Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kochana Nefer

bardzo cie przepraszam za moj wpis,faktycznie bywam pokrecona. :(

moze ktos to wywalic? :-? :( :cry:

Froshka - luzik dziewczyno, nie ma sprawy :):) Będzie na pamiątkę :):)

dzieki Nefer

juz kiedys mowilam,ze jestes aniolem i tylko to potwierdze(P.S.poprosze o namiary meza....obiecalam,ze mu o tym powiem :wink: :D :D )

pozdrawiam i zycze sielskich ,anielskich snow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony Smoku Mam nadzieję, że to nie wyjdzie jakiś odpustowy badziew :):) Tego nie wiemy :)

Iguś ja lubię pracować w nocy - cisza i spokój. Najgorszy moment to 3-4 rano ( o tej porze roku juz zaczyna światć :))wtedy biję się z myślami czy już to rzucić w cholerę... ale raport wyszedł na 150 slajdów:):) Jeszcze tylko jakieś 50 i będzie OK :)

_bogus_ - to jest wcale niegłupi pomysł - hamak będzie mój codziennie oprócz weekendów - jak mąż wraca - a jaka oszczśdność miejsca !

andrzejko - nie powiem kto mnie motywuje :) Kurde - chciałabym być na Twoim etapie :oops: :wink:

Froshku - Cóż to wszystko jest w porównaniu z wszeświatem :):):) A mąż ? No cóż... teraz ćwiczy białe noce w Finlandii - to jakiś koszmar ! ALe już w czwartek wraca ...:):) tada !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer - w Finlandii lepsze białe noce niż noc polarna. Wiesz jak tam zimą wzrasta ilość samobójstw? Finlandia - piękny kraj - za wyjątkiem komarów i zimowych nocy. (I na pocieszenie - wg mnie i kobiet ;-) )

Taaa piękny kraj - mój mąż siedzi tam od zeszłego sierpnia z drobnymi przerwami na święta i weekendy. NO zimę to mają, że ja pier.... Teraz jest rzeczywiście lepiej nż zimą. Ale za to po Helsinkach hasają wypasione zające, a na balkonie mieszkania mojego męża zimą nocowały wiewiórki :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejko - nie powiem kto mnie motywuje Kurde - chciałabym być na Twoim etapie

Nefer ale jak to szybko mija, rok temu też chciałam być na takim etapie jak teraz 8) i jestem już :p :p :p :p :p :p

I u ciebie szybko minie :wink:

Akurat wczoraj minął rok od złożenia wniosku o pozwolenie na budowe a dziś :p :p :p :p :p :p

 

Trzymam kciuki i powodzenia 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus J.G - mnie sie już teraz raczej nei zdarza taka nocna robota - czasem - jak jest fuck up - to trzeba popracować :):)

ALe pamiętam jak moje dzieci miały 1 rok jedno i 2,5 drugie. Pracowałam na noce : od 20.00 do 8.00 rano - wprowadzałam dane. Płacili świetnie - wytrzymałam prawie 2 miesiące.

ALe za to zapłaciliśmy za wynajem za 3 miesiące z góry i mąż sobie w końcu zmienił łyse gumy na normalne. I jeszcze na jedzenie zostało ! Tylko, że straciłam przytomność na 24 godziny. Mąż chciał dzwonić na pogotowie, bo nie mógł mnie dobudzić :):)

 

Po pracy przychodziłam a on wychodził do pracy - przy takich dzieciach nie dało się pospać w dzień :):) Także zawsze może być gorzej

 

Teraz jest co wspominać :):)

 

Andrzejka takie cuda w jeden rok ?????? o chyba trzeba być andrzejką :):)

 

 

magi j.w. - zawsze może być gorzej. Póki mamy rączki i nóżki można zaszaleć - tylko nie wolno przeginać bo wysiada czasem pikawka :):) Dzięki za wsparcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak małe dzieci nie pozwalają pospać po zarwanych nocach , ja teraz też sie dziwię jak wytrzymywałam bo jak poszłam do pracy to młoda miała 18 m-cy i też nie dawała pospać, teraz mam luzik :)

Jeśli można zaoszczędzić kasę to jasne że warto, zawsze uważam że lepiej żeby było w mojej kieszeni niż państwa :wink: :)

Trzymam kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...