Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, czytam o teściu i nie wiem co powiedzieć :cry:

 

Mój teść niedawno odszedł, w szpitalu, cierpiał na nie zdiagnozowane bóle, ale jeszcze wieczorem gdy trochę oprzytomniał jakiejś nadziei się chwytał, rano po śniadaniu usnął :cry:

 

 

trzymaj się

:( Ale za to masz chody na Górze.

Czekam aż małż wróci ze szpitala.

Wiem, że teść jest na Dipaminie - kroplówka podtrzymuje serce. Bez niej nie byłoby w stanie pracować. Ale wątroba powoli nie wytrzymuje. Kwadratura koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam,że o cos miałam sie Ciebie spytac i w końcu mi sie przypomniało,zastanawiam się jak masz podłaczona ta cyfrę na 8 wyjśc i czy wtedy kazdy może co innego w tv ogladac czy masz kilka abonamentów :D kurcze ja chciałam polsat zrobic na dwa tv ale nie maja żadnego "rozdzielacza" i musiałabym wziążc drugi abonament dlatego zaciekawiło mnie to ze masz w 8 miejscach byc może w cyfrze jest jakas możliwośc podłaczenia na kilka wyjść. bardzo prosze o informacje w tej sprawie.Jeżeli chodzi o dziennik to jeśli juz zacznę cos działac to może wtedy założe.

Mam nadzieję że Teść dojdzie do siebie,pozdrawiam.

 

Goyar, tylko cyfrę + można podzielić. Jest potrzebny spliter, specjalny konwerter etc. Ja po prostu wzięłam faceta, ktory mi to wszystko złożył. POtrzebne są jednak dekodery - na każdy TV.

Czekam na dziennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cześć Nefcia :)

 

dopiero siadłam do kompa i po weekendzie nadrobiłam zaległości... :) barierka fajna... Twoja... patrze na nią i wiem, że ją lubisz :)

 

doczytałam też o Teściu... kciuki trzymam by się udało wyjść na prostą...

 

buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... cześć Nefcia :)

 

dopiero siadłam do kompa i po weekendzie nadrobiłam zaległości... :) barierka fajna... Twoja... patrze na nią i wiem, że ją lubisz :)

 

doczytałam też o Teściu... kciuki trzymam by się udało wyjść na prostą...

 

buziaki :)

Część KOchana.

Urlop mam, w domu siedzę, może wpadniesz ?

 

I zajrzyj tu - chyba może CI sie przydać w obliczu sprawiedliwości ...

http://forum.muratordom.pl/kto-chce-badanie-termowizyjne,t179496.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będzie lekarz to dowiemy się może czegoś więcej. Wczoraj było nieco lepsze ciśnienie - co oznacza, że jeszcze pika ...

Lekarze twierdzą, że to serce już długo nie pociągnie o ile w ogóle.

Nieźle to wygląda - szczególnie jak przychodzisz do szpitala i nie widzisz człowieka w śpiączce tylko normalnego , ktory mówi, je , ogląda tv..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest... W spiaczce to tylko na filmach... :roll:

Ja mam dysonans poznawczy .. widzę faceta, gadam z nim, a lekarz mówi, że jego serce nie działa. Rzeczywiście - czasem się skubane na chwilę wyłacza - a on ma sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szokujące rzeczy piszesz :o a nie da się że tak powiem wymienić na inne? :roll:

 

Teść lat 75 - nikt w to nie wejdzie. Ponadto nie da się go operować w tym stanie. Wysiadają inne organy. Nawet leków za bardzo boją się podać. Dziś USG wątroby, bo coś z nią nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...