Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer wiem co czujesz dla mnie jako dziecka cmentarze i pogrzeby to była fajna zabawa dopóki nie zmarła moja babcia z którą byłam bardzo związana, byłam w 8 klasie od tamtej pory wyjście na cmentarz czy na pogrzeb to koszmar ( chodze bo wypada ). Na początku było bardzo ciężko ale teraz po latach wiem że babcia czuwa na demną i wierzę w to bardzo mocno.

Myślę że tak jest i z Twoją Dorotką czuwa nad Tobą i zawsze jest przy Tobie :)

Trzymaj się cieplutko :) I nie zapominaj o niej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer, ... jestem z Tobą . Wyobrażam sobie co czujesz ... kilkanaście lat temu również straciłam KOGOŚ bardzo bliskiego, mojego ...

By zabliźniły się rany potrzeba czasu ... nigdy człowiek się z TYM nie pogodzi, ale będzie mu łatwiej o TYM mówić , i nawet będzie bardzo chciał tych wspomnień .

Z pewnością Dorotka patrzy teraz na Twoje zmagania, prowadzi Cię i czuwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację Adrianko... muszę jeszcze swoje "odpukać" - tylko kiedy przestaje się płakać ... nawet naleśniki ze szpinakiem mi ją przypominają, pije ze mną na imprezach, razem kupujemy ciuchy - to chyba nienormalne... moze po prostu jeszcze potrzebuję czasu. Siedzę w swetrze, który kupiła dla mnie w Irlandii ( siostra przywiozła). Najpierw nie mogłam go wyjąć z torby - teraz to mój ukochany sweter... może potrzebuję jeszcze czasu, czasu, czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie chyba ich nie mam ... nie można tak żyć, jestem jakaś popierd......

A może to po prostu tak , że muszę wszytko robić całą sobą - kocham na zabój, wściekam się głośno, szybciej mówię niż myślę ... i nie mogę no po prostu kuźwa nie mogę się pogodzić ! I mam z Tym na górze na pieńku - nie gadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też mówię, że je masz

dzięki 1950 :) to już coś :):) choć czuję zupełnie coś innego :o

ale wiem jedno - nie wolno marnować czasu z ludźmi niewartymi naszego zainteresowania - i trzeba ten czas poświęcić ludziom, których lubimy/szanujemy/kochamy, żeby nie żałować rzeczy niepowiedzianych.

Ja powiedziałam wszystko :)

Zawsze w takich chwilach, kiedy jestem tylko kupką popiołu Dorotka patrzy na mnie, kiwa głową z politowaniem i mówi "Ale z ciebie popierd... Babol :)"

W moim domu miałyśmy pić kawę na tarasie - dlatego też go zbuduję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neferko, :cry: :cry: :cry:

 

nie jestes sama , wygadaj sie

 

przykro mi strasznie , lacze sie z toba

 

:(

 

 

ja o twoich urodzinkach nie zapomne, obchodzisz je z moim tata :p

 

Dzięki Froszku :) wiem,że to niesamowite miejsce, które stworzyli niesamowici ludzie :)

 

- w chałupie to smutno nie miałaś :wink: pozdrówki dla Taty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutno nie :D

ale latwo tez nie bylo :wink:(ale ogolnie tato to suuper kolo jest , uwielbiam go

:D )

To pewnie słyszłaś, że ten Cygan, co się dał powiesić za kumpli to on Strzelec był z 17 XII ? :wink: :wink: :wink:

Ale wredne i złośliwe też są cholery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer - taki to czas że się przypominają zmarli. Ja ze śmiercią zetknąłem się tak naprawdę po raz pierwszy gdy nagle, w mojej obecności, umarła mama. W nocy z 23 na 24 grudnia. Wigilię spędziłem załawiajac pogrzeb. Nic więcej nie mogłem zrobić. Bo co można zrobić? Oprócz myślenia - co pozostanie? I tak jakoś mi się wydają że najbardziej w pamięci pozostają drobiazgi. Jakieś wspólne puszczanie kaczek na wodzie. Takie rzeczy. A u Ciebie sms. I on u mnie też pozostanie. Trzymaj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutno nie :D

ale latwo tez nie bylo :wink:(ale ogolnie tato to suuper kolo jest , uwielbiam go

:D )

To pewnie słyszłaś, że ten Cygan, co się dał powiesić za kumpli to on Strzelec był z 17 XII ? :wink: :wink: :wink:

Ale wredne i złośliwe też są cholery :)

Neferku to ja też tak jak ty lubię żyć na całego moza dlatego żem tez strzelec..? dlatego doskonale Cie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer przepraszam, że to tak długo trwało...ale w końcu udało mi sie przeczytać Twój dziennikod deski do deski. Zgadzam się z którymś z przedmówców, że należy Ci się Nobel literacki :D Kobieto jesteś niesamowita i całe lata świetlne przede mną z załatwianiu tej całej papierologii (i nie tylko)...a podobnie jak Ty mam zamiar rozpocząć budowę wiosną...Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki....i pozwole sobie zagladać do Ciebie od czasu do czasu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefer przepraszam, że to tak długo trwało...ale w końcu udało mi sie przeczytać Twój dziennikod deski do deski. Zgadzam się z którymś z przedmówców, że należy Ci się Nobel literacki :D Kobieto jesteś niesamowita i całe lata świetlne przede mną z załatwianiu tej całej papierologii (i nie tylko)...a podobnie jak Ty mam zamiar rozpocząć budowę wiosną...Pozdrawiam Cie serdecznie i trzymam kciuki....i pozwole sobie zagladać do Ciebie od czasu do czasu :D

Zizi - to tobie sie należy Nobel, że przeszłaś tą grafomianię !!!!!!!!!!

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat papierologii - zapraszam serdecznie - pisz - jak wiem to powiem :):)

A mile jesteś widziana zawsze - dzięki za dobre słowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...