Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

Iwuś - jakoś musze to rozwiązać. I powiem szczerze, że zaczynają mi piersi poadać jak to wszysto wyłazi i wyłazi - i wszyscy umywają ręce....Ale ja i tak nie odpuszczę :):)I Ty też się dawaj :):)

 

IgaChyba zastosuję metodę, że najpierw początek budowy, a potem prostwanie bałaganu. Inaczej nigdy nie zacznę.

 

Dzięki serdeczne dziewczyny za wsparcie - kolejny ydzień kolejna runda.

 

Ale za to w czwartek lecę do Paryża :) Trzeba się odstresować :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer czy przypadkiem ta działka nie jest np. drogą dojazdową, której nie przejęła gmina? Np. w trakcie wydzielania działek musiała powstać droga dojazdowa, którą na współwłasność kupili sąsiedzi i stąd jest to jakby dołączone do włąściwej działki? Sprawdź, czy czasem do sąsiednich działek nie przyporządkowano w taki sposób drogi... Pozdrawiam i dalej cichutko podczytuję :oops: I trzymam kciukasy, TOBIE NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆ!!!! :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer czy przypadkiem ta działka nie jest np. drogą dojazdową, której nie przejęła gmina? Np. w trakcie wydzielania działek musiała powstać droga dojazdowa, którą na współwłasność kupili sąsiedzi i stąd jest to jakby dołączone do włąściwej działki? Sprawdź, czy czasem do sąsiednich działek nie przyporządkowano w taki sposób drogi... Pozdrawiam i dalej cichutko podczytuję :oops: I trzymam kciukasy, TOBIE NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆ!!!! :wink:

Właśnie czekam na wypis na tą cholerną drogę z rejestru. Jak go pójdę odebrać, to pogadam w gminie jak to jest ...

Rąsie opadają :):) Dzięki Adaman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie to droga, to mogłą być kupiona w częściach ułamkowych.Wtedy możecie zrobić np. współwłasność tylko działki , a właścicielem drogi zostanie dalej teściowa (tylko nie wiem jak wtedy z dojazdem, chyba jakiś zapis w akcie o służebności , czy licho wie?0, albo współwłasność i działki i współwłasność części drogi. To się da zrobić, sąd tego nie podważy :p A tak w ogóle, to przestań się tym przejmować, notariusz potrafi takie rzeczy wyprostować! Wspominam tylko, żeby Ci ciśnienie przy tym upale troszkę obniżyć :p

P.S. A w Paryżu proszę jeden raz rzucić oczkiem w moim imieniu na Sacre Ceur :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, nawet jeśli są jacyś współwłaściciele, to swoim udziałem ułamkowym teściowa może zarządzac samodzielnie, pod warunkiem, że cały czas będziecie posługiwać się pojęciem części działki, anie będzie trzeba wytyczać konkretnego kawałka, który miałby np. należeć tylko do jednego włąściciela. Tak, że nawet jeśli są współwłaściciele, to nie musisz mieć ich zgody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaman Dzięki - nie wiedziałam o hipotece:)

 

Pozdrowię od Was Paryż oczywiście :lol:

 

Od dnia ślubu po raz pierwszy wyjeżdżamy z mężem sami ( najpierw nie było kasy a potem zawsze z nami wyjeżdżały dzieci ). To chyba kolejny etap w życiu ??? :wink: :D MNie sie podoba :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie dobrze, do Paryza jechac, no,no... :D

A jesli o sukienke chodzi, to nie zgadniesz dlaczego pytam... :lol:

Snilam dzis Nefer w takiej wlasnie sukience... :D :lol: Wiec sie pytam, bo nie wiem skad takie cos mi do glowy przyszlo... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie dobrze, do Paryza jechac, no,no... :D

A jesli o sukienke chodzi, to nie zgadniesz dlaczego pytam... :lol:

Snilam dzis Nefer w takiej wlasnie sukience... :D :lol: Wiec sie pytam, bo nie wiem skad takie cos mi do glowy przyszlo... :wink:

Ależ Ty masz Zeljko koszmary :):) A rzeczywiście wczoraj pierszy raz od wielu lat założyłam do pracy sukienkę - co prawda czarną, do ziemi, ale cos jest na rzeczy :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer

wycieczka suuuper :)

moim marzeniem byla podroz poslubna do Paryza (jeszcze nic straconego :wink: )

zycze slicznej pogody,cudnego nastroju,

.....i przywiez fotki :D :D :D

Zelijka

ja mam cos takiego -przewiazywana na szyi (bede ja trzymac do tego Paryza,dzieki za podpowiedz :D )

Nie chcę Cię załamywać:) ale myślmy też marzyli o takiej podróży poślubnej. Potem życie to zweryfikowało i założyliśmy sobie - "ok, to pojedziemy na 10-tą rocznicę" Ale też nie wyszło i w końcu - po 15 latach się udało :):):)

Zdjątka na pewno pokażę :)

 

Dzięki Kochane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...