Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Nefer


rrmi

Recommended Posts

:):):)

 

I te grule z bryndzą :):):) I ten oscypek z grilla z żurawiną :):):)

 

Dziś już słonecznie nie jest, ale mrozu nie ma też. Troszkę wieje, ale w gruncie rzeczy jest ciepło - koło zera .

Warunki narciarskie - super ( wersja dla Adrianki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Nefer

    9730

  • wu

    2385

  • malgos2

    1873

  • ghost34

    1109

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aga, dzieci trzeba wysłac na obóz - dom obok :):) Polecam :):)

1950 :) a może szarlotka na gorąco z lodami i bitą śmietaną ? A polać to można gorącą czekoladą.......... duuuużo czekolady - dziś mam taki plan na kolację :):)

 

A w ogóle to właśnie nas zasypało - łańcuchy w ruch - zadymka jak diabli i kupa śniegu a czasem pada zmrożony deszcz :):) Fajnie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Nefer , nadal dużo śniegu ? Łańcuchy cały czas potrzebne ? U nas odwilż :-? . Jak w końcu doczekam się wyjazdu, to nie będzie na czym jeździć :roll: .

 

I nie kuś tą szarlotką .... jak ja uwielbiam szarlotkę z gorącą czekoladą ....

 

Łańcuchy trzeba zabrać. W ciągu dnia jest OK ( choć wczoraj przez kilka godzin widoczność zero :):)) ale wieczorem łapie mróz. W Zakopcu odśnieżone na głównej drodze ale już np. Droga na Olczę - lepiej z łańcuchami.

W ciągu dnia świeci słoneczko ale śnieg dalej leży.

Znajomi testowali dziś fajny stok ( właścicel Jagna Marczułajtis) podobno pusty i przyjema nartostrada równiez dla mniej profesjonalnych narciarzy.

Jak przetrzeźwieję jutro rano to zdam relację :):)

 

Wczoraj były rydze z patelni i polędwica z grila i miód grzany i wiśniówka i piwko i .......... i mam chyba z 5 kg więcej - ale raz się żyje :):)

 

 

Pogoda jest super - przyjeżdżajcie Kochani :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były rydze z patelni i polędwica z grila i miód grzany i wiśniówka i piwko i .......... i mam chyba z 5 kg więcej - ale raz się żyje :):)

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

 

 

co za babsko :lol: :lol: :lol:

 

wredne ..a ta polędwica bejcowana miodem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...