Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dwie koleżanki które zapoczątkowały wątek polecały dekarza Pana Roberta Koprowskiego.

Nie wiem czy lepszą ekipę można sobie wyobrazić!

Właśnie skończyli u nas dach. Sąsiedzi stoją i podziwiają 24 na dobę.

Jest piękny. Polecam!

sb

 

Czy mogę prosić o namiar na Pana Roberta Koprowskiego ewentualnie jakieś forki z jego prac?

 

Pzdr i dzięki

Amor

 

 

 

Również prosiłabym o namiar dopana Roberta, jeśli można

pozdrawiam

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam niesamowitego kierownika. Jest bardzo, baaardzo dokładny, na budowie bywa nawet kilka razy dziennie, niczego nie odpuści. Jego mankament jest taki, że nie da sie z nim dyskutować - on wie wszystko najlepiej. I podobno buduje nam bunkier a nie dom. Ale jesteśmy zadowoleni. Nie mam czasu na pilnowanie budowy a on tam ciągle siedzi. Wolę już bunkier niż chatę, w której będę się stresowała że coś się rozwali... Kierownik działa w okolicach Józefowa koło Warszawy. Jak chcesz namiary to podeślę na priva

Mozesz podeslac na priva i podac cene jaka sobie liczy?

Da sie np. podniesc kolankowa bez pyskowania?

 

Pzdr.

 

 

taki niesamowity kierownik to i mi by się przydał :)

proszę o kontakt na priv

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam solidnego wykonawcę żaluzji, rolet oraz verticali .

Człowiek orkiestra :wink: bo i szef , właściciel i wykonawca w jednym, co ważne według mnie (ten z kim rozmawiamy , to ten sam który będzie u nas wykonywać późniejsze prace).

Często bowiem można natknąć się na "szefów", którzy są tzw naganiaczami a z ostateczną robotą nie mają nic wspólnego . Tu jest inaczej.

Facet bardzo miły , solidny i terminowy, z doświadczeniem i pomysłami

(np . jak rozwiązać sprawę zaciemnienia trójkątnych okien).

 

Pan Sławek

tel . 607 810 959

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam solidnej ekipy za rozsądne pieniądze najlepiej z polecenia z forum do tynku cementowo-wapiennego lub gipsowego ok 700m2 do zrobienia oraz elektryka do rozprowadzenia instalacji na cały dom

 

mi robił elektryke Pan Norbert tel: 604 950 757- bardzo fajnie to wyglada, cena ok. 37 pln za punkt - bylo fajnie, szybko i czysto. zdjecia w dzienniku.

 

Calosc wyniosla mnie ok 7500 PLN - total

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej_izabelin

Masz na mysli sama robocizne czy z materialem?

Przyznam ze nie znalazlem nikogo za tyle z materialem, najmniej to ok. 50zl/pkt netto.

 

* Mnie elektryk z Otwocka powiedzial 55zl/pkt elektryczny,i tele-techniczny i RTV a 25 za pkt alarmowy z materialami. To jest cena netto za bezpuszkowa instalacje, inst. w peszlach prowadzona. Tel. do Pana Darka Markowskiego +48 600 230 167

 

* Z zakonczonych prac to mam prace wodno-kanalizacyjne moge tutaj polecic (zreszta tez stad, z polecenia) Pana Stanislawa Kubuja z Sulejowka - rewelacyjny facet i w dobrej cenie, tel. kont. +48 601 391 034

 

* Facet ktory robil nam stryszek tez jest dobry, Janusz Wrona, tel +48 602 595 828

 

Nie wiem czy wszedzie Oni robia, ale na pewno na Wawrze.

 

* Jeszcze zapomnialbym o oknach :)

Zamowilem w firmie Mielczarek ze Zdunskiej Woli, przedstawiciel na Bartyckiej i dobre okna w dobrej cenie. Kontakt do pzedstawiciela w Warszawie: Krzysztof Biernat, tel. +48 601 159 614

Ja zamawialem tzw. cieple okna wraz z roletami i brama garazowa w kolorze orzecha-montaz tzw. pasywny, poza murem

 

* Podlaczenia kolektorow pionowych (wywiercone juz mialem) wykonala firma Ekoemiter. Beda robic tez podlogowke w calym domu i montowac pompe ciepla Vaillant'a

 

* Wentylacje mech. wykonuje firma ASK z Krakowa (http://www.rekuperatory.krakow.pl/) - dobre i w dobrej cenie rekuperatory maja. Montuje fizycznie w naszym rejonie firma Marek Ziółkowski, GOMAR, tel. +48 500 105 022 z Radomia

 

!!! Jakby co, to mozna powolac sie na mnie, Jerzy od blizniaka na Wawrze !!!

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z całą pewnością polecić parkieciarza.

Ekipa bardzo solidna, sprawnie działająca , nie trzeba ich pilnować co jest bardzo ważne :wink: !!!!

Wiedzą co robią , pięknie szlifują , umiejętnie lakierują i rzecz najważniejsza w momencie zapytania, sugestii potrafią wytłumaczyć i ewentualnie coś zasugerować!!!!

Prawdziwi fachowcy :p

Podłoga jest piękna a schodziarze, którzy przyszli po nich sami się dziwili, że tak profesjonalnie jest wykonana :p

Polecam :p

 

Pan Jan Fedorczyk - telefon 501514434

 

 

 

Ja niestety Pana Jana polecić nie mogę. Podłoga wyglądała ślicznie po polakierowaniu. Niestety okazło się iż lakier schodzi stopniowo wielkimi płatami. Obecnie po dwóch latach podłoga jest wprost w strasznym stanie, podobno ejst to zasługą złego dobrania czy zmieszania lakieru dwuskładnikowego. Mogę dosłać straszące zdjęcia mojej podłogi.

Ponadto juz przedtem w trakcie roboty były problemyz Panem Janem który wielokrotnie umawiał się i nie przyjezdzał. Zgłaszalismy sprawę w DLH gdzie nam go polecono i dopiero po interwencji DLH pan Jan się zghłaszał do dokonczenia roboty. Serdecznie NIE POLECAM!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił robił u nas całe mieszkanie odebrane w stanie surowym.Chłopak nie tylko

dokładnie wykonał zawierzone mu zlecenie ale i bardzo szybko uwinąl się z

tym. Z czystym sumieniem polecam! Położył w całym domy płytki, podwiesił sufity, skrecił meble w kuchni przywieźione w paczkach z castoramy, podwiesił kibelek, położył deskę. Jednym słowem złota rączką.

Kontakt do niego 506-025-159

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niedawno kończyłem budowę domu. Polecam ekipę do postawienia STANU SUROWEGO WRAZ Z WIĘŹBĄ DACHOWĄ. Są solidni, fachowi, terminowi i co bardzo ważne niedrodzy. Całość domu postawiona w 5 tygodni - super i żadnych problemów. Kierownik budowy nie miał żadnych zastrzeżeń i również bardzo ich chwalił. Podam tel. do szefa ekipy Pana Jarosława - 603385180.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

polecam ekipe murarzy postwiła mój dom i mogę powiedzieć że zwykonania

jestem bardzo zadowolony jak i również mój Kierbud sobie chwalił

i nie miał żadnych zastrzeżeń a dostałem ich tez z polecenia forum

więc i ja polecam tel.Wykonawcy 724 392 678

co do cieśli to nie polece bo się nie spisali na dodatek lubią wypić choć też

ich dostałem z polecenia

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po stanie surowym z więźba i z czystym sumieniem polecam moją ekipę pod przywództwem Pana Staszka Zduna. To jedyny budowlaniec jakiego znam, który stawia się punktualnie na każde spotkanie. No i poprawiał błędy konstrukcyjne powstałe po adaptacji projektu przez Panią architekt (pies ją ganiał).Porządek na budowie taki, że byłam w szoku, każda rzecz miała swoje miejsce, a po wyjściu pozamiatane. Najchętniej budują Rembertów i Wawer.

Polecam tez mojego Kierownika budowy – straszny szczególarz.

 

Namiary podam na priva

A i mam stemple do sprzedania jak by ktoś był zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprosze o namiary na niedrogiego kominiarza który wykona protokół odbioru instalacji wentylacyjnej. Protokół potrzebny do zgłoszenia zakończenia budowy i uzyskanie pozwolenia na zamieszkanie

 

pzdr

aigel

 

ja równiez poprosze o to samo

 

a proszę bardzo :D

podaje numer telefonu, niestety nie dysponuję nazwiskiem, ale pan działa szybko i skutecznie :D

 

tel. 607-090-381

 

A&R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.

Pan Piotr 503 163 234.

na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Panów od tynków cem-wap. Po pierwsze bardzo solidni a po drugie pozostawili po sobie taki porządek, że hydraulik, który wszedł po nich do budynku był w szoku. Wszystkie podłogi były porządnie pozamiatane (zero tynku na podłożu). Powierzchnia otynkowana w trzy tygodnie, a było tego sporo, bo 950 m.kw. Z tego co wiem terminy mają wolne dopiero na wiosnę 2010 ale jak wszyscy wiemy poślizgi na budowie zdarzają się często więc może warto zapisać nr.

Pan Piotr 503 163 234.

na terenie Warszawy jest kilka ich realizacji więc można poogladać (u mnie również) [/b]

 

To prawda Bożeno030100, dzieki za namiar na priv, ale terminów u p. Piotra BRAK! Nie możemy czekać do wiosny 2010 na tynkarzy :(

W związku z powyższym ponawiam prośbę o kontakt do tynkarzy (cem-wap) i elewacje zew. HELP!

Pozdr.

 

ps. Sprzedam tanio stemple budowlane wys. 2.80-110szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...