Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Po długich poszukiwaniach domu gtowego zdecydowaliśmy się jednak na budowę domu, ale na razie jesteśmy na początku drogi. Niestety mamy ograniczone możliwości czasowe, więc chcemy maksymalnie uprościć proces budowlany i jak najwięcej prac zlecić jednej fimie. Czy możecie polecić solidną, sprawdzoną i rozsądną cenowo firmę do stanu surowego zamkniętego lub stanu deweloperskiego? Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Z góry dziękujemy za wszelkie informacje (na priv lub na forum).

 

Ania&Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

czy morze ktoś polecić cieśli co u kogoś są sprawdzeni bo tych co miałem

umuwionych że jak skończą murarze to przyidą murarze skończyli

dzwonie do nich a oni mówią ze mogą przyjść ale podkoniec maja

 

wzamian mogę polecić wykonawce do stanu surowego dostałem ich

polecenia więc mogę polecić z wykonania jestem zadowolony

zainteresowanym mogę podać namiar na majstra

 

wszystkie namiary na ciesli mile widziane

 

dziękuje wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]Eugeniusz_ napisał:

Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

 

A pewnie przemyslajcie... Ja p. Piotra 507-748-994 - hydraulika i tak polecam. Robil hydraulike nam w starym domku, robil znajomym i bedzie robil w naszym nowym domku. :D

A jak komus nieodpowiada ilosc postow to trudno :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote]Eugeniusz_ napisał:

Przeglądam te posty z poleceniami wykonawców i baaaardzo dziwne jest że polecają osoby które mają po kilka postów - pozostawiam wszystkim do przemyślenia

 

A pewnie przemyslajcie... Ja p. Piotra 507-748-994 - hydraulika i tak polecam. Robil hydraulike nam w starym domku, robil znajomym i bedzie robil w naszym nowym domku. :D

A jak komus nieodpowiada ilosc postow to trudno :lol:

 

 

Kinia to nie kwestia że nie odpowiada tylko ostrzega. Nagle pojawiło się sporo autoreklam - i tutaj małe ostrzeżenie dla kogoś kto szuka ekipy aby baczniej sprawdzić ofertę - np pisząc do polecajacego czy to nie przypadkiem i sam wykonawca itd itd :-? :wink: :lol:

Decyzję i tak każdy podejmuje sam :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

 

Mogę polecić firmę http://www.linkair.pl - w W-wie na Bartyckiej - są przedstawicielem Bartosza - solidni i terminowi

 

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług :

http://www.klimatyzacja.org.pl - Pan Witold Popiel - mocno niepoważny, nieterminowy naciągacz z Nadarzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Poszukuję godnej polecenia firmy zajmującej się instalacjami wentylacyjnym (rekuperatory, rozprowadzenie powietrza, GWC) od projektu po wykonanie.

Ma ktoś namiary na takich ludzi?

Z góry dziękuję

 

Mogę polecić firmę http://www.linkair.pl - w W-wie na Bartyckiej - są przedstawicielem Bartosza - solidni i terminowi

 

zdecydowanie odradzam korzystanie z usług :

http://www.klimatyzacja.org.pl - Pan Witold Popiel - mocno niepoważny, nieterminowy naciągacz z Nadarzyna

Ja korzystałem z linkaru . Bardzo sprawnie działają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto poczytać
:lol:

 

Ja często nie jestem na tym forum bo nie mam czasu.. Zadko zaglądam ale jestem już po budowie stanu surowego., mam okna i elektryke i ogrzewanie jeszcze tynki i reszta.

 

ja moge polecic pana a raczej 4 panów którzy wybudowali nasz dom

stan surowy zrobili normalnie nie cudownie ale bardzo normalnie. Co mi sie podobało to to że skożystaliśmy ze zniżek pana co nam to wykonywał.

Poprostu on ma zniżki tam gdzieś.. zamówiliśmy materiał zapłaciłam i po tygodniu miałam na placu budowy. tylko postawił mi warunek taki że to on bedzie budował budynek SSO żebym sie nie wycofała ..-

-miałam taniej materiał i robote zakończona.

A zapomniałam elektryke i ogrzewanie też nam podłączał

 

pan Przemek 697 555 835

 

proszę mówic że od DORoty to może dostane zniżki na ocieplenie i poddasze :lol: :D

 

jestem po elewacji no i kończa mi ogrodzenie klinkierowe.. za metr 600zł z materiałem..

wykonuje ta same eki pa co domek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...