Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Nefer pewnie juz jestes na etapie wykanczania i wykonczenia:)

Ale ten projekt poddasza jest no !! nie powiem jezeli jescze jestes na etepie nie zakonczonym daj znac pozdrawiam:)

sorki ale trzeba sie poprawiac :)

 

Na wiosnę dopiero będzie pierwsza łopata - ten dziennk jest w czasie rzeczywistym :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po przeczytaniu Dziennika-Domu-Którego-Nie-Ma, jestem pod wrażeniem Twoich bojów z administracją - pogratulować determinacji. Wszystkiego dobrego w Nowym 2007 Roku i spełnienia marzeń.

 

 

Dzięki KacMar :) lae kilka lat z życia ubyło - bardzo lubię kopać się z koniem :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowym Rokiem zycze Tobie,aby cala zyczliwosc,ktora obdarowujesz innych wrocila do Ciebie powielona :) moze byc w postaciach slownych,terminowych i fachowych panow budowlancow :lol:

Niecierpliwie czekam na budowe Waszego domku,zdazylam juz przekonac sie,ze masz super pomysly i bardzo dobry gust..wiec licze na "zlapanie" kilku pomyslow :wink:

Powodzenia ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nowym Rokiem zycze Tobie,aby cala zyczliwosc,ktora obdarowujesz innych wrocila do Ciebie powielona :) moze byc w postaciach slownych,terminowych i fachowych panow budowlancow :lol:

Niecierpliwie czekam na budowe Waszego domku,zdazylam juz przekonac sie,ze masz super pomysly i bardzo dobry gust..wiec licze na "zlapanie" kilku pomyslow :wink:

Powodzenia ! :)

 

 

Witaj MiA :):) Dzięki serdeczne :) oj, nie dla wszystkich jestem miła :):) :wink: ale bardzo mi przyjemnie, że tu zawędrowałaś. I mam nadzieję, że znajdziesz coś fajnego dla siebie :):)

Buziaki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

choć jestem na forum od ponad dwóch lat - to dziennik-domu-którego-nie-ma jest pierwszym jaki przeczytałam. :oops: (No dobra, pobieżnie ;) )

 

Topaz mi się bardzo podoba. Foremny mimo sporych rozmiarów i z nachyleniem 30, które bardzo lubię (a nie będę miała). Ostatnie zmiany popieram w całej rozciągłości. Może przy Twoim upodobaniu do szkła przedsionek warto luksferny zrobić? Choć to chyba teściów upodobanie potrzebne. :)

 

Jednak, jak większość, najbardziej jestem pod wrażeniem Twoich sukcesów w bojach papierowych. :D

 

Nefer - nie chcesz przyjechać i skopać mojego konia? Znaczy się, mojego urzędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bratki :):)

Doceniam poświęcenie :) Przejście przez całą tę grafomanię nie jest dla całkiem normalnych :):)

 

Bombonierka czyni cuda - urzędnik zaczyna zauważać, że masz jakies imię !!! :) Polecam - najlepiej przynieść w porze lunchu - tak a propos :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombonierka czyni cuda - urzędnik zaczyna zauważać, że masz jakies imię !!! :) Polecam - najlepiej przynieść w porze lunchu - tak a propos :):)

 

Hmm, ale jak jestem tak wkurzona, że zawleczki od granatów wystają mi między zębami, to mogą nie uwierzyć w te sreberka... :wink:

 

I słusznie. :evil: Po tych kilku latach, to mam ochotę ich poczęstować najwyżej pralinką z arszenikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ze ktos tez ma "zle" jest niewielkim pocieszeniem...

pisze to,zebys wiedziala jak bardzo Ciebie rozumiem..

kilka dni temu dowiedzialam sie i wlasnie czekamy na kolejne wyniki meza mojej bliskiej kuzynki...diagnoza rak prostaty :( tomografie musial zrobic "prywatnie" bo do "panstwowego" badania dluuuga kolejka wrrrrr po otrzymaniu wynikow zapadnie decyzja o operacji...

a w listopadzie pozegnalam mojego Ojca - rak pluc :cry:

rozumiem Ciebie...

zycie jest bardzo okrutne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...