Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia, jak Ty nic nie wiesz... :roll:

 

 

ooooooo masz... to Ty wiesz cos więcej od Wusi... :o to ja tyż kcem :p

 

cze Duchaty... dobrze ze jesteś... bo Ciem na tak długo wcieno, żem myslała, że albo bedziem bawić na stypie albo na weselu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Nefcia :wink: wpadłam obejrzałam fotki i powiem,że jest superowo,odjazdowo i wogóle bosko!!!! schody prześliczne,oświetlenie i cała reszta cudna! a czerwona kuchnia no cóż...poprostu THE BEST!!!

Nefer naprawdę piękne wnętrza,wszystko idealnie pasuje,łazienki,salon itd.gratuluję! :D :wink:

Dzięki Dorothy, bałam się, że na koniec właśnie wszystko się nie zgra. Ale chyba wyszło ok :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefeć barierka wyszla bardzo ladnie. Nie zamyka przestrzeni a dodaje uroku. Do tego swietnie wyglada przy tym kominie, razem uklada sie to wszystko w calosc.

 

Jak klocki lego - tylko nie wiadomo jak się to zakończy :):)

Dobrze, że nie wzięłam wypełnienia ze szkła - a korciło - ale chyba linki nadały lekkości :) Fajnie,że Ci się podoba :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

A teraz idę do wanny , bo od świtu wywalałam śmieci z poprzedniego mieszkania, pakowałam ciuchy i ledwie na nogach stoję. Trzeci dzień migreny i zmęczenie fizyczne to za dużo na mnie jedną. A jeszcze tyle do zrobienia .... nawet mi się nie chce myśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefeć barierka wyszla bardzo ladnie. Nie zamyka przestrzeni a dodaje uroku. Do tego swietnie wyglada przy tym kominie, razem uklada sie to wszystko w calosc.

 

Jak klocki lego - tylko nie wiadomo jak się to zakończy :):)

Dobrze, że nie wzięłam wypełnienia ze szkła - a korciło - ale chyba linki nadały lekkości :) Fajnie,że Ci się podoba :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

A teraz idę do wanny , bo od świtu wywalałam śmieci z poprzedniego mieszkania, pakowałam ciuchy i ledwie na nogach stoję. Trzeci dzień migreny i zmęczenie fizyczne to za dużo na mnie jedną. A jeszcze tyle do zrobienia .... nawet mi się nie chce myśleć...

 

Nefcia medal Ci się należy za tyle pracy i jakiś może dobry trunek :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły. Na szczęście pomagały mi dziś dwie przyjaciółki, na które zawsze mogę liczyć :):) Czyli generalnie nie ma tego złego. W zasadzie to ja się mało nadawałam do roboty, ale jakoś poszło :)

 

Chwilowo bez odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...