Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

No NEFER jak ktoś przeczyta Twoje starania o wszystkie papierki...to zrezygnuje z budowy domu :-) Teraz oby z górki.My złożyliśmy w zeszły piatek.I ZUDów nie trzeba na tym etapie :-) U nas paierologia zajęła niecałe 5 tygodni.Gdyby gazownia nie nawaliła byłoby 3 tygodnie :-) Teraz kokodżambo i do przodu !!!

 

A co do Grota to o 18 jechałem wczoraj z Pl.Wilsona na Tarchomin 50 minut-normalnie 20 minut.Tak popadało śniegiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uff, POSZŁO ! :D Brawo Nefer ! Gratulacje ! :D

 

Dzięki :) Tez odetchnęłam, ale jak sobie pomyślę, że im się data wypisu albo inego g.wna nie spodoba to się załamię :):)

Daj spokój Nefer, jedź do Zakopca i niczym się już nie przejmuj. Trzeba się odprężyć i odreagować. Musisz też nabrać sił do rozpoczęcia zmagań budowlanych, bo papierkowe masz już za sobą :) .

Górskie powietrze dobrze ci zrobi :wink:

 

Napisz jakie warunki narciarskie, bo też się wybieram :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raport - g.15.10 :)

 

Zachmurzenie, lekki śnieżek, trochę wieje. Śniegu - ile kto chce :)

Dojazd - załóż 8h. Zakopianka - 2,5 h ok. 19.00. Po drodze bardzo różnie - włączając żywy lód na drodze i widoczność 3 m. Jechaliśmy katowicką - czyli wdo Zakopca ok. 470 km w 8,5 h, ale warunki były ciężkie.

Jest pięknie :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pozdrawiam :)

Dziś nieźle wieje i sypie nonstop od wczoraj. Dziś odważniejsi z naszej ekipy jakdą na narty do Białki - napiszę jak było ...

Ja na szczęście jestem zainteresowana jedynie knajpami :):)

Jest pięknie :):) Nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pozwolenie na budowę to radzę zadzwonić i dowiedzieć się kto prowadzi sprawę a następnie wypytać Panią lub Pana czy wszystko z dokumentami jest ok. i tak raz lub dwa razy w tygodniu to może w 4 tygodnie będzie pozwolenie bo jak nie to teczka twoja leży na samym dnie i ktoś ją weźmie łaskawie do ręki dopiero w połowie lutego a pozowlenie będzie w terminie 65 dni.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś piękne słońce - raj dla narciarzy :):) bo jeszcze leży cała kupa śniegu.

Ale ponieważ w życiu nie miałam nart na nogach a kolana już nie pozwalają, więc ograniczam się do spacerków :):) po knajpach :):)

 

Jedzenie bardzo dobre ( polecam Kolibeckę przy rondzie obok COS i skoczni - dobry żurek i doskonały szaszłyk z polędwicy + grzaniec tylko dla twardzieli, Siklawę na Krupówkach - świetne rydze smażone, niezłe steki - ciąg dalszy następnym razem :)) piwo dobre, towarzystwo sympatyczne.

 

Nie wstaliśmy dziś na śniadanie z przyczyn oczywistych :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...