Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Spokojnie dziewczyny, to takie luźne gadki szmatki :lol:

Na trzecie to ja bym sie równeiz dobrowolnie nie zgodziła, ale jak wiadomo gdzie drwa rąbią tam wióry lecą więc nie ma co się zarzekać na amen, że nie :roll:

Podobają mi sie rodziny z 3 dzieci, ale zawsze zastanawia mnie fakt, czy te kobiety nie są przypadkiem ze stali?? Albo kosmitki jakie czy co?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 sztuki to dla mnie też o jeden za dużo. ALe może powyżej 2 to już jedno wychowuje drugie :):) ?

 

Mój znajomy ma 5 dzieci. Od początku mieli taki plan. Ona nie chciałam pracować, chciała wychowywać dzieci. Oboje są z wielodzietnych rodzin. Są bardzo szczęśliwi - stqać ich na utrzymanie tego stadka, niedawno kupili dom, ona się realizuje, on też - i tak to powinno wyglądać.

Najważniejsze co komu w duszy gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer

pięknie masz urządzony dom :) przeczytałam dziennik, bo wciągający. Komentarzy jest jednak tyle, że nie dam rady przebrnąć. Możliwe, że ktoś już o to pytał. Chodzi mi o producenta okien i to, jak jest zrobiona ta witryna w salonie. Mam w projekcie coś takiego (ale 1/3 tego, co u Ciebie) i nie wiem, czy będzie z tym jakiś problem w wykonaniu. Podobno pomiędzy oknem skośnym i tym prostym ma być jakoś wzmocniona listwa, bo w całym domu na tym poziomie będzie wieniec. Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Spirea (gratuluję trzaśnięcia stronki z ładnym numerem :):)).

Cieszę się , że wciągnęła CIę moja grafomania :) I dzięki za dobre słowo.

A komentów chyba nikt nie dał rady przejść :):)

 

Okno w salonie to tzw. okno fasadowe montowane przez ekipę od Starego (jest tu na forum). Różni się od okna tzw. witrynowego odpowiednimi odwodnieniami (co ważne przy tym przejściu na dach). Oczywiśćie jest droższe, ale taka kontrukcja nie przecieka.

Najlepiej pogadaj ze Starym - to dobry chłop i na pewno pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Nefuś buziaki na miły tydzień :D

 

I wzajemnie Wusiu.

Ja jeszcze w tym tygodniu na urlopie :) Śpię jak mops , ale w dizeń zasuwam. Właśnie wymyłam balustradę :) A jest co myć :)

 

I dałam ogłoszenie o pani do sprzątania :wink: Od wczoraj 10 ofert :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Nefuś buziaki na miły tydzień :D

 

I wzajemnie Wusiu.

Ja jeszcze w tym tygodniu na urlopie :) Śpię jak mops , ale w dizeń zasuwam. Właśnie wymyłam balustradę :) A jest co myć :)

 

I dałam ogłoszenie o pani do sprzątania :wink: Od wczoraj 10 ofert :o

 

Zastanawiałam się kiedy to zrobisz? I czy ta pani co była wcześniej u Ciebie, nie mogła by być nadal...? A może za daleko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pani była fajna, ale gwałtownie zaczęła spadać jej jakośc pracy (to raz) i zdecydowanie odmówiła dojazdów (to dwa ) a ja chciałam się już chyba wywiskać z tego układu (to trzy).

Nie wiem dlaczego mam płacić 100 pln za 3 h pracy - bo tak wyglądałą pod koniec praca tejże pani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...