Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefcia ja też jutro jestem w Zakopanym :p

 

Ale tak na jeden dzień, z mężem i w pracy.

Ale kawkę to można by było wypić :wink:

A ja dopiero jadę za w ferie (od 1.02) :(

 

 

Co się odwlecze....

 

Dzisiaj niezły już cyrk był w Zakopcu....

Jutro będzie jeszcze gorzej :roll:

 

A my znowu będziemy 5.02.2010r :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się przyda 8) Ostatnio mam manię sprawdzania zarówek ledowych :lol: Dzięki za zdjecia Nefer :lol:

 

Wpadnij to ocenisz na żywo :) Ciężko je dobrać, bo jak kupujesz to nigdy nie wiesz co z tego będzie. Szczególnie,że jedno światło wpływa na drugie... cholery można dostać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałam że chcecie pożyczać...

 

no to udanego wyjazdu :)

 

a spróbuj nie zajrzeć 8)

 

Pewnie tylko pomacha :roll:

 

 

Pamiętaj tam po lewej stronie są takie wielkie kominy z elektrowni...

To ja tam jestem :wink:

 

Zajrzę w marcu 10-13 ... na 2000%! 8) :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefec zarabiste kolory w domku dochodza. Dobrze, ze duch mowil, ze z podloga nie jest tak bardzo zle.

Nic nie piszesz jak Ci sie mieszka, jakie wrazenia?

 

Kochana dzięki :)

 

Mieszka mi się na tyle fajnie, że w ogóle nie mam ochoty stąd wychodzić. Więc np. dziś nie poszłam do pracy :) Znaczy pracuję z domu.

Fakt, że cały czas jeszcze pojawiają mi sie i znikają różne ekipy.

Dziś przyszedł pan od kotła z papierami i przeglądem. Był też pan od drzwi wew. wyregulować drzwi, podmienić dwie klamki etc.

Wpadnie też Duch w kwestii kapy na grzejnik. Miałam też regulowane drzwi zew.

Cały czas coś.

Ale uwielbiam moją sypialnię. Generalnie w domu śpi mi się cudownie. W poprzednim mieszkaniu miałam kłopoty z zaśnięciem. Tu tylko przykładam głowę do poduszki i mnie nie ma :)

W końcu mogę normalnie dojść do łóżka (a nie przechodzić nad moim mężem). Jest cisza.

W tym tygodniu męża nie było i myślałam, że będę się trochę bać spać tylko z dziećmi w domu- nic podobnego.

 

Zawsze rano mam problem, żeby się zebrać do roboty - łazienka przy sypialni to absolutnie genialna rzecz. Wszystko na jednej , małej powierzchni.

 

Potem złażę sobie do kuchni na kawę - kuchnię też lubie, bo nie obijam się o szafki.

 

Nabralam spokoju. NIe wiem dlaczego - pomimo, że latam jak kot i nadal brakuje mi czasu. Jestem spokojniejsza.

 

Jutro przychodzą łóżka dla dzieci. Ciekawa jestem :) W końcu ich pokoje przestaną wyglądać jak biwak :)

 

W niedzielę przywieziemy biurka. I już będzie bardziej do ludzi. Trochę musimy się z kasą odkuć, żeby kupić szafy. Jola projektuje garderobę. Powolutku i będzie to wyglądało jak dom.

 

Musze podpisać umowę o śmieci :oops: Na razie łapię śmieciarzy jak sie uda :)

 

Dziś położyły się (Wieśkiem :)) panele w garderobie przy sypialni i okazało się, że garderoba ma 10 mkw :) To tyle co moja sypialnia w mieszkaniu :)

Codziennie palę w kominku - tak się przyzwyczaiłam, że 22 stopnie w salonie to dla mnie za zimno :)

Fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...