Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

12 tys. zł to kawał grosza,ale ja osobiście wątpię by ta ustawa weszła w życie w przyszłym roku.Budżet jest zbyt rozdęty,a dochodzą nowe wydatki socjalne - podwyzki dla lekarzy...

 

Masz spory dylemat.Jednak jesli masz mozliwosc budowania pod kredyt hipoteczny pod mieszkanie to sprobuj w ten sposob.Moze jednak ta ustawa bedzie przepchnieta?

 

Ja musze sie pochwalic,ze na 99% podpisuje w przyszlym tygodniu umowe przedwstepna na kupno dzialki.Jak podpisze to otwieram swoj dziennik i opisze wszystkie perypetie zwiazane z kupnem dzialki ( i budowa pewnie tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja jak zwykle z opóźnieniem bo refleks to u mnie szwankuje!!! :roll:

Nefer dziewczyno jak Ty dajesz radę jeszcze o planie myślec przy takim nawale roboty??!!!! Odpoczniej Kochana!!! Zrelaksuje się!!! Pamiętaj co ma wisiec nie utonie!!!!

Co do wolty... jeżeli wszystko jest dobrze i dokładnie przeanalizowane zarówno pod względem prawnym, finansowym jak i praktycznym to różne numery dla zbicia kosztów własnych ZAWSZE warto robic!!!!!! Taka jest moja teoria... tyle, że trzeba miec pewnośc iż wogólnym rozrachunku wyjdziemy na plus :wink: Powodzenia!!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 tys. zł to kawał grosza,ale ja osobiście wątpię by ta ustawa weszła w życie w przyszłym roku.Budżet jest zbyt rozdęty,a dochodzą nowe wydatki socjalne - podwyzki dla lekarzy...

 

Masz spory dylemat.Jednak jesli masz mozliwosc budowania pod kredyt hipoteczny pod mieszkanie to sprobuj w ten sposob.Moze jednak ta ustawa bedzie przepchnieta?

 

Ja musze sie pochwalic,ze na 99% podpisuje w przyszlym tygodniu umowe przedwstepna na kupno dzialki.Jak podpisze to otwieram swoj dziennik i opisze wszystkie perypetie zwiazane z kupnem dzialki ( i budowa pewnie tez).

 

O, cieszę się bardzo parr, że udało Ci się jednak coś znaleźć :):) Trzymam kciuki za umowę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle z opóźnieniem bo refleks to u mnie szwankuje!!! :roll:

Nefer dziewczyno jak Ty dajesz radę jeszcze o planie myślec przy takim nawale roboty??!!!! Odpoczniej Kochana!!! Zrelaksuje się!!! Pamiętaj co ma wisiec nie utonie!!!!

Co do wolty... jeżeli wszystko jest dobrze i dokładnie przeanalizowane zarówno pod względem prawnym, finansowym jak i praktycznym to różne numery dla zbicia kosztów własnych ZAWSZE warto robic!!!!!! Taka jest moja teoria... tyle, że trzeba miec pewnośc iż wogólnym rozrachunku wyjdziemy na plus :wink: Powodzenia!!!!! :D :D

 

Dokładnie. Na wszelki wypadek chyba zrobię współwłasność. Jak ustawa wejdzie - zrobimy darowiznę - jak nie wejdzie - zniesiemy współwłasność :):)

P.S. nie mam czasu odpoczywać :):):) Ale ja lubię jak się coś dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest w wolne dni - no roznosi mnie po ścianach....

Mnie jużnie roznosi w domku mam duzo do zrobienia :)

A ja jestem ciekawa co mnie czeka jak już będzie TEN wymarzony domek. Teraz ciagle w biegu, a póżniej jak przyjdzie urządzanie, praca w ogródku, i takie tam inne, to chyba doby zabraknie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer 1,20 to nisko kobieto ja rok tmeu w kwietniu zaraz po roztopach miałam 0,4 m pod poweirzchnia terenu to jest wysoka woda gruntowa.. :roll: a o jaki odwiert ci chodiz bo jesli o geotechniczny to prosze bardzo:

 

 

geotest

z Warszawy są u meni robili bez problemów ale uprzedzam znajdizesz tańszych (no może poza Warszawą) rok temu koszt ok 1000 zł...ale warto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest w wolne dni - no roznosi mnie po ścianach....

Mnie jużnie roznosi w domku mam duzo do zrobienia :)

A ja jestem ciekawa co mnie czeka jak już będzie TEN wymarzony domek. Teraz ciagle w biegu, a póżniej jak przyjdzie urządzanie, praca w ogródku, i takie tam inne, to chyba doby zabraknie :roll:

Mi jak brakuje to źle a jak nie brakuje to też narzekam :o :roll:

Cóż taka dziwna baba ze mnie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer 1,20 to nisko kobieto ja rok tmeu w kwietniu zaraz po roztopach miałam 0,4 m pod poweirzchnia terenu to jest wysoka woda gruntowa.. :roll: a o jaki odwiert ci chodiz bo jesli o geotechniczny to prosze bardzo:

 

 

geotest

z Warszawy są u meni robili bez problemów ale uprzedzam znajdizesz tańszych (no może poza Warszawą) rok temu koszt ok 1000 zł...ale warto...

 

Napisałam do nich maila i mnie zlali :):) Jutro zadzwonię. 1000 estem w stanie przeżyć ale nie 1800 :):)

Dzięki Sylvuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest w wolne dni - no roznosi mnie po ścianach....

Mnie jużnie roznosi w domku mam duzo do zrobienia :)

A ja jestem ciekawa co mnie czeka jak już będzie TEN wymarzony domek. Teraz ciagle w biegu, a póżniej jak przyjdzie urządzanie, praca w ogródku, i takie tam inne, to chyba doby zabraknie :roll:

Mi jak brakuje to źle a jak nie brakuje to też narzekam :o :roll:

Cóż taka dziwna baba ze mnie :-?

Kobieto - niespokojny duchu :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest w wolne dni - no roznosi mnie po ścianach....

Mnie jużnie roznosi w domku mam duzo do zrobienia :)

A ja jestem ciekawa co mnie czeka jak już będzie TEN wymarzony domek. Teraz ciagle w biegu, a póżniej jak przyjdzie urządzanie, praca w ogródku, i takie tam inne, to chyba doby zabraknie :roll:

Zawsze możesz zbudować stół bilardowy - jak mój tata :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz to ciekawostka bo ja tez do nich dzowniłam bo na miale wolno odpowiadaja.. :)

a keidy tego maila pisałas? moze w ten długii wekkend ? problem w tym , ze oni w terenie jednak czesto wiec lepiej sa uchwytni na komórce: 601254941 ale licz sie z tym ze ceny przez ten rok podniosły się pewnie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz to ciekawostka bo ja tez do nich dzowniłam bo na miale wolno odpowiadaja.. :)

a keidy tego maila pisałas? moze w ten długii wekkend ? problem w tym , ze oni w terenie jednak czesto wiec lepiej sa uchwytni na komórce: 601254941 ale licz sie z tym ze ceny przez ten rok podniosły się pewnie... :roll:

Już minął tydzień od mojego maila :evil: Cóż - wolę zapłacić niż mieć problem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze, ze zaczynasz juz podejmowac prawidziwie budowlane decuzjie i budowlane masz dylematy :D Tylko wygladac prac ziemnych :D

 

Co do narzekania na nadmiar zajec i problemow z siedzeniem w domu bez wynajdowania sobie dodatkowej pracy lub organiozoania wypadow w Polske na weekend - choruje na to od dawna :D :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer widzę że rozwijasz skrzydła i ruszasz do boju,już konkretnie w realu a nie na papierze.Powodzenia i trzymam kciuki dzielna Kobietko.

Szkoda że u nas nie ma takiej nocnej pracy,też bym poszła bo należe do nocnych marków :roll: neferko może mi podpowiesz jak takiej pracy poszukać? :wink:

Kasiu, ja cały czas szukam porządnych ludzi do pracy tyle , że w W-wie :cry: Ale nigdy nie wiadomo :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...