Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dużo zdrowia w Nowym Roku, uśmiechu, łaskawości losu.

Niech spełnione marzenia dadzą dużo radości,

niech zamierzenia się realizują, a chęci do nowych wyzwań przybywa.

Wartość miłości, przyjaźni, empatii niech pozostanie wartościami największymi,

a dobre, wzajemne relacje międzyludzkie dostarczą satysfakcji i siły do walki z przeciwnościami losu.

WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE W NOWYM ROKU

 

 

życzy tola

 

http://blog.ekarteczki.pl/wp-content/uploads/2012/12/4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Nooo....sierściuchy w końcu do czegoś się przydały... Dzięki nim ich Pani zdobędzie nową harcerską odznakę ;)

A krzesełko prezentuje się świetnie, zwłaszcza tak w całości otulone tkaniną :)

Ja zabieram się do odnowienia 4 krzeseł. Umiejętności w tym kierunku nie posiadam, więc jak pomyślę, że coś może pójść nei tak i będzie źle wyglądało, to ogarnia mnie panika i... tak to już trwa od roku... Chodzi tylko o zmianę koloru starej tapicerki - obecny zbliżony do marsala (tylko nieco wypłowiały) - najmodniejszego koloru tego roku ;)

Chyba pożyczę jakieś sierściuchy, aby zdemolowały mi te krzesła - wtedy nie bedzie mi już ich szkoda, jeśli ja i tapicerstwo to dwa różne bieguny :p

 

No, a na końcu to, co powinno być na początku: Witaj Nefer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch.....Kto się pojawił na FM ;)

 

Witaj Nefciu,

dobrze czasami coś zrobić, a jeszcze ciekawiej jak się tak w oczy rzuca jak u Ciebie. Faktycznie ożywisz salonik...ale nie o tym chciałam. Chciałam podziwiać Twoją pracę.. a PRACY KOTÓW MÓWIMY STANOWCZE NIE :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :yes:..... Twoja choć koty też skuteczne były :( Pazury im powyrywałaś ? :rolleyes:

koty całe i zdrowe - zawsze im się upiecze :D

 

Nooo....sierściuchy w końcu do czegoś się przydały... Dzięki nim ich Pani zdobędzie nową harcerską odznakę ;)

A krzesełko prezentuje się świetnie, zwłaszcza tak w całości otulone tkaniną :)

Ja zabieram się do odnowienia 4 krzeseł. Umiejętności w tym kierunku nie posiadam, więc jak pomyślę, że coś może pójść nei tak i będzie źle wyglądało, to ogarnia mnie panika i... tak to już trwa od roku... Chodzi tylko o zmianę koloru starej tapicerki - obecny zbliżony do marsala (tylko nieco wypłowiały) - najmodniejszego koloru tego roku ;)

Chyba pożyczę jakieś sierściuchy, aby zdemolowały mi te krzesła - wtedy nie bedzie mi już ich szkoda, jeśli ja i tapicerstwo to dwa różne bieguny :p

 

No, a na końcu to, co powinno być na początku: Witaj Nefer :)

Cześć Moniss :) Nie przejmuj się - ja nie mam kompletnie żadnych zdolności artystycznych, więc to robota dla tępaka :) Dziś tylko mam kłopot z ręką od takera. Więc lepiej kup taker automatyczny, nie ręczny :) Dasz radę :) Musisz tylko mocno naciągać materiał.

 

Nefcia.. Twojego wczorajszego postu nie widzę... :o

 

Za to sierściuchy były skuteczne... a Ty zdolniacha... :)

Cześć Arniczko :) Zaraz popatrzę.

 

Wszelki duch.....Kto się pojawił na FM ;)

 

Witaj Nefciu,

dobrze czasami coś zrobić, a jeszcze ciekawiej jak się tak w oczy rzuca jak u Ciebie. Faktycznie ożywisz salonik...ale nie o tym chciałam. Chciałam podziwiać Twoją pracę.. a PRACY KOTÓW MÓWIMY STANOWCZE NIE :o

Amtluś, no chwali, chwali ...Dzięki za dobre słowo :) Koty mają u mnie program lojalnościowy - dzieci dorosłe to na koty przelewam miłość (jak stara panna :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Bo ja tak ostanio przelotem :) ale miło że jeszcze cały czas mam tu znajomych. Pozdrawiam gorąco.

 

Ja też już raczej tylko akcje podglądam :) Ale czasem coś trzeba wrzucić :)

 

Trochę się zasugerowałam zamknięciem dziennika i masz... Niespodzianka! Koty cudo! Zielone wokół domu już też. Buziaki i ... Oddychaj pełną piersią Blokersie :D

 

Dzięki Brazunia :)

 

Bry Neferka :):bye:

Luubię pomarańczowy;)

 

Gosia, mi się ten pomarańczowy na stare lata przypętał :) Ale chyba jest lepiej niż było - ja jednak wolę żywe kolory niż beżyki. Nigdy się nie przekonam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...