Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WItam :wink: .Przyszłam sprawdzić co nowego u Ciebie,tych komentarzy nie nadążam czytać :lol: :lol: .

A ja tradycyjnie mam pytanie o ledy :lol: :lol: .Gdzie kupowałaś te na diodach SMD,przez net???bo już sprawdzone mam dwie żarówki ledowe,ale trochę słabiej świecą niż halogenki,mają tylko 200lm a te na diodach SMd chyba 320 mają nie.I o te by mi chodziło :lol: Jakbyś zapodała jakiegoś linka do nich :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :wink: .Przyszłam sprawdzić co nowego u Ciebie,tych komentarzy nie nadążam czytać :lol: :lol: .

A ja tradycyjnie mam pytanie o ledy :lol: :lol: .Gdzie kupowałaś te na diodach SMD,przez net???bo już sprawdzone mam dwie żarówki ledowe,ale trochę słabiej świecą niż halogenki,mają tylko 200lm a te na diodach SMd chyba 320 mają nie.I o te by mi chodziło :lol: Jakbyś zapodała jakiegoś linka do nich :roll:

 

Świecą jasno w cholerę. Ja mam ciepłe - widzę, że w Halogen.pl mają tylko zimne, ale one są jeszcze jaśniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeee... powiem tyle zakwasy i odkurzanie jest mocno bolesne :x

 

 

 

Chciałam powiedzieć, że jestem już po herbacie u Nefci... zdarłam ją na równiusie nogi punkt 9 :p żyje... nie zabiła mnie :)

 

Fugi fakt wypucowane... ale olał fugi... schody i barierka... to jest to po czym łaziłam dziś wte i w tamte.... ech...

 

eee Nefcia ta herbata to było zielone z czym? :wink: :wink:

 

 

 

 

aaaaa i kota mnie obwąchała... zajrzała w oczki, ale nie zjadła... na szczęście bo ja dziś nie pyszna jestem... mam w mięsie kwas mlekowy... :p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NItuś, dzieki za odwiedziny :)

Herbata zielona jaśminowa "Zen Chai" Teekane :) Ulubiona Ducha :)

 

A mnie zerwał mąż 8.45 z hasłem : wstawaj, alarmiarze przyjeżdżają. Starałam się go przekonać, że mnie nie przeszkadzają, ale sie nie dał ... to chyba z powodu mojej nowej koszulki nocnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo to koszulka chyba bardzo skromna :lol: :lol:

 

No baaaaaaaaaaaaaaaa

skromna, a jaka ma być...

przecież Nefcia pisała, że kasy nie ma, barierki kupione i do młodych jeszcze meble... i łóżko do sypialni....

 

No to jaką ma kupić tą koszulkę... wypasioną czy skromniutką :roll: :roll: :roll:

 

 

Dzień Dobry :p

 

Życzę wesołości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, barierka musiala dac po kieszeni, bo na rekawy nie starczylo :lol: :wink: chociaz przyznam, ze tez spie w podobnych ... ale u mnie na krotki rekawek starczylo ... no ale takiej barierki nie mam :roll: :lol:

 

Jak to w życiu - coś za coś :):) (nie stykło na koronkę z tyłu tylko ciiii :):))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...