Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

myślcie sobie co chcecie, zaś odnosząc się do ilości postó to każdy z was kiedyś zaczynał byc na forum (ja co prawda inną działalnością się zaczynam parać niz hydrauika)

A może ekipa posżła po rozum do głowy?

 

ja akurat szukając na grupie Nieporęt (gdzie sam mieszkam od 30 lat) - umknęły mi niepochlebne komentarze

 

Eugeniusz i luca marian - nie zarzucajcie mi proszę autoreklamy, bo tej JA dokonuję w innym wątku jako hobbystyczny doradca LPG jeżeli zauwazyliście...

 

macie z nim (lub z jego ekipą) problem to sobie z nimi pogadajcie nie ze mną (chociaz jeżeli bym to wczesniej wiedział to bym się 3 razy zastanowail...) Ale dokonałem wyboru nie będąc bogaty o tą wiedzę ktrą wy posiadanie o ekipie i wcale nie żałuję

 

aha i jak już pisałem na grupie Nieporęt - każdy z Was kiedyś zaczynał funkcjonować na forum i miec po kilka postów.

 

to tak jak z samochodem - kupimy 3 takie same i ktoś z nas na lipny egzemplarz trafi albo na "lewych" panów z serwisu i wtedy cień na całej marce się kładzie, nie?

 

zanim oni to przyszły jeszcze 3 ekipy (pan od kondensata z Termeta z lLegionowo - spójrzcie sobie na stronę TERMETA - bo najpierw miał byc Termocendens z TERMETA, pan z Sauner Duvala z Legionowa i "pan Rysio" z Nieporętu i oni. Wybraliśmy ich z powodów o jakich wczesniej napisałem:

mieli przerobić instalacje z 30 letniego PIAST'a na nowoczesną z wybranym przez nas kotłem

-nie szarogęsili się,

-wysłuchali

-doradzili (w sumie niegłupio)

-cicho, grzecznie i spokojnie

-jeszcze zrobili kilka innych drobnych rzeczy przy okazji za które kasy nie chcieli

i TAK - w związku z powyższym chciałbym ich zareklamować. Nie będę Was zaraszał do siebie żebyście obejrzeli efekty ich pracy bo by mnie z domu wyrzucili rodzinnie, ale jak trzeba to zrobię zdjęcia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...a ja polecam firmę bezkurzu.pl, Pana Czarka Lesińskiego, forumowy Jewrioszka. Wykonuje odkurzacze centralne, prowadzi również sklep internetowy. Gdy trzeba było pilnie pomóc, przyjechał tego samego dnia i ułożył potrzebny fragment instalacji bez żadnych problemów. Dobry kontakt i miła współpraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja polecam firmę bezkurzu.pl, Pana Czarka Lesińskiego, forumowy Jewrioszka. Wykonuje odkurzacze centralne, prowadzi również sklep internetowy. Gdy trzeba było pilnie pomóc, przyjechał tego samego dnia i ułożył potrzebny fragment instalacji bez żadnych problemów. Dobry kontakt i miła współpraca.

 

tutaj popieram :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić stolarza, który zrobił i zamontował u mnie schody wewnętrzne.

 

Dębowe, samonośne z metalowymi barierkami.

 

Wykonane b. solidnie, wszystkie detale obrobione, śruby i mocowania zaślepione.

Nic nie skrzypi.

W ostatniej chwili zmieniliśmy zdanie co do koloru barierek - kolor stalowy na mosiądz.

P. Darek znalazł odpowiedni materiał i montaż odbył się bez opóźnień.

 

Wykonawca polecany wcześniej na forum p. Darek Lasek tel. 608 404 823.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam tynki zrobiła firma SAIN

Z prac firmy jesteśmy zadowoleni, bo poza fachowością była to:

- solidna

- terminowa

- rozśpiewana (mają klona Kiepury na stanie)

- chętna do naszych wprowadzanych w ostatniej chwili zmian

ekipa.

Tak że z pełną odpowiedzialnością możemy polecić innym tą firmę.

 

tu jest próbka z naszego domu

http://www.swallow.mojabudowa.pl/pliki/swallow/image/czerwiec/06-02.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał ekipy do stanu surowego (bez więźby) to z czystym sumieniem mogę Wam polecić moich majstrów. Kontakt do nich - Paweł 500103888.

również polecam Pana Pawła - budował mi dom już jakiś czas temu i niedawno dzwonił, że mają wolny termin i czy nie znam kogoś kto się będzie budował. Widzę, że dalej robią bez więźby, ale jak ktoś szuka kogoś od więźby, to tez mogę polecić, plus ekipę od wykończenia (gładzie, karton-gipsy i płytki, ale dobiero za ok. miesiąc) - kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

często korzystałem z tej rubryki na forum.

Jestem obecnie na etapie wykończeniówki.

Z dotychczasowych wykonawców mogę z czystym sumieniem polecić ekipę górali do krycia dachu ceramiką. Robotę wykonali solidnie i ładnie (nawet moja żona nie miała zastrzeżeń). Dach dość skomplikowany (bungalow z pracowni p. Szewczyka).

Dlatego polecam - p.Andrzej 888 808 818

 

 

Rowniez polecam Pana Andrzeja Dudka 888 808 818. Chłopaki kończa u mnie dach, sa bardzo solidni, a do tego niedrodzy i sympatyczni. To pierwsza ekipa z ktorej jestem naprawde zadowolona.

 

Potwierdzam!

U mnie układali dachówkę karpiówkę i zrobili to b. ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

 

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

 

Pozdrawiam![/u]

 

 

Oby nie ekipa p. Slawka Dembskiego z Konstancina.

3xNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

 

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

 

Pozdrawiam![/u]

 

Polecam Roberta, tel. 502 469 645.

Przy okazji pozdrów od Marcina spod Jaktorowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, już sprawdziłam ten kontakt, bo wcześniej znalazłam Twoje posty, w których polecałeś pana Roberta, i nawet byłam w piątek w Wyględach, gdzie obecnie pan Robert działa, ale termin, który mi podał jest baaardzo odległy :( W każdym razie obiecałam, że będę go nękać na wypadek jakby ktoś z kolejki wypadł 8)

 

Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

 

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

 

Pozdrawiam![/u]

 

Polecam Roberta, tel. 502 469 645.

Przy okazji pozdrów od Marcina spod Jaktorowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narazie tylkow ramach rewanzu moge polecic elektryka, dziala w wawrszawie i okolicach, u moich rodzicow robil w gminie Halinow a rozpietosc dzialania ma spora.

 

Super fachowiec nie mam zadnych zastrzezn, umie doradzic i ze wszystkimi zagadkami kabelkowymi sobie radzi bez problemu

polecam zczystym sumieniem Pan Rafał 502 640 580

 

mam jeszcze super ekipe od stanu surowego z wiezba robia ale z tego co wiem to terminow do konca roku nie maja Pan Grzegorz 695 742 115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ekipy do ocieplenia i zabudowy poddasza. Dwie ekipy, które znalazłam w tym wątku mają wolne terminy dopiero na jesieni, a ja potrzebuję jednak trochę wcześniej....

 

Będę wdzięczna za wszystkie sprawdzone i godne polecenia kontakty.

 

Pozdrawiam![/u]

 

 

Oby nie ekipa p. Slawka Dembskiego z Konstancina.

3xNIE!!!

 

i oby nie ekipa Janusza Kościeszy!!!!!!!

więcej papierochów, gadki, chwalenia się i obgadywania innych oraz marnowania zleconego towaru a również leżenia na styropianie do południa niż pracy.

Chcecie mieć robione poddasze przez pół roku i nie mieć skończonego to bierzcie go :wink:

Tydzień u tego pana zaczyna się we wtorek a kończy we czwartek.

W między czasie pozaczynają w tym samym czasie jeszcze inne roboty -

ekipa była polecana przez AmberwindPs .

 

 

To tyle z niepolecanych gagatków :wink:

reszta to miód i orzeszki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja budowa trwa już prawie dwa lata. Pamiętam jak sam zaczynałem i szukałem poleconych ekip. U mnie trochę ludzi się już przewinęło więc hurtowo polecam ich zainteresowanym.

 

A więc od poczatku:

 

Stan surowy - rewelacyjna ekipa górali, która do dzisiaj przyjeżdza do mnie jak chce coś domurować, wyburzyć etc. Mieszkają "na stałe" w Starych Babicach. Stany surowe + więźby. Antek Wójcik - 608 822 845

 

Dekarz - także górale mieszkający tym razem w Izabelinie. Poleceni przez ekipę od surowego i kilkunastu forumowiczów. Szybko, solidnie, terminowo. Była jedna mała popraweczka przy oknie połaciowym i po telefonie następnego dnia byli na budowie.

Witek Groń - 607 242 688

 

Szamba betonowe - od A do Z. Przyjeżdzają z szambem, z koparą wszystko super terminowo, daszki, łaczniki itp itd. Są na pewno drożsi niż szamba "radomskie". Natomiast naczytałem się o pękających, stękających, a chciałem usługę kompleksową. Jak wszyscy polecani przeze mnie też mam ich z polecenia (Grupa Stare Babice). Pan Kucharski 602 325 904

 

Hydraulik - człowiek rakieta. Nie ma rzeczy niemożliwych. WC na suficie. Prosze bardzo :wink: . Nie marudzi jak żonie zachciało się kaloryfera pół metra dalej tylko przestawie. Mieszka w Błoniu.

Zbyszek Kowalewski - 607 385 951

 

Elektryk - założyciel Grupy Stare Babice. Krzysiek (KrzysiekSW)

terminowy, zgłową pomysłów. Tak samo jak hydraulik. Nie ma rzeczy niemożłiwych. 600524497

 

Kominek - firma Manuart z Blizne koło Starych Babic. Na kominkach się nie znam. Mój jest ładny i tyle. Działa i pieknie ciagnie ;-) Natomiast podczas jego budowy w domu miałem innych fachowców. Twierdzili, że pierwszy raz widzą aby ktoś tak się pieścił z konstrukcją, zabudową etc. http://www.manuart.pl 516 167 344

 

Podłogi - drewno, deska barlinecka, panele, dechy. Mały sklepik na Arkuszowej jadąc do Babic. Własciciele to młode małżeństwo. Bardzo miła Pani Basia i ekspert od podłogi Piotrek Galas. Mają polecane ekipy parkieciarzy (ekipa Pana Roberta i Bogdana robiła u mnie) z jakimi współpracują. Panele i "barlinka" Pan Piotrek kładzie sam. Dokładny do granic upierdliwości. http://www.pokryciapodlogowe.pl

 

Schody (także parapety i inne drewniane wykończenia) -rewelacyjna polecona przez kumpla i kilku forumowiczów ekipa górali. Mi robili schody samonośne. Obkładają też betonowe. Jestem upierdliwy i nie mogę się czepnąc niczego. Poza tym to dwóch kabareciarzy. Człowiek przy nich odpoczywał jak jechał na budowę. Pan Dochnal - 602 341 420

 

Odkurzacz centralny - facet z Ożarowa przedstawiciel Beama. Miły, kulturalny no i był tańszy niż konkurencja. Montuje, sprzedaje jednostki centralne. 600 820 287.

 

Te ekipy odwaliły kawał solidnej roboty, nie podnosiły mi ciśnienia nie wku....nie denerwowały :wink: jak dłubali coś w domku to nie musiałem sie zmuszać aby jechać na budowę.

 

Z innych ekip byłem zadowolony śrenio (z powodu jakości pracy lub osobowości specjalistów) lub zupełnie więc polecać nie będę.

 

Jakby ktoś miał pytanie co do cen jakie płaciłem lub innych szczegółów to zapraszam na priv. Dzwoniąc do nich możecie się powoływac na Mariusza z Zielonek Parceli.

 

 

ufff :wink:

 

Dodaję jeszcze Pana Marka (ekipa 2 osobowa) od ogrodzeń, który właśnie zakończył pracę. Podmurówka + słupki + siatka (z przodu profile pod montaż sztachet) - część podmurówki zbrojona + montaż furtek i bramy suwanej. Szybko, sprawnie, perfekcyjnie (słupki jak wojsko wypoziomowane co do mm) i za dobrą cenę. Nie wiem czy innego rodzaju ogrodzenia (klinkier) Pan Marek robi - 517 177 372

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...