Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 months później...

Piękny korytarz się zrobił przez tą szafę. Minimalistyczna ale za to bardzo efektowna i pasująca do reszty domu.

A garderoba bardzo super sprawa, u nas nie ma i żałuję, bo to nie to samo co nawet duża szafa. :cool:

Nef a jak się sprawdza klimatyzacja?

Ty wiesz, jak Ty się budowałaś i pisałaś, że klimatyzacja będzie, ja sobie myślałam, a po co klima w Polsce, przecież tu lata prawie nie ma, a tu teraz przez ostaniach parę lat, przypomniałam sobie, że Nefer prorocze myśli miała w latach co to lata jeszcze t a k i e g o nie było. :D

p.s. fajnie, że czas na fm znalazłaś, jeszcze Rasie trzeba odnaleźć, bo też przepadła... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie w przerwie zaglądam i.... oczom nie wierzę :o:o:o

 

Nefer wyszła :lol2:

 

Po ilu latach te szafy Nefciu ?

Pocieszyłaś mnie trochę, bo ja zwątpiłam już, że wymienię moje żarówki na lampy :stirthepot:

Teraz czuję się zmotywowana...

 

Gardoroba to super sprawa.

 

GRATULUJĘ kolejnych zmian :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeluś, Kochana. Jak pamiętasz klimę zrobiłam rzutem na taśmę - w ostatniej chwili. I to była najlepsza nieprzemyślana do końca decyzja w moim życiu. NIe wyobrażam sobie być bez klimy. W razie czego jest to też drugie źródło ogrzewania (ale chyba skorzystałam ze 2 razy w życiu).

Zdecydowanie polecam, bo to komfort i wygoda.

Rasię kontroluję- żyje i ma się dobrze :)

 

 

 

Piękny korytarz się zrobił przez tą szafę. Minimalistyczna ale za to bardzo efektowna i pasująca do reszty domu.

A garderoba bardzo super sprawa, u nas nie ma i żałuję, bo to nie to samo co nawet duża szafa. :cool:

Nef a jak się sprawdza klimatyzacja?

Ty wiesz, jak Ty się budowałaś i pisałaś, że klimatyzacja będzie, ja sobie myślałam, a po co klima w Polsce, przecież tu lata prawie nie ma, a tu teraz przez ostaniach parę lat, przypomniałam sobie, że Nefer prorocze myśli miała w latach co to lata jeszcze t a k i e g o nie było. :D

p.s. fajnie, że czas na fm znalazłaś, jeszcze Rasie trzeba odnaleźć, bo też przepadła... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtluś - JUŻ po 6 latach się udało :) Spoko - nie pali się :)

 

Tak sobie w przerwie zaglądam i.... oczom nie wierzę :o:o:o

 

Nefer wyszła :lol2:

 

Po ilu latach te szafy Nefciu ?

Pocieszyłaś mnie trochę, bo ja zwątpiłam już, że wymienię moje żarówki na lampy :stirthepot:

Teraz czuję się zmotywowana...

 

Gardoroba to super sprawa.

 

GRATULUJĘ kolejnych zmian :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 11 months później...
  • 5 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...