Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

polecam pana Kamila i dwóch jego pracowników ostatnio poprawiali u mnie po innej ekipie gładź gipsową układali terakotę i robili schody z płytek, wszystko pieknie zrobili i jestem bardzo zadowolony. wiem że teraz poprawiają łazienki po innej ekipie gdzieś pod Sochaczewem ale jeszcze za jakiś czas będą u mnie kłaść na dole

numer telefonu 0-514-199-808

 

Ja niestety nie mogę tego Pana polecić. Umówił się ze mną na wykończenie domku, gładzie, terakora, gres itp. Niby miły Pan, tyle że czekałam na niego półtora miesiąca, cały czas przesuwał termin rozpoczęcia prac, potem powiedział wprost, ze jego wspólnik chyba chce Nas wych.... ale zapewnił, ze w takim razie przyjdzie sam. Nie przyszedł i przestał odbierać telefony. Przykre..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

 

potrzebuję fachowców z doświadczeniem do izolacji 3 stropodachów odwróconych. Powierzchnia łączna ok. 260 m2, w tym na 80 m2 taras (kamień), a reszta przysypana żwirkiem.

 

Znacie kogoś? Polecacie?

Boję się, że majstrzy od papy na domach typu 'sześcian' nie dadzą rady...

 

dzięki i pzdr.

 

Styrodur i reszte polozy kazdy kto umie zliczyc do 4. Gorzej z EPDMem - najlepiej wziac fachowcow z firmy gdzie kupujesz EPDM. My tak zrobilismy, mamy 2 tarasy odwrocone lacznie 90m2 ze zwirem. Od razu polece zwirownie gdzie maja zwir potrzebny na taras - Pruszkow, ul. Przejazdowa. Idealny zwir 16/32mm. Ten o wiekszej ziarnistosci ma kamienie nawet 7-centymetrowe. Jak wysypiesz mniejszy masz na tarasie chorwacka plaze, wystarczy recznik i mozna lezec.

 

I dorzuce sie do opinii o panu Macieju Chrustowkim - klamie jak z nut, twierdzi ze w gazowni ktos jest na urlpie i dlatego sprawa jeszcze w toku, a tymczasem okazuje sie ze zgubil moj dziennik budowy i nie dostarczyl jeszcze opinii kominiarskiej. Telefonow nie odbiera chyba ze zadzwonie z nie-swojego. W gazowni rok temu panie mialy o nim dobra opinie, teraz jak najgorsza.

 

Pytacie o drzwi wejsciowe - polecam firme Zbigmet z Jablonnej, maja strone www. Drzwi moze nie naleza do najtanszych, ale robia wg projektu, kazdy wymiar, kazda grubosc. Panowie od alarmu ocenili drzwi na bardzo, bardzo solidne. I o to chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was potrzebuje dobrego alarmu, to z całą odpowiedzialnością polecam forumowego Zbycha :D

Bardzo rzeczowy człowiek, a do tego punktualny i słowny. Od roku korzystamy z alarmu i jest rewelacyjny! Niedawno mieliśmy próbę włamania i dzięki alarmowi Zbycha skończyło się jedynie na podrapanym oknie :D

Jedyny minus, to czas oczekiwania na usługi ZBYCHA, ale to akurat rozumiem. Trzeba by go sklonować, żeby u każdego klienta mógł być "na już" :wink:

Jak patrzę na alarmy u rodziny i znajomych, to zapewniam, że warto poczekać na Zbycha...

To w zasadzie jedyny fachowiec z forum, z którego usług korzystałam, ale jeśli inni pracują równie doskonale, to żałuję, że nie skorzystałam z ich usług :(

 

Pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

 

Np.

Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

 

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

 

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

 

Pawel,

poprosze namiary na priva. Dzieki.

 

Proszę o namiary.

Halszka

 

 

czy ja też moge się dołączyć do prośby - głównie chodzi o instalatora kominka oraz fachowców od mebli kuchennych...

 

dzięki.......

 

 

czy jateż moge prosic o namiary do pana od kominka i mebli??

 

violap

 

Witaj Paweł297

 

ja rowniez poprosze o namiary na pana od kominka oraz od mebli kuchennych i wnek; w miare mozliwosci poprosze rowniez o zdjecia

 

 

My także prosimy o namiary na w/w ekipy (także hydraulika). Za zdjęcia mebli i wnęk bylibyśmy wdzięczni.

 

pozdr.

dorota

 

bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej ekipy układającej wod/kan oraz c.o/c.w.u.

Szukam też kogoś (idealnie jeżeli to będzie ta samam ekipa) kto też potrafi doradzić i zaplanować całą instalację grzewczą tak żeby działała :-)

 

Mogę polecic p.Darka Ciachowskiego z Legionowa. Robił u nas na razie instalacje hydrauliczną + odkurzacz centr. ale wszystko bardzo sprawnie (2 dni, dom 120 m2 + wyprowadzenie na górę + 2 punkty na zewnątrz), zna się na rzeczy i umie doradzić, nie jest tani, ale budzi zaufanie. Po tynkach przychodzi do nas na co.

Jesli chcesz podam tel na priva.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić swojego hydraulika, młody ale zna się na rzeczy. Sąsiad przejął Go ode mnie i też jest z Niego zadowolony. Namiary mogę podesłać na priv.

Nie polecam Darka Ciachowskiego, umówiony nie dotarł na spotkanie w sprawie instalacji c.o. c.w.u., nie raczył zawiadomic że nie przyjedzie, a telefon wyłączył. W związku z tym znowu stracony czas... a wystarczyło zadzwonić i nawet odmówić, takie akcje jak tego pana są najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam budowę - więc polecam osoby niezbędne i przydatne przy rozpoczęciu budowy.

 

Zdecydowanie polecam goedetów z firmy GEOMAR z Marek. Wykonywanie map do celów projektowych i profesjonalne wyznaczanie budynków i granic działek w bardzo atrakcyjnej cenie. :D

 

A jeśli chcecie się skonsultować z geotechnikiem na temat gruntu to polecam pana geotechnika z Ząbek. Dokładnie obejrzał nasz grunt, zrobił odwierty i doradził w jaki sposób najlepiej budować na iłach. Bardzo miły pan z profesjonalnym podejściem, cena bardzo atrakcyjna. :D

Kontakty na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie! Może ktoś zna sprawdzoną firmę która wycyklinuje i polakeruje podłogę. Jestem pod bramką bo pewna firma (o której napiszę w osobnym poscie bo o takich trzeba głośno ostrzegać) miała wejść jutro ale okiazało się że to firma "krzak". Proszę o pomoc bo już zgromadziłem meble w jednym pokoju i właściwie nie mam gdzie spać!.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...