Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.

Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!

Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!

Prawdziwi fachowcy :p

Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :p

Polecam :p

 

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak w temacie szukam godnego polecenia (dobra jakość/cena) montażysty automatyki do bramy w ogrodzeniu i bramy garażowej najlepiej z okolic Pruszkowa.

 

mogę polecić dobrego glazurnika z Milanówka - p. Wacław Sędzelewski tel 0606241166. Więcej szczegółów na temat jego prac na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.

Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!

Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!

Prawdziwi fachowcy :p

Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :p

Polecam :p

 

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434

 

a oto efekt

 

http://img140.imageshack.us/img140/5743/p2270107.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę górali do wykończeniówki, zakres prac trzeba ustalić bo ja już sie pogubiam co mogą robić, a robią wieeele :) Preferowane okolice Jabłonny i Legionowa

 

oto namiary p. Staszek 783689908, p. Zbyszek 505821021,

p. Wacek 695674412, dzwońcie po 20

powodzenia , pozdrawiam

Beata

Nie polecam tej ekipy górala Zbyszka, przyjechał miesiąc po umówionym terminie.Ogólnie robota partacka, wszystko trzeba poprawiać.

 

Niestety co do Zbyszka musze się zgodzić :(, jak u mnie robota właściwie ok, niewiele potem poprawek było....Z terminami uuuuuuuu kiepsko :( Nazwijmy rzecz po imieniu... strasznie mi przykro....

Jednak zarówno Staszek jak Wacek cały czas robią , w tej chwili 2-gi dom u naszych znajomych- ocieplenia, stelaże, płyty, wykończenie pod malowanie i glazurę+ elewacje (ecieplenia tynki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli szukacie kogoś do kompleksowego wykończenia domu czy mieszkania to z czystym sumieniem mogę polecić ekipę Pana Radomskiego. Zanim zacząłem wykończeniówkę, widziałem wiele jego realizacji, w tym przeważającą ilość nietypowych rozwiązań. Szukałem kogoś kto podjąłby się zrobienia oryginalnych, nietuzinkowych wykończeń, a przy tym był solidny i zrobił kompleksowo wykończenie całego domu (380m2). Na pewno nie wyszło najtaniej, ale zdawałem sobie sprawę, że niestandardowe rozwiązania będą kosztowały więcej. Mimo wszystko było warto, wszyscy którzy do tej pory widzieli dom z zewnątrz i na zewnątrz byli zachwyceni.

Zrobił u nas wszystko, począwszy od instalacji sanitarnej, co, płytkach, zabudowa GK, ocieplenie i elewacja zewnętrzna (elewacja cieniowana, tzw. meksykańska+ kamień naturalny), obsadzanie okien, parkiety, ogrzewanie podłogowe, malowanie, tynki rustikalne wewnątrz, oświetlenie, łazienki,itd.na kostce, obsadzeniu ogrodu i instalacji automatycznego nawadniania kończąc.

 

Jeżeli szukacie dobrego, sprawdzonego wykonawcy to polecam, w okolicach Warszawy ma zrealizowane nwestycje w Pęcicach, Komorowie, kilka na Białołęce (robią wrażenie) i pewnie jeszcze jakieś, ale to myślę że sam was zabierze.

tel do Pana Darka 510-088-558

 

A to link do największej chyba inwestycji którą wykańczał

 

http://www.bukszapolo.pl

 

ps. to nie jest ogłoszenie- poprostu kiedy słyszę od znajomych o pseudofirmach tankujących piwo i wódkę, z fajkami w zębach łażącymi po świerzo ułożonej glazurze czy parkiecie to uważam że warto rekomendować solidne ekipy, jak ta którą opisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral z polecenia i ja teraz polecam

 

W zeszłym roku na forum polecono mi solidną ekipę górali do stanu surowego , zdzwoniłem się i spotkałem się z nimi po zapoznaniu się z planami dogadaliśmy się co do budowy .Dziś zakończyli mi budowę domu do stanu surowego .I powiem jedno o takiej właśnie ekipie myślałem i na taką trafiłem , to znaczy.

Górale (Sylwek i Szczepan oraz reszta ekipy) ludzie przede wszystkim doświadczeni i myślący ,zaradni i nie pijący co jest zmorą w budowlance .

Ceny mają z życia wzięte a nie jak inni z kosmosu a jakość ich pracy w 100% zadowoliła moje oczekiwania . POLECAM . Dla zainteresowanych namiary 694327297 -Sylwek mówić że od Grzegorza z Leszna dostało się namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecałem ale tym razem poszukuję.....PŁOT/OGRODZENIE

 

UWAGA: Proszę aby polecacze/wykonawcy z 1-3 postami nie przesyłali mi swoich ofert na priv. Umiem googlać i zasadniczo ekipę mogę znaleźć sam.....ale poszukuje ludzi POLECONYCH i SPRAWDZONYCH przez prawdziwych forumowiczów.

 

Płot z boków działki - około 65mb płotu ze słupkami + siatka + podmurówka.

Przód około 27 mb podmurówka, jakieś teowniki lub dwuteowniki, poprzeczki + sztachety na to. Brama i furtki + sztachety.

 

Ogrodzenie jest proste jak konstrukcja cepa (bez kamienia, klinkieru etc) nie musi być to więc profesjonalna firma od ogrodeń. Może być Pan Mietek z Panem Czesiem i głową na karku.

 

Ekipy jakie znalazłem na własną rekę w internecie nie zauwazyły chyba, że jest podobno kryzys, podobno boom budowlany się skończył (przepłacałem przez dwa lata...za płot nie mam zamiaru :wink: ) i podobno bezrobocie rośbie :wink: . Szukam fachowca za uczciwą (ale nie złodziejską) cenę. Na czasie jakoś bardzo mi nie zalezy więc z betoniarką i słupkami może się nawet miesiąc bawić.

 

Miejsce akcji: Stare Babice

Czas akcji: Kwiecień-Maj-Czerwiec (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

Ja mam kilkanaście postów,ale polecam moją ekipę i będę się przy tym upierać.Kończę stan surowy.Majster wart polecenia.Dom do wglądu stoi w Sulejówku.Oczywiście po kontacie na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Poszukuję sprawdzonej firmy (ekipy) do zrobienia zabudowy kuchni, ew. szafy z drzwiami przesuwnymi, pozostałych szafek do pokoju. Wiem, że wcześniej Paweł297 pisał o dobrych fachowcach, jednak nie odpowiada na PW. Może mi ktoś pomóc? Szukam dobrej i w miarę taniej oferty, mam niewielką kuchnie.

 

Z góry dzięki bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić jeszcze jednego wykonawcę :p

Firma wykonuje schody i poręcze i w tym się specjalizuje a to ważne.

Schody są wykonane bardzo dokładnie, starannie. Firma bardzo solidna a o niewielu można w ostatnim czasie tak powiedzieć ...wiem coś o tym więc postanowiłam polecać tylko tych, którzy są solidni i sprawdzeni.

 

Wykonawca został mi polecony przez forumowicza kirkisa , którego schodami też wszyscy się zachwycali i nie zawiodłam się.

Jest to firma drewsław (mają swoją stronę internetową)

 

Sławomir Gryl

Tel. kom. 509 705 394

zdjęcia schodów umieściłam w innym wątku

http://forum.muratordom.pl/post3206159.htm#3206159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...