiegu ciepłej wody.

Instalacją do połozenia w istniejącym domu. Nie obejdzie sie bez bruzdownicy:)

Z góry dziękuje za namiary,

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

przeglądam bezskutecznie Forum w poszukiwaniu firmy, która wykonałaby mi przyłacze wodociągowe (hydrant na przeciwko działki). Działka położona w miejscowości Baszkówka pod Głoskowem (koło Piaseczna).

Proszę o namiary na sprawdzone przez Państwa firmy wykonujące tego typu zlecenia w okolicach Piaseczna.

 

Z góry sedecznie dziękuję

Renata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocno polecam moją ekipę od ocieplenia i tynku zewnętrznego.

 

Przede wszystkim robią solidnie, znają się na swojej robocie, potrafią doradzić i robią tak, aby inwestor był zadowolony i dla niego było jak najlepiej, a nie dla nich jak najłatwiej.

 

U mnie oprócz ocieplenia z tynkiem, robili podbitkę i obsadzali parapety.

 

I co równie ważne, tynk nakładają pistoletem pod ciśnieniem, a nie "pacą"

przez co zużycie tynku jest niższe.

 

Ceny przyzwoite :D

 

Pan Paweł Melion nr. tel. 505 610 471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

przejrzałem z grubsza ten wątek w poszukiwaniu namiaru na kierownika budowy (na jesieni chce ruszyć z tym koksem) i jedyny polecony to p. Emil, który zna się na rzeczy jak ktoś napisał, ale niestety nie ma czasu.... na zaglądanie na budowe... taaaaaa

 

Tak sie zastanawiam, przecież każdy musi mieć kierownika budowy. Nikt z Was drodzy forumowicze nie ma/miał kogoś kogo mógłby polecic?

 

pozdrawiam serdecznie,

tomasino - początkujący budowlaniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić ekipę tynkarzy od tynków cementowo-wapiennych maszynowych, którzy aktualnie kładą u mnie tynki.

 

Super robota, szybko czysto i solidnie. Dbają o powierzony materiał co zdrza się niezwykle rzadko. Szanują klienta i robotę.

A najważniejsze, że maja cierpliwość do coraz nowszych pomysłów inwestorów. Nic nie stanowi dla nich problemu bo kazdy problem jest do rozwiązania, nawet ten który nie jest... :wink:

 

EKIPA PANA jACKA (namiary na priva)

w tym watku pojawiła się nie prawdziwa informacja na ich temat. Z ręką na sercu mówi, że to nieprawda.

Gdyby takie były wszystkie ekipy to budowanie było zdecydowanie mniej stresujące a nawet przyjemne. Wkrótce wkleję zdjęcia w swoim dzienniku budowy.

 

Trzymajcie się chłopaki. Dziękuje i będę Was polecała każdemu budującemu.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...