Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziennik przeczytałam z wielką przyjemnością i;

po pierwsze moje uznanie za determinację. jak ty to robisz? odwaliłaś kawał dobrej roboty :wink:

po drugie widzę w tobie duszę artystki. wnętrza zapowiadają się pełne dobrego gustu i smaku

po trzecie zdecydowanie to twoje drugie imię? jeden wypad i już wiesz czego chcesz. tu gres, tu witraż, a tam... merbau. wielkie brawa

po setne witraże p. jacka robią ogromne wrażenie. jakie mnie zdziwienie ogarneło gdy na stronie zobaczyłam zdjęcia z mojego poprzedniego miejsca pracy :o

 

i jeszcze dziękuje za linki. fusing zaparł mi dech w piersiach. mam o czym mysleć.

 

powodzenia i będę zagladać. jeszcze pewnie wiele tu cudów obejrzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziennik przeczytałam z wielką przyjemnością i;

po pierwsze moje uznanie za determinację. jak ty to robisz? odwaliłaś kawał dobrej roboty :wink:

po drugie widzę w tobie duszę artystki. wnętrza zapowiadają się pełne dobrego gustu i smaku

po trzecie zdecydowanie to twoje drugie imię? jeden wypad i już wiesz czego chcesz. tu gres, tu witraż, a tam... merbau. wielkie brawa

po setne witraże p. jacka robią ogromne wrażenie. jakie mnie zdziwienie ogarneło gdy na stronie zobaczyłam zdjęcia z mojego poprzedniego miejsca pracy :o

 

i jeszcze dziękuje za linki. fusing zaparł mi dech w piersiach. mam o czym mysleć.

 

powodzenia i będę zagladać. jeszcze pewnie wiele tu cudów obejrzę :wink:

 

 

Editta, dzięki za wspaniałą ocenę ( nie jestem pewna, czy do końca zasłużona) ale zaglądaj często - potrzebuję dopalacza a nic tak nie goni do roboty jak doping czytających :):) Dzięki i zapraszam - idę myszkować dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer,

Piękna wycieczka, piękne zdjęcia !Już rozumiem skąd ta cisza w eterze 8) . No to odsapnęłaś sobie od codziennych problemów. I dobrze, bo wena wróciła, pomysły, wizje...

Preferujesz nowoczesny styl. Gdybyś natrafiła na coś bardziej klasycznego - też daj - nacieszę oczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANo ja tez dolacze do tego klubu. A oni zasze zadajatakie dziwne pytania - ze twoj niedostatek wiedzy w koncu wyjdzie. I tak dzieki rozmowom i decyzi meza zrezygnowalismy np. z rekuperacji. Ale nie jest najgorzej - bo raczej pokornie przyjmuje decyzje :wink:

 

Co do papierologi - ja sie ciesze, ze mam juz to za soba, a obecnie calosc "tych rzeczy" zwalialm na meza i on zalatwia wszelkie umowy, przylacza i wszystko z tym zwiazane :D

 

A szkielka boskie - wklejej dalej, bo ja zasze sobie adres obrazka myk - i juz cale galerie na wlasciwej stronie ogladam :D Taka szklana umywalak mi sie marzy do wc na dole w stylu meksykanskim. Ale jeszcze poszukam czegos rodzimego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się chcę zapisać !!!Ale mój kochany mężuś nawet nie chce zaprzątać sobie głowy sprawami budowlanymi (nie ma czasu :wink: :-? ). Mam więc labę, mówię i tłumaczę jak zapyta, a pyta żadko. Ma chłopak do mnie zaufanie, co ? :lol: No i jestem dla niego GURU :wink:

 

Nefer, te cudeńka ze szkła SUPER ! Umywalki piękne ! Sama chętnie jakąś taką bym sobie zamontowała.

A gałeczki do drzwi jakie fikuśne :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer - poczytalam o tujach....

hmmm ja wiem ze z sasiadami to trzeba zyc w z gozie ale..oooo rany jakie ja pieklo bym zrobila i tesciowej i samym sasiadom....:o :D nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic co by latało...

mam bardzo silne zakorzenione poczucie własnosci...

chyba " tesciowa " przestala by sie bac bulteriera a zaczeła mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...