Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Twoj projekt kominka jest mega drogiiiiiii.I przepiekny.Ale najpiekniejsze to realizowac swoje marzenia :D Naszym jest łazienka polaczona z sypialnia.A w lazience jacuzzi :D I nad jacuzzi okno połaciowe z widokiem na gwiazdy...

poczytaj o jacuzzi :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Twoj projekt kominka jest mega drogiiiiiii.I przepiekny.Ale najpiekniejsze to realizowac swoje marzenia :D Naszym jest łazienka polaczona z sypialnia.A w lazience jacuzzi :D I nad jacuzzi okno połaciowe z widokiem na gwiazdy...

poczytaj o jacuzzi :):)

 

Gdzie???

na forumie - mnie odeszła ochota :(:( jesli to działa jak wanny z hydromasażem, to ja nie chcę się z tym bujać. Lepiej zainwestuj w basen :):) Ja zamieniłam na saunę ( dla męża, bo lubi - ja niekoniecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalne jaccuzi kosztuje krocie.Moi rodzice mają wannę z hydromasażem i to jest super sprawa :-) Zacząłem czytac o reku.Tez mnostwo opinii.Ja wychodze z zalozenia,ze reku nie przyniesie jakis kosmicznych oszczednosci.Ma byc wentylacja mechaniczna zamiast grwitacyjnej czyli swieze powietrze,chlodek latem.A inwestujac od razu w reku i wentylacje mechaniczna zamiast w kominy i grawitacyjna wentylacje wyjdzie cala inwestycja dosc atrakcyjnie cenowo.Ale musze jeszcze poglebic wiedze.Najbardziej obawiam sie halasu wentylacji mechanicznej,bo ja jestem niesamowicie wrazliwy na wszelkie halasy,szumy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalne jaccuzi kosztuje krocie.Moi rodzice mają wannę z hydromasażem i to jest super sprawa :-) Zacząłem czytac o reku.Tez mnostwo opinii.Ja wychodze z zalozenia,ze reku nie przyniesie jakis kosmicznych oszczednosci.Ma byc wentylacja mechaniczna zamiast grwitacyjnej czyli swieze powietrze,chlodek latem.A inwestujac od razu w reku i wentylacje mechaniczna zamiast w kominy i grawitacyjna wentylacje wyjdzie cala inwestycja dosc atrakcyjnie cenowo.Ale musze jeszcze poglebic wiedze.Najbardziej obawiam sie halasu wentylacji mechanicznej,bo ja jestem niesamowicie wrazliwy na wszelkie halasy,szumy...

Te wyrzutnie są z tłumikiem , a jak się weźmie rury a nie plastik do kanałów to podobno nie słychać :):) Się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parr zarzuć na wymianę doświadczeń - na pewno ktoś z reku CIę zaprosi do domu - sam się zdziwisz .. :lol: To forum jest naprawdę niezwykłe:)

 

AndrzejkoMożna dostać ciężkiej cholery.

Dlatego zdecydowałam budować na podstawie Użyczenia Gruntu - bo pewnie jeszcze rok będziemy się bujali z własnością.

Inna sprawa, że miałam nadzieję na kredyt pod zastaw tej działki , ale w diabły ........ zastawię swoje mieszkanie. Na stan surowy wystarczy a potem się będę dalej martwić :)

 

Dzięki za wsparcie Kochane Robaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne fer

 

z działkami i z wlasnosciami - pociesze cie...tez za cholere nie rozumiem o czym piszesz :o :lol: :D :o

 

 

ps. jakie okna? wybralas juz? (jak pcv to moge dac namiar na fajnego goscia ktory sie tym zajmuje- chk chesz oczywiscie;))

 

Byłam u Jareko - zobaczymy co mi rzeknie :) ALe większa ilość wycen to zawsze do przodu - więc poproszę jak zwykle :):):) Dobra Kobieto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialo byc "jesli chcesz..." a nie jakies "chk" :o :lol:

 

eee.. to lepiej do Jareko ;) ale dam ci na prv - wycenke zawsze mozna machnać nie? :wink:

Dokładnie :) Dzięki serdeczne - a Jareko ma siedzibę kilka minut od mojego domku i od mojej pracy :) Stąd ruszyłam 4 litery - ponadto oczywiście szanuję jego doświadczenie - uważnie go czytam i naprawdę jestem pod wrażeniem :) Ale wycen nigdy dość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale historia z ta Twoja działeczką :o :o Chyba nawet wiem co teraz czujesz, bo ostatnio dość często czuję to samo jak zaczynam jeździć po urzędach sprawdzając co to ja mogę zrobić (lub nie :evil: ) z kolejną działeczką, którą właśnie sobie upatrzyłam. No i jak narazie nie znalazłam takiej, gdzie w papierologoii wszystko jest jasne, a jak nie jest jasne to oczywiste jest tylko jedno - będą duuuuuuuuuuże kłopoty... no i wtedy rezygnuję i szukam dalej. U Ciebie jest inaczej, już nie możesz zrezygnować, więc pomysł na rozwiązanie węzła gordyjskiego spadnie pewnie na Ciebie, bo urzędnik żadko kiedy ma analityczny umysł to takich spraw, tym bardziej że go to nie obchodzi bo on bazuje tylko na tym co ma w dokumentach a resztę ma w d... Trzymaj się. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz duzo mam z rejestrem gruntow i KW doczynienia - rozumim jaki masz teraz zgryz. Zwroc sie o porade do natariusza u ktorego mailas miec umowe jaka droga pojsc, zeby to ujawnic. Na moje oko - moze sprostowanie w rejestrze. I wezcie wyciag z historii zmian w rejestrze - tak bedzie widac skad, kiedy i na czyj wniosek wpisana ta mala dzialke wewnatrz. No ale to znou dodatkowe koszty. wazne, ze budpwe mozecie juz ciagnac bez wyjasniania najpier tego calego balaganu.

Oby bylo pozniej lzej i bez problemow :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...