Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:wink:

 

ps. jak to nr sie nie zgadza?

 

 

Ano w księdze wieczystej jest inny ( i wielkość jest 1048) a w rejestrze gruntów inny ( i wielkośc 1034) a na WZ też 1048 :) Zgupieć można ...:)

 

Każdy urząd ma swoje rejestry i tego się trzyma :o :roll:

Zawsze mówię POLSKA TO DZIWNY KRAJ :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

ps. jak to nr sie nie zgadza?

 

 

Ano w księdze wieczystej jest inny ( i wielkość jest 1048) a w rejestrze gruntów inny ( i wielkośc 1034) a na WZ też 1048 :) Zgupieć można ...:)

 

Każdy urząd ma swoje rejestry i tego się trzyma :o :roll:

Zawsze mówię POLSKA TO DZIWNY KRAJ :-?

Nefer, jak już przejdziesz przez te wszystkie wnioski, druczki, odwołania, wyjaśnienia, uzgodnienia i co tam jeszcze to....poczujesz taką ulgę i radość, że o wcześniejszych kłopotach zapomnisz.

Oby stało się to jak najszybciej ! POWODZENIA ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

ps. jak to nr sie nie zgadza?

 

 

Ano w księdze wieczystej jest inny ( i wielkość jest 1048) a w rejestrze gruntów inny ( i wielkośc 1034) a na WZ też 1048 :) Zgupieć można ...:)

 

Każdy urząd ma swoje rejestry i tego się trzyma :o :roll:

Zawsze mówię POLSKA TO DZIWNY KRAJ :-?

Nefer, jak już przejdziesz przez te wszystkie wnioski, druczki, odwołania, wyjaśnienia, uzgodnienia i co tam jeszcze to....poczujesz taką ulgę i radość, że o wcześniejszych kłopotach zapomnisz.

Oby stało się to jak najszybciej ! POWODZENIA ! :D

 

Oj, tak. To się nazywa radosne wypróżnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję WZ. Mój wykonawca też proponował mi swojego znajomego kierownika budowy, ale ja wzięłam takiego, którego on nie zna. I chyba o to chodzi, przynajmniej będzie ich pilnował i konstruktywnie oceniał- nie po koleżeńsku, czyli tak, by to im było lepiej, łatwiej i wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknelam trzezwym (hahaha) okiem na rysunki :wink:

uwag nie mam najmniejszych :wink: jedyne jakies niuanse ktore ja lubie i zwracam uwage

 

 

lubie symatrie ewnetualnie asymetrie symetryczna :wink: co brzmi troche bez sensu ale istnieje

w tym wypadku taki drobizag ale rzucilo mi sie w oczy ze fajnie by bylo zeby pionowe linie okna mialy swoje przedluzenie w pionowych liniach szfek - tymbardziej ze po lewej stronie tak jest a prawa juz sie minimalnie, ale rozmija...

 

http://images3.fotosik.pl/68/2e6b579ad4043119.jpg

 

tu - nie wiem zastanowilabym sie czy lepiej tak na ukos czy lepiej w 1 rzedzie...mi sie bj podoba bardziej uporzadkowane ;)

http://images4.fotosik.pl/32/894c2031fcd41149.jpg

 

Lazienka - minimalnie rozsuniete oswietlenie - jak cos jest za blisko to robi efekt jakby "zeza"

tym bardziej ze teraz nawiazuje do dolnych elementow lazienki - kurka umywali i wieszaczka na reczniki (bo to chyba to)

http://images3.fotosik.pl/68/26c7f70aa11aaa39.jpg

 

Tutaj tez nie wiem, zamilowanie do symetrii kazalo by mi te wneke po prawej stronie ciut przesunac centralnie (teraz sia tak strasznie jakos urywa czy ta wneka bedzie dotykac bokiem do kata sciany?) jesli tak to bym lekko ja przesunela zeby zamin zacznie sie kat prosty bylo troche miejsca ...

http://images4.fotosik.pl/32/91f44dbf420c24d4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 170 plus obcasy Maleńka :wink: :lol:

nie wiem czy dobrze mysle - tzn staralam sie nie myslec :wink: - rzucic okiem i zanotowac pierwsze wrazenie jaki mi przyszlo do glowy

 

ps. rozsun te oswietlenie w lazience - tu jestem pewna ze lepiej bedzie minimalnie dalej od siebie ;)i mysle tez ze te szafki w kuchni jakby dostosowac do okna to bylo by idealnie do reszty to takie moje subiektywne uwagi i wcale sie nie upieram :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 170 plus obcasy Maleńka :wink: :lol:

nie wiem czy dobzre mysle - tzn staralam sie nie myslec - rzucic okiem i zanotowac piwresze wrazenie jaki mi przyszlo do glowy

 

ps. rozsun te oswietlenie w lazniece - tu jestem pewna ze lepiej bedzie minimalnie dalej od siebie ;) do reszty to takie moje subiektywne uwagi :wink:

 

bardzo, bardzo Ci dziękuję - jak zwykle masz rację :) Tak zrobię. To jest zezowate :):)- tylko ja takich rzeczy po protu nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty te wszystkie formalności oraz kwestie projektu załatwiasz sama???

Podziwiam. Twój facet nie wie co ma za skarb w domu.

 

POzdr.MP

 

 

Mario_pa :oops: - to nie jest takie trudne tylko potwornie NUDNE I UPIERDLIWE. A ktoś to musi zrobić :):) A każde z nas ma jakieś dobre strony - ja też mam skarb w domu :):):) Ma ukryte zalety :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario_pa :oops: - to nie jest takie trudne tylko potwornie NUDNE I UPIERDLIWE. A ktoś to musi zrobić :):) A każde z nas ma jakieś dobre strony - ja też mam skarb w domu :):):) Ma ukryte zalety :):):)

 

Ja niestety wszystko mam na swojej głowie, logistykę też. Jeszcze czasami dostaję obskok, że idę grać w z kumplami w "kosza" i nie zajmuję się dziećmi.

Skarbu gratuluję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario_pa :oops: - to nie jest takie trudne tylko potwornie NUDNE I UPIERDLIWE. A ktoś to musi zrobić :):) A każde z nas ma jakieś dobre strony - ja też mam skarb w domu :):):) Ma ukryte zalety :):):)

 

Ja niestety wszystko mam na swojej głowie, logistykę też. Jeszcze czasami dostaję obskok, że idę grać w z kumplami w "kosza" i nie zajmuję się dziećmi.

Skarbu gratuluję. :wink:

 

 

Aaaaaa .... bo tu działa zasada wzajemności :) mój Skarb ma 5 x w tygodniu zajęcia sportowe, ale jak ja idę na piwo to przywozi mnie do domku o dowolnej godzinie i w dowolnym stanie :). I wzajemnie :)

A dzieci w końcu dorosną - i wiele się wtedy może zmienić :) Luzik.

Ja też musiałam do pewnych zachowań dorosnąć :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Ile płacisz za architekta wnętrz? Widziałem 100 PLn, pewnie za m2.

Czy łazienki liczone są też od metrażu czy indywidualnie?

P/MP

 

Pani architekt projektuje mi część domu - ok. 200 metrów ( reszta będzie rodziców ok. 65 metrów). Płacę 100 pln za metr - bez względu na rodzaj pomieszczenia- i obejmuje o wszystko : zaplanowanie ścianek, zmiany i dostosowanie instalacji,(elektryka, wentylacja, kanal itp.) rozplanowanie gips-kartonów i podświetlenia - u mnie dużo:), funkcjonalności( rozdzielanie łazienek, projektowanie garderoby itp), zaprojektowanie/wyszukanie/dobór materiałów, kolorów, faktur, metod wykonania, zwymiarowanie i naniesienie zmian na projekt, nadzór inwestorski wykonywanych prac + ekipy do wykonania powyższego. To kosztuje 100 pln za metr projektowanej powierzchni, ale to kompleksowa obsługa. Ja leniwa jestem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...