Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - pomurówka + siatka.

Pozdrawiam

 

Polecam p. Adama Kocińskiego, tel. 663 126 795 .

 

Serdecznie dziękuję za namiar, ale niestety jest chory do wiosny 2009 r. i nie przyjmuje zleceń.

Pozdrawiam

 

no to chyba miałem szczęście. A jeszcze 2 tygodnie temu wyglądał na okaz zdrowia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dzieki "forum", jesteśmy na etapie wylewkowym, to tutaj mąż znalazł namiary do naszych fachowców od stawiania stanu surowego - Kasia dziękujemy :D, dlatego chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami ze współpracy z wykonawcami, którzy przewineli się przez nasz dom..

po 7 miesiącach budowy, zdążyłam sie już napatrzeć na wykonawców - tych solidnych i tych mniej,

dlatego z czystym sumieniem mogę polecić poniższych panów - solidni, szybko wykonują swoją pracę i nie narzekają (na pogodę, kiepskie warunki na budowie :D) tylko wpadają, pracują z piosenką na ustach i jadą do następnej :D

poniżej podaje jedynie imiona, telefony dla zainteresowanych prześlę na priv:

 

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D

* hydraulik pan Krzysztof -uwinął się sprawnie i bez bałaganu, ze swoimi materiałami :D

* elektryk - Jacek - przeszli przez dom jak burza, instalacja elektryczna w peszlach, do tego nagłośnienie, telefony, TV - czyściutko i szybciutko :D

 

wszyscy są bardzo mili, komunikatywni, stawiają się na umówione terminy i służą radą, naprawdę aż miło budować z takimi ludźmi :D

 

Z pozdrowieniami,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

do tej pory kilka razy skorzystałem z ekip polecanych na tym forum i sie nie zawiodłem :) W związku z postępem prac na budowie potrzebuję namiary na solidnych i rozsądnych cenowo:

1. parkieciarza (w tym zrobienie drewnianych schodów na wylewce betonowej)

2. majstra do kominka

z góry dziękuję za informacje

pzdr

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Do zabudowy GK polecam:

 

p. Tomasz Pietras, tel. 698347775

 

oraz

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828

 

Obaj wykonują standardowe zabudowy z płyt GK, ale rónież potrafia tworzyć cuda z tego materiału :)

 

Ci wykonawcy, jak każdy dobry fachowiec, bardzo dużo pracy, więc trzeba się umaiwać ze sporym wyprzedzeniem.

 

p. Janusz Wrona, tel. 602595828 - ocieplenie poddasza - zabudowa GK -

polecam - u mnie zrobili bez zastrzeń

 

aigel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.

Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.

Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

 

http://www.grot.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Ponownie prosze o pomoc. Nadal poszukuję solidnego, rozsądnego cenowo wykonawcy ogrodzenia - typowa podmurówka + siatka. Moje materiały - robocizna wykonawcy. Czy nikt nie grodził działki ? Może ktoś pomoże w znalezieniu odpowiedniego wykonawcy? Pomóżcie! Działka w gminie Dębe Wielkie.

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kontaktu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

może Wy pomożecie.

 

Potrzebujemy na natychmiast dobrą ekipę do postawienia stanu surowego z więźbą w okolicy Legionowa.

Mieliśmy zacząć z naszą umówioną już dawno ekipą w połowie sierpnia, ale Pan Dzięcioł z Tłuszcza (przy okazji ostrzegam przed współpracą) zwodził nas pd tego czasu, że jutro, jutro, jutro...... Codziennie mąż czekał na niego na placu budowy i po kilku godzinach okazywało się ponownie, że "jutro to juz na pewno". Pan nawet nie raczył zadzwonić, po prostu nie przyjeżdżał, a telefon odbierał sporadycznie. W końcu się poddaliśmy i podziękwoalismy Panu (średnio grzecznie).

Teraz mamy mnóstwo materiału na działce, umówionego już dekarza i kolejne materiały i przerażenie w oczach - byle nie do wiosny!!!

 

Może ktoś może polecić kogoś, kto jest solidny, znajdzie czas i nie zamorduje nas ceną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.

Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.

Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

 

http://www.grot.pl

 

Z czego masz schody? Ja mam betonowe i na to chce drewniane stopnie. Jak cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z ekipami budowlanymi, które przewinęły się przez moją budowę.

 

Było ich kilka, ale skupię się na tych solidnych:

 

Stan surowy w 3 miesiące postawił Pan Ginter numer na priv

elektryk zrobił instalację w 3 tygodnie , a potem zaczął ją robić u mnie w sklepie. numer do Pana Michała elektryka na priv

 

 

Obaj panowie są godni polecenia więc gdyby co służe kontaktem z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos planuje w najblizszym czasie wykonywanie schodow, to bardzo polecam firme GROT z Macierzysza. Schody mam od poniedzialku, wyszly super.

Panowie przekroczyli termin tylko o 3 dni :wink: ale warto bylo poczekac.

Montazysci super, posprzatali po sobie tak, ze nie musialam poprawiac.

 

http://www.grot.pl

 

Z czego masz schody? Ja mam betonowe i na to chce drewniane stopnie. Jak cenowo?

 

Schody samonośne, konstrukcja stalowa, stopnie drewno, balustrada szkło 12mm. Główny koszt to balustrada, całość ok 40tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...