Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer widać, że na dobre zaczęło się kręcić. Nie martw się, że jesteś zielona, tutaj jest wiele dobrych dusz, które dzielą się swoimi uwagami, udzielają rad. Miłej lektury i powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer

 

zabardzo nie wiem co skomentowac chyba to zes zielona i w budowie i w pisaniu w jezyku polskim :-?

 

potworny chaos i co to u lichca te 350 000 a ty marzysz o 400 000 bo nie łapie? :-?

 

albo nie jestem dobra dusza albo jestem blondyn :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer

 

zabardzo nie wiem co skomentowac chyba to zes zielona i w budowie i w pisaniu w jezyku polskim :-?

 

potworny chaos i co to u lichca te 350 000 a ty marzysz o 400 000 bo nie łapie? :-?

 

albo nie jestem dobra dusza albo jestem blondyn :lol:

 

Musi być blondyn :) Wg mnie na 350000 wyceniono w kosztorysie, a Nefer - zakładając, że kosztorys mija się z rzeczywistością - optymistycznie wierzy, że w 400000 PLN wystarczy na realizację marzeń o TOPAZIE :)

 

Język polski wielu osobom sprawia kłopot, prawda willdseahorse :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum. :p

Bardzo ciekawy Twój dom. Nietypowy. Nadaje się na wąska działkę a jest na dwie rodziny...

Nie martw się, że jesteś tutaj nowa i co nieco musisz się nauczyć. Kiedyś każdy z nas zaczynał i nie wiedział co i jak.., a potem z czasem i pomocą dobrych i życzliwych ludzi.., robi się coraz lepiej... Zobaczysz...

Po to jest w (miedzy innymi) to Forum aby budujący się ludzie wymieniali swoje doświadczenia i wiedzę na temat budowy. Ci co już budowę kończą na pewno są mądrzejszy od tych co zaczynają i nie ma w tym niczego dziwnego...

Życzę Wam wszystkiego dobrego! No i do przodu tylko z budową... Będzie dobrze... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ!! :D :D

 

Zielony to PIĘĘĘKNYYY kolorek!!!To kolor wiosny..Wtedy się wszystko rodzi...Roslinki puszczają korzonki, nowe pędy, listki wychlają się do słoneczka.....Toż to prawie jak DOM. Jego proces powstawania, wychylania się z...ileż tam etapów!!!!Pięknych, niezapomnianych,przyprawiających o zawrót głowy.Prawie jak zapach ziemi po wiosennym deszczu lub zapach bzu.( przyspieszone bicie serca, rumień na licu i chęć do życia :D ) Wdług mnie, i tego co piszesz, masz wszelkie predyspozycje do doprowadzenia dzieła do końca!!!! :D :D

 

A to o czym nie masz pojęcia dowiesz się na tym FORUM :D :D

 

A "blondyna " zignoruj...szkoda gadać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi pomogliście - chyba nawet zaczynam wierzyć, że to się qrcze uda :)

 

Rzeczywiście - jestem potwornie chotyczna w swoich wywodach...to prawda ... to chyba kwestia szoku podecyzyjnego.

 

Rzeczywiście w kosztorysie stoi jak byk 350.000 a mnie się to wydaje trochę mało na taki duży (jednak) dom. Wydaje mi się może duży w perspektywy moich 54 metrów w bloku..

 

Będę szcześliwa jak zamknę się w 500k. Kredyty będą spłacać jeszcze moje dzieci, ale będę mogła sprzedać 2 mieszkania ( swoje i teściów) to jakieś 300.000 się uzbiera. A potem to już z górki :)

 

 

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję za słowa otuchy - reszta w Dzienniku

 

Wszystkim życzę przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku 2006 i sełnienia wszystkich marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer Co do kosztów to jest to loteria!!Myśmy wybudowali ( co prawda w innym rejonie Kraju) podobny metraż - 240m2- stan surowy otwary za 137 000PLN. I mam nadzieję ( oraz fundusze) na 300 000PLN do tzw. zamieszkania! Mam również nadzieję że nie będziemy musieli modyfikować naszych założeń! :D No chyba że w dół.....To już się poświęcę!!! :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer... przykro mi ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze kosztorysy z biur projektowych sa...dziwne, :-? i często kompletnie nieoddajace cen na rynku (czesto liczone z KRSów) a czasem też zaniżane coby potencjalnego inwestora nie odstarszyc od kupienia projektu.

Jak z wawy jestes to policz tak z 1700 netto za m2 (bez białego montażu)

 

A taka mala uwaga w kwesti technicznej - jak dasz rade to moze zmniejsz ciut obrazek przy swoim nicku, co? :wink:

jest strasznie duzy co rozwala ekran - zle sie czyta twoj dziennik bo tekst zaczyna sie od polowy strony ekranu

pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki - zamierzam zrobić "przetarg" na ekipę ( parę lat w korporacji nauczyło:):)) i nie odkrywać kart.

Wduchu - po cichutku - założyłam na stan surowy zamknięty 200.000 i od takiego kredytu zacznę A potem - pożywiom uwidzim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...