Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja też się podzielę, gorąco polecam:

 

- osobę odpowiedzialną za zamawianie materiałów, koordynację i "dostarczanie" ekip Pan Mariusz (na forum Mariusz_A) - super ceny i super ekipy szczególnie od stanu surowego, polecany również przez innych użytkowników forum. Super ceny, bardzo miły i kulturalny kontakt, odpowiedzialny człowiek, jest na każde "zawołanie" inwestora - kontakt przez forum użytkownik Mariusz_A tu link do ogłoszenia KLIK!

 

- hydraulik Pan Tomasz Soćko - bardzo dobre ceny, młody, energiczny, umie doradzić najlepsze rozwiązanie, ze spokojem przyjmuje kolejne zmiany wymyślane przez inwestora :) tel. 694-352-383

 

- ekipa od elewacji zewnętrznej i ocieplenia poddasza, również zabudowy GK - super ekipa, szybkość światła, bardzo dokładni - Pan Paweł tel. - 692-420-588

 

- elektryk Pan Bogdan Skóra - dobre ceny, bardzo miły kontakt, szybki i dokładny, ma głowę na karku i potrafi dobrze doradzić, nie irytuje się na kolejne zmiany wprowadzane przez inwestora i architekta wnętrz tel. 694-025-507

 

Po więcej informacji na temat powyższych wykonawców zapraszam do mojego dziennika budowy (link w podpisie). Na wszelkie pytania również chętnie odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam!

Juz tu gdzies polecalam Pana od ogrodzenia, ale to bylo dawno temu, wiec ponawiam, bo warto.

Pan Nowak Wiktor (ogrodzenia kute, balustardy, ale nie tylko)

telefon - 604-805-521

Robi na Warszawe (glownie) zachodnia (Kampinos, Lesno, Borzecin, Ozarow, Babice, Mariew, Izabelin, Truskaw.., te okolice).

Bardzo solidny, terminowy i uczciwy wykonawca. Roboty ma duzo, wiec lepiej sie z nim umawiac troche wczesniej. Ma tez swojego wykonawce od automatyki bram, nie mam teraz kontaktu (Pan wiktor ma :wink: ) ale tez polecam.

Powtazam tez polecenie do Pana od schodow debowych , Pan Dariusz Lasek, robi chetniej Warszawe-Wawer i te okolice, ale da sie z nim dogadac i na inne czesci W-wy..., mam nadzieje, ze telefon ma wciaz ten sam, w razie by byla zmiana to przepraszam..., moze ktos z forumowiczow da nowy, bo robil z tego co wiem u wiecej ludzi z forum......608-404-823

Pozdrawiam. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Co prawda dopiero chwyciły mrozy, ale ja kombinuję robotę na wiosnę, a chodzi o ogrodzenie. Jakoś ten temat nie pojawia się często. Czy ktoś może polecić ekipę do zrobienia ogrodzenia - podmurówka, klinkier, słupki klinkierowe i metalowe + daszek na śmietnik i inne. Rzecz w tym żeby cena była rozsądna a odległości między słupkami takie jak trzeba a nie jak wyjdzie o pionach nie wspomnę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa od stanu surowego jest też na 102!

z czystym sumieniem mogę ich polecać..

robią i dalej, ale chyba wygodniej im w okolicach Zakręt-Otwock, Mińsk..

 

jak ktoś życzy to podam namiar

 

Hej,

Proszę o namiary na ekipę. My chcielibyśmy rozpocząć budowę na wiosnę w Wawrze. W styczniu chcielibyśmy już mieć wybraną ekipę, więc wszystkit namiary mile widziane: i stan surowy i stan zamknięty, i cała reszta do dalszej roboty :D

Pozdrawiam

 

Ja polecam naszą ekipę - cud-miód chłopaki.

Sami budujemyw Wawrze - dokładnie w Międzylesiu.

Namiar nadal potrzebny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i my poszukujemy solidnych wykonawców od stanu "0" do do stanu do zamieszkania.

 

Co się udało przeanalizowałam na forum i kontakty spisałam, jednak wydaje mi się że mało jest polecanych ekip wykonawstwa stanu surowego zamkniętego.

 

Jak ktoś ma namiary bardzo proszę o kontakt na priv lub forum.

 

Pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jest do bani i w dodatku sama się reklamuje (na niniejszym forum) . Chcesz mieć kłopoty z dachem , terminowością i rzetelnością - wybierz cwaniaków z EXIMACO.

 

Cenisz swoje pieniądze i zdrowie to nie wybieraj Pana Matulańca . Każdy ma wybór i może wziąć fachowców zamiast PARTACZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D

 

Ja tez się obiema rekami podpisuje pod pochwałami pod adresem Pana Sylwka i jego wesołej brygady. U nas postawili stan surowy w równo 4 tygodnie - skończyli w zeszłym tygodniu i pojechali dalej :)

 

czy mogę poprosić o kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem już po pracach wykończeniowych i pewnie jak każdy mam dobre i złe doświadczenia z fachowcami ale z czystym sumieniem mogę polecić kilku wykonawców...

 

Np.

Ekipę hygraulików, robili u mnie już drugi raz, pełny profesjonalizm, szybko, terminowo, solidnie i co najważniejsze za rozsądne pieniądze...

 

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Wszyscy których wymieniłem działają na terenie mazowieckiego (Warszawa, Radom).

 

Zainteresowanym mogę podesłać zdjęcia tego co zbudowali u mnie w domu i namiary na tych panów.

Pozdrawiam.

 

poprosze o namiary na panów od kominka

 

dziękuję

 

A

 

 

Poszły na priva...

 

Pozdrawiam.

 

 

Witam, ja również poproszę namiary do fachowców od kominka i mebli.

Dzięki i pozdrawiam

 

 

Ja też poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

.....

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Pozdrawiam.

 

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

.....

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Pozdrawiam.

 

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

 

Ja również poproszę o obydwa namiary. Z góry dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

* wykonawcy od stanu surowego z więźbą (wiem, że robią również całe pokrycia dachu - u mnie nie robili) - Sylwek i jego zgrana ekipa - wpadli do nas 28 stycznia, postawili w 2 miesiące dwa budynki i pojechali budować dalej) :D

 

Ja tez się obiema rekami podpisuje pod pochwałami pod adresem Pana Sylwka i jego wesołej brygady. U nas postawili stan surowy w równo 4 tygodnie - skończyli w zeszłym tygodniu i pojechali dalej :)

 

czy mogę poprosić o kontakt?

 

Oczywiście, że możesz :lol:

Poszło na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

.....

Dwóch panów od kominka również mi zaimponowali, za nieduże pieniądze zrobili mi kominek jaki chciałem, bez żadnych poprawek, przy mrozach 20 - 30 wszystkie "kurzące" prace robili na zewntrz mimo że ich o to nie prosiłem...

 

Również panowie od mebli kuchennych i zabudowy wnęk postarali się jak należy, choć z terminami u nich nie najlepiej, ale kiedy znajdą czas to mebelki pierwsza klasa, do tego to byli najtańsi jakich znalazłem, zreszta robili meble u moich kilku znajomych i wszyscy byli bardzo zadowoleni...

 

Pozdrawiam.

 

Witam, poproszę o namiary na panów od kominków i mebli kuchennych. Dziękuję.

 

Ja również poproszę o obydwa namiary. Z góry dziekuję

 

To ja też bym sie chciała na te namiary załapać, jak się da :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...