Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry,

Nefer, mam pytanie, ponieważ mam taką samą płytę indukcyjną i nie wiem, które garnki do niej kupić. Jeśli możesz powiedz proszę, jakiej firmy garnki masz i czy się odbrze sprawują. Pozdrawiam

 

Mam garnki Berghoff. I spisują się super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nefer, mam pytanie, ponieważ mam taką samą płytę indukcyjną i nie wiem, które garnki do niej kupić. Jeśli możesz powiedz proszę, jakiej firmy garnki masz i czy się odbrze sprawują. Pozdrawiam

 

Mam garnki Berghoff. I spisują się super :)

 

Nefcia

 

a ja mam pytanie z gatunku przygłupich

 

jak myjesz je w zmywarce to jak wyciągasz zalega w nich woda?

 

bo mam kilka z ikei i kuźwa nie wiem gdzie te garnki to przechowują (w uchwytach chyba) ale jak je podnosimy ze zmywarki to z pół litra potrafi sie żuru wylać... bleeee

 

i postanowiłam sobie że garnki będę wybierała pod kątem niskiej wodochłonności :D i teraz szukam takowych 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podziwiam fotki w podczerwieni. Ile kosztowała impreza obcykania domku takimi fotkami?

 

Gonzo, to była spora promocja, Malobert zrobił objazd i pewnie wszystko zależy od ilości chętnych .

Normalnie to koło 3-4 stów kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia

 

a ja mam pytanie z gatunku przygłupich

 

jak myjesz je w zmywarce to jak wyciągasz zalega w nich woda?

 

bo mam kilka z ikei i kuźwa nie wiem gdzie te garnki to przechowują (w uchwytach chyba) ale jak je podnosimy ze zmywarki to z pół litra potrafi sie żuru wylać... bleeee

 

i postanowiłam sobie że garnki będę wybierała pod kątem niskiej wodochłonności :D i teraz szukam takowych 8)

 

Z całego kompletu mam taki problem tylko z bardzo dużą patelnią. Myślę, że spaw przy uchwycie nie jest dokłądny. Ale mam troszeczkę wody - i to czystej :):) Chyba muszą ją bardziej pionizować w zmywarce. Inne garnki nie mają tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he - a ja też sobie obejrzałam wszystko - a co! :wink:

No i top 10 zdobyła u mnie twoja kuchnia, w tym okap i ten czarny stół :D

No i stalowa balustrada - prawdziwe cacko - taka piękna geometryczna forma i dzieli przestrzeń. Kiedyś też sobie taką zrobię!

Pozdrawiam

:wink:

 

Witaj Iguś :) Sto lat Cię nie było u mnie :):) A pewnie, że sobie zrobisz taką :) Dzięki za dobre słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefcia, a ja mam pytanie w sprawie barierek. Czy możesz mi dać namiar na wykonawcę i czy robią również barierki na zewnątrz ? :roll:

 

Robią barierki zewnętrzne, i jak do mnie wpadną z lacobelem do kuchni to też zamówię zewnętrzne (też ze stali). Wysyłam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Nefer :)

dawno mnie nie było :)

masz fajny komin w chaupie, fajnie to wyszło (nie zaglądałem bo od startu trochę eleganckim konwenansem ruszyłaś ;)) A tu taka niespodzianka fajna, i te trapy drewniane tez mi się podobają...

Wracam na pozycję podglądacza ;)

 

Cześć MM :) Bardzo dzięki za pochwały i zapraszam częściej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...