Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Polecam forumowego _Zbycha_ od alarmów. Jest rzeczywiście specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo po zainsalowaniu alarmu przyjeżdża http://zawsze gdy zgłaszalismy jakiś problem. Alarm to bardzo istotna rzecz w domu i dobrze jeśli się tym zajmie fachowiec. Dodatkowo _Zbych_ ma ogromną wiedzę i doświadczenie więc z prwnością doradzi nam najlepszą dla nas opcję zabezpieczeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdecydowanie odradzam współpracę z Waldemarem Wnuczkiem (pochodzą z Kraśnika działają na terenie W-wy i Lublina). Jego ekipa trudni się zabudową K-G, malowaniem, układaniem glazury, i budową kominka. Do każdej z powyższych czynności mam uzasadnione zastrzeżenia. Prace nad kominkiem po n-tej poprawce zostały porzucone (chyba nie czuł się na siłach, żeby zrobić kominek prosto). Musiał to poprawiać inny fachowiec. Do dnia dzisiejszego (od 22 września) nie udało mi się skontaktować z ww. panem. Wystrzegajcie się kontaktu na nr telefonu 608-802-110, 501-255-751.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Reszta prac to juz moge polecic Pana Pawla 793-394-655

 

Ociepla elewacje ale i poddasza,zadzwon bo ma dobre ceny -jakby nie pracowal w Warszawie :lol: :wink:

Z tego co wiem zajmuje sie wykonczeniowka i ma kilka ekip do roznych prac.

Mozesz powolac sie na mnie-jako piwopijce.

W tej chwili robi mi jeszcze ocieplenia garazy i kilka zabudow z GK ale w tydzien lub dwa moze zakonczy wiec...

Nie podam cen bo indywidualnie trzeba negocjowac, ale porownujac do innych ofert jest ba...rdzo duza roznica.

Ma jeszcze jedna zalete, bardzo starannie wszystko robia -mam na mysli moja elewacje i to co robia wgarazu :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

A my niestety musimy ostrzec przed budowlańcami którzy u nas budują już minęło 6miesięcy domek 200m2 i ciągle skończyć nie mogą.... Firma Deko-Bud p.Marcin i p.Artur z ok.Piastowa... Po prostu porażka :x Ciągle obiecują że jeszcze 2tyg a te 2tyg ciągną się już od 2miesięcy!!! Normalnie szok.... NIE POLECAM !!!!! :evil:

No i tak czekamy aż skończą i dalej nie kończą ale na otarcie łez chociaż dekarze wchodzą od poniedziałku...jeśli nie będzie padać śnieg ;)

Czy może ktoś polecieć kogoś do zrobienia ogrodzenia(podmurówka, słupki i siatka) ??????????? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcialam polecic glazurnika ktory wlasnie ostatecznie skonczyl u mnie prace. Pan Janusz polecany byl juz na forum przez jednego z forumowiczow a ja chcialam jedynie dolaczyc sie do pochwaly. Glazurnik ten nie marudzi, wszystko wykonal z nalezyta starannoscia i cenowo tez jest ok. Oby wiecej bylo takich fachowcow.

Mozna powolac sie na Kasie z Duchnic

telefon do Pana Janusza 604 684 786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam forumowego _Zbycha_ od alarmów. Jest rzeczywiście specjalistą w tej dziedzinie. Dodatkowo po zainsalowaniu alarmu przyjeżdża http://zawsze gdy zgłaszalismy jakiś problem. Alarm to bardzo istotna rzecz w domu i dobrze jeśli się tym zajmie fachowiec. Dodatkowo _Zbych_ ma ogromną wiedzę i doświadczenie więc z prwnością doradzi nam najlepszą dla nas opcję zabezpieczeń

I ja się pod tym mogę podpisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my niestety musimy ostrzec przed budowlańcami którzy u nas budują już minęło 6miesięcy domek 200m2 i ciągle skończyć nie mogą.... Firma Deko-Bud p.Marcin i p.Artur z ok.Pruszkowa... Po prostu porażka :x Ciągle obiecują że jeszcze 2tyg a te 2tyg ciągną się już od 2miesięcy!!! Normalnie szok.... NIE POLECAM !!!!! :evil:

No i tak czekamy aż skończą i dalej nie kończą

6 miesięcy ... Tyle miał się budować mój 234m2. Po 13 miesiącach mam niewiele ponad stan surowy zamknięty i nerwy w proszku. :evil: A miało być tak pięknie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanym budową w systemie szkieletowym mogę polecić firmę Stolmark z Woli Karczewskiej - własna mini fabryka, super sprawna ekipa, efekty ich pracy można oglądać w moim dzienniku budowy.

 

Druga ekipa warta polecenia- od wczoraj działają na moim dachu i mimo, że to dopiero 2 dni zdanie już sobie o nich wyrobiłam. Nie ma picia kawki co pół godz. (a co gorsze piwka), kołżenia papierosków, przekładania nogi na nogę i "mądralenia się", za to praca od 6 rano (muszą chyba wstawać o 4-ej by dojechać na moją budowę z Wawki) do zachodu slońca. Jednym słowem FACHOWO. Mowa o ekipie dekarzy z szefem p. Karolem W. poleconej przez forumowego p. Michała Dąbrowicza z firmy Dachlux.

Namiary mogę wysłać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy ... Tyle miał się budować mój 234m2. Po 13 miesiącach mam niewiele ponad stan surowy zamknięty i nerwy w proszku. :evil: A miało być tak pięknie. :evil:[/quo

Cześć GOSIAK111 czy Ci sami budowlańcy u Ciebie budują co u nas?? Też p.Marcin i p.Artur?? :evil: Współczuję z całego serca!!!

 

Czy może ktoś polecieć kogoś do zrobienia ogrodzenia(podmurówka, słupki i siatka) ??????????? Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś takiego jak Zbych od alarmów tylko w wersji SERWISANT VIESSMANNA:):):)działającego na terenie Wawy.

 

Warunki do spełnienia to :

 

1.Nie mądrzący się tylko znający na rzeczy

 

2.Odbierający telefon

 

3.Umawiający się i przyjeżdzający a nie dzwoniący że dzisiaj już nie da rady i że zadzwonimy się jutro to się "zgramy":)

 

4.Mający papiery dotyczące uprawnień od Viessmanna które można zobaczyć a nie takie które są w Nibyladii

 

5.Inkasujący pieniądze z naszej szerokości geograficznej a nie wersja w euro przeliczona na złotówki plus coś jeszcze

 

To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy:)Ciekawe czy taki ktoś stąpa po tym świecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kogoś takiego jak Zbych od alarmów tylko w wersji SERWISANT VIESSMANNA:):):)działającego na terenie Wawy.

 

Warunki do spełnienia to :

 

1.Nie mądrzący się tylko znający na rzeczy

 

2.Odbierający telefon

 

3.Umawiający się i przyjeżdzający a nie dzwoniący że dzisiaj już nie da rady i że zadzwonimy się jutro to się "zgramy":)

 

4.Mający papiery dotyczące uprawnień od Viessmanna które można zobaczyć a nie takie które są w Nibyladii

 

5.Inkasujący pieniądze z naszej szerokości geograficznej a nie wersja w euro przeliczona na złotówki plus coś jeszcze

 

To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy:)Ciekawe czy taki ktoś stąpa po tym świecie?

 

Avid, spróbuj zadzwonić do Faltermu w Łomiankach, może Ci kogoś polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena76 Kłopot w tym że ja nie chcę już "kogoś" Proszę forumowiczów o sprawdzonego człowieka bo "kogoś" to mogę wziąć z gazety w 3 min.Tu chodzi o znalezienie i wypromowanie serwisanta który ma te cechy o których pisałem :)

 

Hm, nie wiem, czy taki ideał w ogóle istnieje :roll:

Ale powodzenia w poszukiwaniach... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Dariusz Lasek - to godny polecenia wykonawca schodów drewnianych. Często polecany na tym forum przez innych użytkowników. A ja mogę to potwierdzić. W naszym domu wykonał piękne schody dębowe z barierkami i bramką zabezpieczającą, drzwi do pralni (nietypowe bo ze skosem) oraz barierki na balkony. Wykonanie bardzo solidne, po pracy posprzątane. Pan Darek wraz z bratem - pełna kultura. Szkoda, że tak mało jest ekip, które można polecić z czystym sumieniem.

Korzystałam już z namiarów na kilku "solidnych wykonawców" polecanych na tym forum, ale u nas niestety nie potwierdziła się wysoka jakość wykonywanych usług. Często odnosiło się wrażenie, że wykonawcy sami siebie polecali. W tym wypadku polecany pan Darek spisał się na medal i jest rzeczywiście godny polecenia. Podaję namiary jeśli ktoś chciałby skorzystać 608 404 823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...