Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich budujacych,

 

 

Ja juz na ukonczeniu budowy wymarzonego domu przy ul. Przyjaciol w Nieporecie. Jako przyslowiowe wkupne polecam wykonawcow na plus, u mnie sprawdzonych: (rezultaty mozna zobaczyc na zywo)

 

KOPARKA, PIASEK, ZIEMIA - Jerzy 603-687-252

Bezproblemowo, zawsze w terminie, zawsze usmiechniety

 

BUDOWLANKA od A do Z - Andrzej 502-339-892

U mnie tylko elewacja + ogrodzenie. Naprawde szczerze polecam, dokladnie, czysto, biezace doradztwo - zero problemow

 

WIEZBA, DACH - Jozef 603-428-586

U mnie dach bez wiezby, szybko i naprawde solidnie. Robi bajeczne podbitki z blachy.

 

KONSTRUKCJE STALOWE - Andrzej 604-475-326

Wszystko ok, brama, furtki, balustrady na balkonach. Bezproblemowo - przyjechali wymierzyli wykonali pojechali.

 

OKNA - Kazimierz 601-245-153

VETREX, MS - dobre ceny, fachowy montaz, terminowosc.

 

ELEKTRYKA - Andrzej 664-558-364

Bardzo profesjonalnie, czysto, zero problemow. Jedna z najlepszych ekip jaka u mnie pracowala.

 

HYDRAULIKA - Zbigniew 605-563-034

Co najwazniejsze "z glowa", terminowo. Nie idzie na skroty - pelen profesjonalizm.

 

TYNKI GIPSOWE - Arkadiusz 603-168-754

Bez zarzutow, przyjechali, ochlapali, wygladzili pojechali dalej

 

WYLEWKI KRET + ZACIERANIE MECHANICZNE- Jaroslaw 601-220-200

Jedyna ekipa u mnie bez polecenia, i szok - najlepszy team jaki u mnie pracowal. Naprawde szczerze polecam - dla mnie numer 1. Chlopaki ogarniaja temat szybko i bardzo solidnie. Gladko jak na stole

 

OCZYSZNIALNIE EKO - Zbigniew 665-137-777

To sie okaze montaz niedlugo

 

OGRODY - Karol 501-827-059

Moj brat Skonczone studia z architektury krajobrazu, prowadzi wlasna firme. Robi bardzo porzadnie i profesjonalnie.

 

 

 

Ekipy cenowo nie sa najtansze, jako ze nie chcialem tracic nerwow i czasu na "patrzenie na rece". Przyjezdzaja na czas, zero problemow, znaja sie na rzeczy. Ogolnie podawalem zarys mojej koncepcji i reszta mnie nie interesowala. Kasa zawsze po, lub transzami po skonczonym i odebranym prze ze mnie etapie. Nie mialem zadnych problemow z wykonaniem, zadnych poprawek ani kombinowania z materialem czy z podnoszeniem cen.

Nie umieszczam ww. kontaktow dla jakiejs reklamy, zyskow czy prywatnych interesow. Podaje konatky wykonawcow dla osob, ktore cenia prace innych i nie chca tracic zdrowia na uzeranie sie z partaczami.

 

Prosze powolywac sie na - Lukasz Sikora, Nieporet, ulica Przyjaciol (beda zapewne lepsze terminy i ceny uslug )

 

Efekty pracy oczywiscie do obejrzenia - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy naprawdę nie ma nikogo, kto byłby zadowolony ze swojego glazurnika i mógł go spokojnie polecić? Sprawdziłam kilka kontaktów z wcześniejszych wpisów: albo zajęty, albo zmienił charakter działalności, albo telefon nieaktualny... jak nie urok to sraczka... :-? A ja potrzebuję solidnego, uczciwego, doświadczonego fachowca do położenia gresu i glazury. Nie musi być szybki jak błyskawica, badziej zależy mi na dokładności.

 

Będę wdzięczna za sprawdzone namiary.

 

Witam,

 

Czy możecie polecić mi solidnego i sprawdzonego glazurnika, który poradzi sobie z drobnymi pracami hydraulicznymi (przeniesienie punktu, podłączenie geberitów, białego montażu, ścianka k-g)? Miejsce wykonania pracy: okolice Łomianek. Start: idealnie byłoby od końca sierpnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, mialbym reklamowac kilka ekip? :)

No wiesz...

Jeśli jesteś na przykład ich szefem... :D

Wpisy pochwalne "trójpostowców" zawze budzą pewne (często oczywiście nieuzasadnione) wątpliwości... :lol:

Ale jeśli zapraszasz na wizję lokalną, to chyba OK...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

 

O tym nie pomyslalem :) Moze trzeba sie przerzucic z IT na budowlanke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczad Zbigniew

tel. 0604 936 786

Pozdrawiam

dzięki, ale nie robia tynków cementowo-wapiennych :(

Jak to nie robią??? :o :o :o

Nam zrobili :roll:

 

 

Sprawa się wyjaśnila- tynki cementowo-wapienne robili, ale przestają, gdyż nie bardzo im się opłaca. Nadal jednek robią tynki gipsowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia polecam zaopatrzenie u forumowego pana Michała z wielu kalkulacji nawet w tej samej firmie :wink: :wink: :wink: , Pana Michała były najlepsze i o niczym nie zapominał, kalkulator dobry a i pozostałosci wracają na skład :lol: :lol:

 

Witam,

 

Jako że kompletny nowicjusz forumowy ze mnie to bardzo byłbym zobowiązany za bardziej dokładne namiary na pana Michała. Przede mną "kapitalny remont" dwudziestokilkuletniego domu (nowe pokrycie dachu, ocieplenie, tynkowanie, wymiana systemu c/o, dłubanina w elektryce) więc każdy taki namiar jest po prostu nieoceniony :D

 

Przy okazji - jako, że coś czuję, że pogniewam się z dekarzem który zamiast zacząć prace na dachu wybrał się prawdopodobnie na urlop i od dwóch tygodni nie odbiera telefonu - szukam polecanej (czyli solidnej i rozsądnej cenowo) ekipy do pokrycia dachu blachą trapezową (obróbka kominów i wyłazu, orynnowanie z rurami spustowymi, podprzybitki) i zamontowania okien dachowych.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jako że kompletny nowicjusz forumowy ze mnie to bardzo byłbym zobowiązany za bardziej dokładne namiary na pana Michała. Przede mną "kapitalny remont" dwudziestokilkuletniego domu (nowe pokrycie dachu, ocieplenie, tynkowanie, wymiana systemu c/o, dłubanina w elektryce) więc każdy taki namiar jest po prostu nieoceniony :D

 

Przy okazji - jako, że coś czuję, że pogniewam się z dekarzem który zamiast zacząć prace na dachu wybrał się prawdopodobnie na urlop i od dwóch tygodni nie odbiera telefonu - szukam polecanej (czyli solidnej i rozsądnej cenowo) ekipy do pokrycia dachu blachą trapezową (obróbka kominów i wyłazu, orynnowanie z rurami spustowymi, podprzybitki) i zamontowania okien dachowych.

 

Dziękuję z góry i pozdrawiam,

 

http://forum.muratordom.pl/pokrycia-dachowe-warszawa-i-okolice,t45467.htm

 

Dekarzy tez tam mają. Ja też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam p. Jerzego Filabera 692 020 065 - zajmuje się generalnie murarką, ale ma kilka zaprzyjaźnionych ekip od innych prac. U mnie na razie pracowali murarze, cieśle i ludzie od ociepleń - zero zastrzeżeń. Dogadanych mam też elektryków i tynkarzy.

 

Ja też polecam tego Pana!;)

 

Profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta ;)

 

U nas skończył rok temu budowę domu w stanie surowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić (polecaną już zresztą wcześniej na forum) ekipę Pana Sławka (tel. 694 976 298) do ocieplenia i zabudowy poddaszy. Sprawnie , szybko, elegancko, solidnie i za cenę w granicach zdrowego rozsądku :wink: .

Wykonują także inne prace, np. u mnie zrobili jeszcze podłogę na jętkach na stryszku gospodarczym.

Jak napisał wcześniej inny polecający ich forumowicz, takie ekipy powinno się klonować :D , życie inwestora stało by się nieporównywalnie lżejsze...

 

Pozdrowienia

WaldekZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z całą odpowiedzialnością polecić ekipę do tynków wewnętrznych cementowo-wapiennych z Warszawy. Idealnie równo, żadnych nierówności na 2,5 metrowej łacie, po prostu piękne. Przy tym kultura osobista wykonawców i kultura pracy rzadko spotykana w tych czasach. Polecam

 

PAN Tadeusz tel. 508747459

 

Potwierdzam w 100%, miło, rzeczowo z najwyższą jakością.

Zdecydowanie polecam tych tynkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy możecie polecić mi solidnego i sprawdzonego glazurnika, który poradzi sobie z drobnymi pracami hydraulicznymi (przeniesienie punktu, podłączenie geberitów, białego montażu, ścianka k-g)? Miejsce wykonania pracy: okolice Łomianek. Start: idealnie byłoby od końca sierpnia...

 

 

przyłączam się do prośby. Ja będę potrzebowała kogoś koło połowy września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...