Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

polecam serdeznie ekipę sprawdzoną juz na budowie u mojej koleżanki i u mnie, Panowie wykonuja Stanu surowe otwarte, oceiplenia zewn i wewn, oraz w sezonie zimowym także wykonczeniówkę.

Efekty pracy Panów można obejrzec pod warszawą gmina babice.

tel Pan Paweł: 694-028-792

Pan Romek: 604-721-800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cyklinowanie, podlogi - Ja do listy chcialam dopisac jeszcze Pana Marcina (518404704) - solidny, słowny, terminowy no i podłogi jak marzenie! Moge go z czystym sumieniem polecic - chyba nie ma dla niego rzeczy niemozliwych. Jesli chodzi o ceny - to nie są wygórowane tak że polecam.

Ah.. i jeśli ktoś potrzebuje to Pan Marcin zajmuje się również elektryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Polecam,

 

stany surowe otwarte, ekipa przetestowana przez mnie i przez koleżankę , na obu budowach sprawdzili się idealnie, samodzielni, wiedzą co robia i znaja swój fach, jak zabraknie przysłowiowego gwożdzia to nie ganiaja inwestora tylko jada i po uzgodnieniu telefonicznym sami przywiozą.

Naprawdę oszczędzili mi kupęczasu i strasów na budowie.

 

Pan Romek i Pan Paweł

604-721-800 lub 694-028-792[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po mniej więcej dwóch latach walki wprowadzamy się do domu-:) W związku z tym trzeba się podzielić z Forumowiczami nie tylko tą radosną wieścią, ale i namiarami na fachowców.

 

Kilku z wykonawców trafiło do nas z tego Forum, reszta jest albo polecana przez tychże fachowców, albo przez znajomych. Kontakty, które udostępniam powinny być aktualne, choć w niektórych przypadkach minęło kilkanaście miesięcy. Niektórzy... hmm... byli specyficzni. Zainteresowanym poradzę na privie na co zwracać uwagę-;)

 

Ważne: dom stoi tuż za granicami W-wy, w stronę Nieporętu. Więc kilku z fachowców lubi działać tylko w tymże terenie.

 

 

Koparka i inne roboty ziemne - p. Czarek 501 120 118;

 

Dach czyli dachówka, veluxy i reszta (Dachlux z Puławskiej) - p. Paweł 512 255 590;

 

Piasek i ziemia (imienia nie pamiętam) - 601 391 915;

 

Klinkier (p. Janek - specyficzny, szczegóły na priv-:)

 

Hydraulik (kompleks) - p. Mariusz 604 251 629 (polecony na Forum);

 

Kierownik budowy - p. Teresa Łaciak z Kątów Węgierskich 501 747 599;

 

Ogrodnik - p. Artur (robi drugi ogród...) 501 445 617;

 

Okna z Dobrych Okien (Węgrów) - zajebiste - p. Małgorzata (25) 792 20 85;

 

Posadzki - p. Sławek 607 110 465 - (uwagi na priv...);

 

Styropian, stal, drzwi wewnętrzne, farby, płyty paździeżowe itp. - Efekt Zielonka, p. Jacek 605 650 880;

 

Ocieplenie, tynk zewnętrzny (teraz ponoć i wewnętrzny, maszynowy) - p. Sylwek 504 216 761;

 

Tynk wewnętrzny - p. Andrzej 601 817 411 (uwagi na priv);

 

Drzewo na więźbę - p. Przemek 604 913 848;

 

Budowa (stan surowy) - p. Wojtek 696 030 089 - wybudował dom u sąsiada; drożej niż u mnie, ale wydaje mi się, że... lepiej.

 

Stiuki (widziałem robotę u sąsiada - niezła!) - p. Bogusia 601 543 297;

 

Cyklinowanie (szpachla i lakierowanie też, listwy) - p. Jarek 512 343 860;

 

Dekarz (więźba, dachówka, okna) - p. Marcin 698 394 557;

 

Strop terriva, bloczki, nadproża (z dowozem) - p. Grzesiek - 606 937 937;

 

Kominek (Marki) - p. Kasia 509 312 510;

 

Wykończeniówka - kompleks - p. Zenek (robił u sąsiada, więc wiem, że b. dobrze i... dość tanio; wyrwany z tego Forum) 515 613 274;

 

 

 

Można się powołać na Marcina ze Stanisławowa, ze Słonecznej-:))))

 

pozdrawiam i życzę wytrwałości

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

często korzystałem z tej rubryki na forum.

Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.

Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).

Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę DW Uniplast z Wesołej.

 

Pan Darek Wodnicki jest przedstawicielem Jezierskiego.

 

Dzisiaj jego ekipa skończyła dwudniowy montaż okien w moim domu.

 

Zarówno p. Darek jak i jego montażyści - p. Sławek i p. Paweł - pełen profesjonalizm.

 

Rzetelnie, zgodnie z ustaleniami, z pełnym zrozumieniem dla upierdliwego klienta, na czas i za ustaloną kasę - żeby tak wszyscy...

 

zainteresowanych bardziej szczegółowym opisem moich doświadczeń z firmą p. Darka proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, poszukuje solidnego glazurnika. Mam do wykończenia dom pod Warszawa. Szczerze mowiac, znalezc dobrego wykonczeniowca to nielada sztuka... Moze ktos moglby kogos polecic... :p

 

Mogę polecić firmę, która zajmuje się wykończeniami. wstukaj w wyszukiwarce "intercomfort" to na pewno znajdziesz link do stronki :) jezleli sami nie wezma zlecenia to na pewno kogos polecą. ja w ten sposób wyremontowalem sobie mieszkanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej podaję sprawdzone namiary. Ja jestem bardzo zadowolny z tych ekip.

 

Kontakty:

 

Stan surowy z krokwiami: tel. 602 177 313

Dachy: tel. 601 372 385

Okna: tel. 697 475 143

Szambo: tel. 502 037 636

Hydraulika: tel. 606 233 502

Ocieplenia: tel. 511 053 012

 

Po następnym etapie instalacji, tynków i wylewek również podzielę się na forum swoimi odczuciami. Ale jestem spokojny bo te ekipy są z polecenia z tego samego źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imer1005 w świetle ostatnich ujawnionych manipulacji opiniami w necie taka laurka brzmi podejrzanie :D

ale żeby nie było że forumowicze tylko się czepiają

dekarz to znana i posiadająca dobrą opinie na FM muratora osoba.

O Panu Czesławie można poczytać np. na grupie Piaseczno i okolice

http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12060.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imer1005 w świetle ostatnich ujawnionych manipulacji opiniami w necie taka laurka brzmi podejrzanie :D

ale żeby nie było że forumowicze tylko się czepiają

dekarz to znana i posiadająca dobrą opinie na FM muratora osoba.

O Panu Czesławie można poczytać np. na grupie Piaseczno i okolice

http://forum.muratordom.pl/piaseczno-i-okolice,t2135-12060.htm

Laurka może wydać się podejrzana ale sam przeszedłem drugą drogę do znalezienia wykonawców i dzielę się tylko kontaktami. Wrzosek i reszta wykonawców świetnie robią swoją robotę i jeśli mój post komuś ułatwi budowę będzie miło. Na różnych forach jest mnóstwo wiadomości śmieci i tak naprawdę każdy decyduje się na to co sprawdzi i obejrzy. Pewnie i mnie czekają jakieś "schody" podczas dalszych etapów ale z tych ludzi jest bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie wzruszyło, że właśnie kończą stan surowy, a on już poleca docieplacza. Ciekawe, do którego z wcześniej krytykowanych wykonawców pasują te numery...

Po pierwsze, docieplenie można robić przed zamknięciem stanu surowego. I tak właśnie robię. Proponuję się zapoznać z literaturą techniczną. Po drugie, zgodnie z sugestią, ciekawe do którego z tych krytykowanych wykonawców pasują te numery? Ależ jad z języka się sączy - ciekawa to wypowiedź sfrustrowanego desperata, który wszędzie szuka dziury w całym a kompletnie nie ma pojęcia o sztuce budowlanej. Powodzenia "inżynier" i proponuję bzdury nie wypisywać trochę się dokształcić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są tacy dobrzy to pokaż ten swój super dom i podaj adres chetnie obejrzę. Wtedy będzies dla mnie wiarygodny.

Nie zależy mi na udowadnianiu mojej wiarygodności zwłaszcza jeśli ktoś z taką agresją wypisuje swoje posty. Nie odpowiada moja opinia - to najlepiej nie odpisywać i samemu stukać młotkiem swoją komórkę na placu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z płaczem pozegnałam góralskich wykonawców mojego domu (byli u mnie od stanu surowego zamknietego- Boze dlaczego ja ich wcześniej nie spotkałam ) POLECAM ich w 10000%. Pare "uczciwych" :evil: wykonawców na swej drodze miałam a Ci kurcze naprawdę mi żal, ze odjechali. Jak cos dam numer na priv. Budują całe domy łącznie z wykończeniem. Nie należą do tanich, ale warto!!!![/i]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...